FCC را Starks به ارائه به روز رسانی در فاعل برنامه

USTelecom است برگزاری وبینار جولای 7 با FCC کمیسیون جفری Starks به بحث در مورد جهانی دیجیتال عدالت و شمول است.

بسته شدن شکاف دیجیتال تبدیل شده است کار یک (و دو و سه) برای واشنگتن به عنوان همه گیر شده و کار از راه دور و آموزش و پزشکی جدید عادی و پهنای باند جهانی یک اولویت است.

وبینار خواهد بود مکالمه بین Starks و USTelecom رئیس جمهور جاناتان Spalter در مورد تقاطع تکنولوژی, سیاست, و عدالت اجتماعی است.

USTelecom گفت Starks نیز ارائه جزئیات جدید در دیجیتال فرصت به رسمیت شناختن حقوق صاحبان سهام (فاعل) برنامه است.

در اوایل این ماه Starks ایجاد شده و همزيستي برنامه به برجسته سازمان ها و افراد که ” از طریق اقدامات خود و پاسخ به COVID-19 بحران کمک کرده اند را با کیفیت و مقرون به صرفه خدمات پهن باند در دسترس به unserved یا جوامع محروم.”

Starks در ژوئن 8 به نام برای نامزد برای نامزدها برای فاعل شناخت و گفت او به دنبال کسانی که “نشان دادن تعهد به خدمات عمومی و پیشرفت جامعه با ارائه و یا حمایت از دسترسی به باند پهن با سرعت بالا; ایجاد و یا پیشرفت گزینه های مقرون به صرفه برای اتصال به افراد و جوامع به خصوص کسانی که بیشتر نهفته COVID-19 بحران; اعمال نفوذ استفاده از پهنای باند به, بهبود, بهداشت و درمان, آموزش, امنیت عمومی, مشارکت مدنی و یا دیگر خدمات ضروری; و یا ترویج دیجیتال آموزش و پرورش و سواد آموزی است.”

نامزد هستند با توجه جولای 8 و بررسی خواهد شد توسط یک هیئت مشورتی از بخش های گوناگون برای شناسایی کسانی که چگونه رفته اند “بالاتر و فراتر از آن.”

یک Starks سخنگوی نمی گویند که چگونه بسیاری از نامزدهای آنها شده اند اما می گویند: “ما خوشحالیم که با جریان ثابت از نامزد های دریافت شده تا کنون” اما که آنها می توانید یک “نشانه ای از به رسمیت شناختن” گاهی اوقات در ماه اوت.

او به احتمال زیاد نیاز به یک مقدار زیادی از پلاک. برای مثال بیش از 750 Isp ها موافقت FCC رئیس Ajit Pai داوطلبانه تعهد به قطع subs برای عدم پرداخت هزینه در طول همه گیر و همچنین به صرف هزینه های اواخر و باز کردن نقاط فای به همه زیر و یا nonsub. برخی فراتر رفت که به حمایت پزشکی از راه دور آموزش از راه دور ،

در مصاحبه این هفته برای C-SPAN آن ارتباط برقرار سری Spalter گفت که حتی با پایان FCC تعهد 30 ژوئن خود شرکت های عضو به ادامه کار با فیلم به صورت فردی به نگه داشتن آنها را متصل و همچنین با کنگره و مقامات دولتی به ارائه منابع اضافی و ابزار برای حمایت از مشتریان خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>