ترس از COVID-19 را نمی توان دلیلی برای رای غایب در نوامبر تنسی دیوان عالی

ترس از COVID-19 خواهد بود نه یک دلیل برای رای دادن از طریق پست در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی تنسی دیوان عالی کشور حکم چهار شنبه.

رای غیابی برای ثبت پنج شنبه اولیه معتبر باقی خواهد ماند با توجه به دادگاه.

دادگاه عالی تصمیم معکوس یک نشویل قاضی دستور اجازه داده است که هر رای دهنده در مورد COVID-19 رای از طریق پست. اما کامل طرح دعوی در دادگاه حل نشده باقی مانده است.

نگران رای دهندگان در زمینه پرونده های حقوقی در Davidson County خزانه دادگاه در اوایل این سال درخواست برای گسترش سیاست های موجود به عنوان موارد از رمان coronavirus شروع به رفت و برگشت از طریق تنسی است.

صدراعظم الن هابز لایل حکومت در 4 ژوئن که دولت باید با اضافه کردن یک COVID-19 معافیت به لیست ممکن است بهانه. دولت به دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور موافقت کردند که این مورد به طور مستقیم.

در 4-1 تصمیم دادگاه عالی پیدا کردم که لایل این دستور خطا میده و خالی آن را.

“با احترام به کسانی که شاکیان و افرادی که ویژه آسیب پذیری به COVID-19 یا که نه مراقبان برای افراد خاص با آسیب پذیری به COVID-19 ما را نگه می دارد که دادگاه اشتباه در صدور دستور موقت” به حکم دادگاه عالی اعلام کرد.

اولیه آراء همچنان معتبر نوامبر مهلت

حاکم می آید فقط یک روز قبل از انتخابات مقدماتی — همان روز رای دهندگان برای اولین بار می توانید درخواست غیابی نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری.

“من درک تنسی دیوان عالی موافقت با تجزیه و تحلیل ما از تنسی قانون انتخابات. من هم ممنون عالی نمایندگی ارائه شده توسط دفتر دادستان کل” تنسی وزیر امور خارجه تره Hargett گفت در توییتر.

دیگر هیچ دولتی تا کنون تصمیم گرفت به این سوال غایب انتخابات در دادگاه به عنوان مخالف در اجرایی یا قانونگذاری در سطح رئیس دادگستری جف Bivins گفت: در طول شفاهی.

تنسی نیاز به رای دهندگان برای ارائه یک بهانه برای چرا از آنها نمی خواهید برای رای دادن در فرد — اگر آنها از دولت در تمام رای گیری اولیه و در روز انتخابات اگر آنها بیش از 60; و یا اگر آنها در بیمارستان بستری هستند ، در گذشته 14 ممکن است بهانه ای شده است در دسترس برای رای دهندگان است که انتخاب می کند نه به بازیگران در یک رای گیری در فرد است.

اما coronavirus همه گیر نمی شد به صراحت یکی از کسانی که به بهانه و به عنوان موارد یافت در تنسی و در سراسر کشور برخی از تعجب اگر نگرانی بیش از ابتلا به این ویروس کشنده در شمارش به عنوان بهانه ای.

تنسی دادستان کل منتشر شد یک نظر ممکن است حاکی از این است که ترس از ویروس بود نه معتبر تفسیر از قانون که اجازه می دهد تا رای دهندگان با یک بیماری برای رای دادن از طریق پست. دولت همچنین استدلال کرد که آن را خام مالی و عملا به شدت سطح شیب دار بالا تولید غیابی قبل از اوت. 6 اولیه. انجام این کار آنها گفت: قرار بود یک بار غیر ضروری در محلی کمیسیون انتخابات به عنوان روند رسیدگی به رای گیری تا حد زیادی غیر متمرکز به شهرستانهای استان است.

تغییر در موقعیت در شرایط اساسی

در استدلال قبل از دادگاه عالی در هفته گذشته وکیل برای دولت جانت Kleinfelter نظرات به نظر می رسید به تناقض قبلی تفسیر توسط دولت و مارک و تغییر در آن موقعیت.

“این یک پیروزی نسبی. هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده است, موضع دولت این بود که هیچ کس نمی تواند رای غایب اگر آنها مناسب نیست به یکی از شرایط موجود و یا تست مثبت برای COVID-19 یا در قرنطینه” وکیل برای ممفیس شاکیان استیو Mulroy گفت.

“در دهان استدلال آنها مجبور شدند به تن است که کسانی که با هر یک از کسانی که بیماری های زمینه ای و یا زندگی می کنند که با کسی که دارای چنین بیماری و یا طول می کشد مراقبت از یک فرد آزادی رای غایب.”

