FCC را Pai پیشنهاد تصویب Ligado زمینی شبکه پهن باند

در یکی دیگر از تلاش برای استفاده از midband طیف برای 5G, FCC, صندلی Ajit Pai پیشنهاد کرده است که اعطای استفاده از Ligado شبکه (موسوم به LightSquared) نرم افزار به استفاده از “آیش” L-band طیف آن در هیبرید های ماهواره ای/شبکه پهن باند تلفن همراه.

Pai گردش یک پیش نویس جهت تصویب با شرایط Ligado نرم افزار به استقرار یک قدرت زمینی شبکه های پهن باند در L-band که حمایت 5G و خدمات IoT.

این شرکت شده است تلاش برای راه اندازی یک زمینی فروشی سرویس باند پهن بی سیم با استفاده از طیف ابتدا مجوز برای ماهواره برای یک دهه. در آن زمان آن را برای یک شبکه 4G.

“این پیش نویس به منظور هر دو را ترویج بیشتر کارآمد و موثر استفاده از ملت ما طیف منابع و اطمینان حاصل شود که مجاور گروه عملیات از جمله سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS) در حال محافظت از تداخل مضر,” FCC گفت.

این موضوع شده است حساس گیرنده های GPS در حال مداخله در گروه LightSquared (در حال حاضر Legado) انتقال که باعث اعتراض از GPS کاربران از جمله بسیاری از سازمان های دولتی و باعث FCC (چند FCCs پیش) برای قرار دادن نامحدود نگه دارید و بر روی پیشنهاد.

“پس از سالها در نظر گرفتن این زمان برای FCC را برای تصمیم گیری در آورد و این اقدام به یک” گفت: Pai. “ما وارد یک رکورد گسترده است که تایید می کند که آن را در منافع عمومی به اعطای Ligado کاربرد در حالی که تحمیل شرایط سخت برای جلوگیری از تداخل مضر.” کسانی که شامل قدرت در سطح 99 درصد پایین تر از Ligado پیشنهادی در 2015 نرم افزار و تعهد به ارائه یک گارد باند با استفاده از Legado خود مجوز طیف. Ligado نیز باید محافظت مجاور باند امتیازهای توسط “گزارش آن ایستگاه پایه مکان و ویژگی های پارامترهای عملیاتی به طور بالقوه تحت تاثیر دولت و ذینفعان صنعت قبل از شروع عملیات به طور مداوم نظارت بر انتقال قدرت از آن ایستگاه پایه سایت و مطابق با روش ها و اقدامات برای پاسخ به گزارشات موثق از دخالت, از جمله خاموش کردن سریع عملیات که در آن موجه است.”

Pai گفت: او قدردانی نگرانی های آژانس های فدرال اما بر اساس FCC مهندسی و با شرایط او گفت که او متقاعد شده بود این سرویس تایید می تواند بدون ایجاد “تداخل مضر.”

“ما ستایش رئیس Pai برای رهبری و چشم انداز خود را و ما به جلو نگاه به تعامل با دیگر کمیسیون به درایو این روند رو به جلو” گفت: Ligado جمهور داگ اسمیت. “پس از آغاز آن طولانی جامع و مشارکتی و تحلیل مسائل فنی ارائه شده توسط Ligado نرم افزار FCC را به کارکنان اختصاص داده شده است بارها و بارها نشان داده شده است تعهد خود را به علم مبتنی بر مهندسی محور تصمیم گیری و رئیس Pai را گردش از سفارش در مورد ما مجوز اصلاح برنامه های کاربردی است که تازه ترین نمونه از این.

“اهمیت مرکزی از اواسط باند – به خصوص ما پایین تر mid-band – به 5G است که به خوبی شناخته شده است. به عنوان اریکسون و نوکیا مطالعات فنی ما پیشنهاد استقرار شبکه نشان داده اند برتر انتشار ویژگی های طیف ما را بهبود بخشد موبایل 5G پوشش – هر دو در فضای باز و سرپوشیده – و در انجام این کار سرعت بخشیدن به استقرار شبکه های 5G. Ligado متعهد به دوقلو اهداف حفاظت از GPS در حالی که ارائه بسیار امن و فوق العاده قابل اعتماد و ارتباطات به سرعت بخشیدن به نسل بعدی فن آوری و صنعتی اینترنت از چیزهایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>