FCC: بی سیم هشدار می تواند COVID-19 ‘ماندن در خانه’ هشدار

در حال حاضر شنیدن این! FCC نیست گفتن ایمنی عمومی سازمان به استفاده از بی سیم خود هشدار اضطراری (لغزش) سیستم ارسال هوشمند-گوشی هشدار در مورد اجتماعی فاصله, اما آن را می خواهد به آنها یادآوری می کنند که آنها می توانید انجام دهید اگر آنها را انتخاب کنید.

در یک اعلان عمومی روز شنبه (آوریل 2) امنیت عمومی و امنیت داخلی دفتر (PSHSB) به آنها یادآوری کنند که به لطف اخیر FCC اقدامات آنها می توانند ارسال مفصل هشدار تا 360 کاراکتر به توصیه اقدامات برای صرفه جویی در زندگی و اموال “به عنوان مثال, یک یادآوری به ماندن در خانه با توجه به COVID-19” و همچنین برای تهدید قریب الوقوع پیام های بسیاری در ارتباط با بی سیم emergency alerts-مانند کهربا هشدار.

در علاوه بر این به قریب الوقوع تهدید کهربا هشدار و ریاست جمهوری هشدار در شرایط اضطراری ملی سیستم کال نیز استفاده می شود برای “امنیت عمومی هشدار که با شدت کمتر در طبیعت از تهدید قریب الوقوع هشدار” هر چند مسلما این ویروس نیز واجد شرایط به عنوان یک تهدید قریب الوقوع به کسانی که خود را حفظ فاصله اجتماعی.

FCC همچنین با اشاره به FEMA راهنمایی (سایت) در مورد چگونه هشدار می تواند اهرمی در این بیماری همه گیر.

با توجه به CTIA-انجمن بی سیم که از روز شنبه (مارس 1), “بیش از 100 COVID مربوط WEAs در حال حاضر صادر شده توسط تایید هشدار مؤلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>