FCC را Starks: به تازگی بیکار نیاز مقرون به صرفه پهنای باند گزینه


می گوید که یکی از راه های به آدرس دیجیتال نابرابری

“وجود دارد یک جزء اخلاقی به این واقعیت است که ما بسیاری از آمریکایی ها هستند که هنوز هم پشت سر گذاشت می گوید:” FCC کمیسیون جفری Starks از شکاف دیجیتال.

Starks صحبت شد در “نقش اتصال دیجیتال در سهام و ورود” در USTelecom وبینار به میزبانی انجمن رئیس جمهور جاناتان Spalter.

Starks وجود دارد گفت: قطعا بی عدالتی در توانایی برای دسترسی به تحول فن آوری است. Spalter گفت که او “کاملا به توافق رسیدند.”

مرتبط با: Starks می گوید: سیاستگذاران باید فراگیر تر

Spalter گفت که او تا به حال شده است ارسال و دریافت ایمیل با لری ایروینگ رئیس سابق ملی ارتباطات و اطلاعات, دولت و به طور گسترده ای با اعتبار ضرب اصطلاح “شکاف دیجیتالی” که اشاره به این که اینترنت نابرابری شامل بسیاری از سالمندان به خصوص در زمان COVID-19 pandemic (با توجه به اینکه آنها در بیشترین خطر مرگ ناشی از ویروس).

Starks’ با استفاده از اصطلاح اینترنت نابرابری به جای شکاف دیجیتال. Spalter پرسید چرا که بهتر منعکس فعلی مشکل است. او گفت که فراتر از موضوع دسترسی بود و این موضوع از قیمت.

او گفت: وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به سادگی نمی توانیم اینترنت. او گفت: روستایی شکاف دیجیتالی بسیار مهم است, اما او گفت: عدم اتصال در بعضی از مناطق شهری بود که مشکل او به طور فزاینده ای تثبیت شده است.

به عنوان به سالمندان گفت: وجود یک ارتباط موضوع است. او با اشاره به این که بسیاری تا به حال زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را بدون اینترنت و واقعا دیدن این ارتباط اما این که چشم انداز در حال تغییر بوده است و به عنوان بیشتر و بیشتر سالمندان تبدیل شده اند جسمی جدا شده است.

اما او گفت: این موضوع از اینترنت نابرابری را می توان به اختصار این است: “از آن زمان گذشته برای ما به مطمئن شوید که همه آمریکایی ها متصل هستند و همه گیر است واقعا روشن ساخته متفاوت تاثیر است که برای مردمی که باید و چه کسی را نه.

Spalter گفت که خدمات جهانی شد یک راه برای رسیدگی به این مشکل است. او پرسید که آیا این برنامه ها–تاسیسات, E-نرخ–شد تا به کار و یا نیاز به افکار. Starks گفت: آن را دشوار است به ایستادن با نام تجاری جدید برنامه به عنوان یک روش عملی آن را حس می کند به تکیه بر برنامه های جاری اما نه به عنوان در حال حاضر تشکیل می دهند.

“E-نرخ کردم به انجام,” او گفت: “برای دیدار با لحظه.” او گفت: تاسیسات یک قطعه مهم اما با سرعت بالاتر و پهنای باند مورد نیاز برای که کم درآمد پهنای باند برنامه یارانه.

اما او گفت که فراتر از آن FCC باید اعتصاب یاداشت تفاهم با یارانه مقدماتی برنامه ها مانند ضربه محکم و ناگهانی و پزشکی تا این برنامه بهتر است قادر به رسیدن به آمریکایی ها که در حال مبارزه.

او گفت که برای 40 میلیون به تازگی بیکار دولت نیاز به آنها را به یک گزینه مقرون به صرفه از $10, $11 یا 12 دلار در هر ماه اتصال باند پهن.

Starks به Isp ها اعتباری برای امضای قرارداد به FCC را داوطلبانه نگه داشتن امریکا متصل تعهد که تمام شده 30 ژوئن و گفت: او می دانست که Isp ها نمی تواند ادامه شناور nonpaying مشتریان به طور نامحدود به همین دلیل است که کنگره خواهد نیاز به گام به صندوق پهنای باند کمک.

او گفت: مردم نباید مجبور به انتخاب بین پرداخت برای مواد غذایی و یا برای اتصال پهن باند “بنابراین کنگره باید به آدرس که موضوع” از جمله قرار دادن پهنای باند دیگران به هر آینده COVID-19 قانون کمک.

Spalter گفت که سیاه زندگی مهم است ریختن نور مورد نیاز در این بخش در کشور و موجب نیاز به گفتگو در مورد نژادی عدالت است. او اشاره کرد که Starks گفت: اتصال کمک می کند تا خم شدن و قوس به سمت عدالت و از او خواست به استادانه درست شده در “جایی که ما از اینجا بروید.”

مرتبط: چگونه ؟ بیش از حد طولانی

Starks گفت: او معتقد بود که این کشور در میان نیست فقط یک لحظه اما از یک جنبش است. او گفت: “هیچ یک راه به سیاه و سفید در امریکا” و این که هر فرد سیاه و سفید منحصر به فرد و شخصی داستان در مورد آنچه که بدان معنی است.

اما او گفت: وجود دارد یک تجربه مشترک و موضوع مشترک است که به نام یک پیوند است که تشدید شده است بیش از چند هفته گذشته به دلیل بسیاری از احساسات مشترک از ترس و نا امیدی بیش از یک مدت زمان طولانی. اما او همچنین گفته است که ” به اشتراک گذاشته شده امید است.

Starks وجود دارد گفت: بردار است که باید به تغییر در طول یک افق زمانی بود که دکتر مارتین لوتر کینگ نقطه مورد arc جهان بودن اما خم به سمت عدالت است. او گفت: مسکن آموزش و پرورش و بهداشت عمومی هستند و همه متمرکز در حال حاضر, اما اینترنت نابرابری باید تمرکز نیز به دلیل هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد آموزش و پرورش و فرصت های اقتصادی هر احتمالی بازگشایی اقتصاد مردم نمی خواهد رفتن به یک مکان فیزیکی برای پیدا کردن شغل. آنها خواهد شد با استفاده از آنلاین. اتصال دیجیتال ضروری خواهد بود برای میلیون ها نفر که نیاز به تعامل مجدد با نیروی کار است.

دسترسی پهن باند مدنی درست است که ما نمی توانیم به اند اما بسیاری از نمی توانیم به او گفت:, و است که به تغییر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>