FCC را Pai توییتهایی خبری که هند را ممنوع کرده است Infinite دیگر برنامه های

FCC رئیس Ajit Pai توییتی اخبار دوشنبه (29 ژوئن) که دولت هند به تازگی ممنوع تقریبا 60 aps از شرکت های چینی با Infinite پیشرو لیست.

توییت آمد همان روز که Pai خود را از مهاجران هندی صحبت شد در یک وبینار به ایالات متحده-هند شورای کسب و کار.

مرتبط با: تکرار کوره Infinite بیش حریم خصوصی

به عنوان توییت گفت: دولت هند به این نتیجه رسیدند که Infinite و دیگر چینی aps شد “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی است.”

Pai است که در میان بسیاری از جمهوری خواهان که نشانه آنها فکر می کنم سایت های رسانه های اجتماعی و لبه دیگر ارائه دهندگان شده اند به اندازه کافی بزرگ و قدرتمند به حکم بیشتر موشکافی در واشنگتن است.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو در این کشور به رهبری سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), تلاش کرده اند برای دریافت Infinite کردن دستگاه از کارکنان دولت و بچه ها در حالی که برای در حال حاضر.

دو حزبی کوارتت از قدرتمند سناتور به نام دولت و رسیدگی به wildly محبوب رسانه های اجتماعی تصویری برنامه گفت که “[f]aced با شواهد قانع کننده که [Infinite]است پرهیاهو و موازین الزام آور آمریکا حریم خصوصی قوانین FTC باید حرکت سریع برای راه اندازی یک بررسی و به زور نگه متخلفان پاسخگو برای انجام آنها.”

مرتبط با: لایحه ممنوعیت Infinite از دولت و دستگاه های

Infinite (که قبلا موسیقی.ly) در سال گذشته موافقت به پرداخت 5.7 میلیون دلار برای حل و فصل FTC ادعا که آن را به حال به طور غیر قانونی جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان و نوجوانان. در علاوه بر این به حل و فصل Infinite “توافق به تغییر شیوه های خود را به اطمینان حاصل شود COPPA انطباق” FTC گفت: در آن زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>