تفسیر جدیدی از این بیماری بهانه ای اجازه می دهد برای افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا که به اعتقاد آنها شده اند در معرض ویروس. همچنین جدیدتر تعریف بیماری اجازه داد کسانی که با زمینه ای و شرایط پزشکی خود را مراقبان به درخواست برای absentee ballot.

دادگاه در تأیید این تفسیر در نماز جمعه.

تنسی نمی کند به طور منظم نیاز به اسناد و مدارک از یک بیماری خاص به تایید واجد شرایط بودن برای یک غایب نرم افزار, اما نیاز به یک بیانیه از حقیقت از رای دهندگان.

عدالت شارون لی عقیده داشت از نظر اکثریت بر این اساس است که حتی بدون یک خاص بیماری همه گیر احتیاطی راهنمای برابر اجتماعات بزرگ.

“در میان این همه گیر و در حالی که تنسی همچنان تحت یک وضعیت اضطراری واجد شرایط تنسی رای دهندگان با هیچ زمینه ای پزشکی و یا شرایط بهداشتی نباید از سمت چپ با انتخاب غیر ممکن از رای گیری در فرد و در خطر گرفتن COVID-19 یا بخشش خود قانون اساسی حفاظت از حق رای دادن. تنسی رای دهندگان سزاوار بهتر است,” او گفت:.

رکورد تعداد رای غیابی

از طریق منجر به اولیه انتخابات, مقامات خواسته اند که کمیسیون انتخابات محلی برای آماده سازی به عنوان اگر همه 1.4 میلیون ثبت نام رای دهندگان 60 ساله و مسن تر را بازیگران پست الکترونیکی-در رای اولیه است. اگر آنها در انتخابات حضور خواهد دور سبقت گرفتن که از انتخابات قبلی مقامات گفته اند.

دولت استدلال کرد که آماده سازی برای این تعداد از رای دهندگان نیاز به استخدام اضافی نظرسنجی کارگران برای پردازش آنها و چاپ به طور قابل توجهی بیشتر آراء و کاغذ بازی از حالت طبیعی قلب از زیر بار استدلال.

اما شاکیان گفت: وجود شواهدی وجود دارد که چنین جزر و مد غایب رای خواهد در واقع پایمال کردن دولت است.

اگر چه تعداد رکورد absentee ballot فرم های درخواست دریافت شده است و در برگه های رای بازگشت سراسر کشور آن برگه هستند و به هیچ وجه نزدیک به 1.4 میلیون نفر تخمین زده ارسالی یکی از وکلای مدافع حق رای گروه گفت.

Hargett به تازگی صحبت کرد قبل از سنای آمریکا کمیته در مورد تنسی آماده سازی برای انتخابات آینده — یک شنوایی که گرم شد به عنوان اعضای متعدد کبابی او را دولت مقاومت به گسترش رای گیری غایب با توجه به کوروناویروس.

Hargett که به نظر می رسد با تصویری قبل از قوانین مجلس سنا و دولت کمیته مورد بحث تنسی استفاده از فدرال COVID-19 بودجه امداد برای پوشش هزینه های اقدامات لازم را در شخص رای گیری امن تر این اوت و نوامبر و همچنین به عنوان خرید اضافی انتخابات-اسکن تجهیزات و غایب پاکت نامه.

“اگر تصمیم دادگاه بودند به ما نیاز به انجام غایب هیچ بهانه ای و یا جهانی رای های پست الکترونیکی است که می تواند یک تعویض بازی برای ما” Hargett گفت: در 22 ژوئیه در پاسخ به سوال از وزیر بهداشت ، شلی مور Capito R-غرب ویرجینیا در مورد تنسی آمادگی رفتن به 2020 انتخابات.

‘تنسی است از مرحله’

اکثر ایالت ها اجازه می دهد بدون هیچ بهانه ای غایب انتخابات یا رای توسط ایمیل Ballotpedia گزارش از جمله چند که کاهش یافته و با الزامات تنها به تازگی به دلیل نگرانی بیش از COVID-19.

تنسی است در میان باقی مانده چند متحده است که در ادامه به نیاز به بهانه ای برای رای غایب. بسیاری از ایالت ها نیز اجازه می دهد غیابی به کاهش یافته است خاموش در فرد به ظروف مناسب با محلی کمیسیون انتخابات, دور زدن هر گونه تاخیر احتمالی با اداره پست است که باید نگران تنسی رای دهندگان در این سال است.

“همه ما می دانیم این است که تعداد غایب رای علامت بالا و در عین حال جمهوری هنوز هم می ایستد … تنسی است با تقریبا هر دولت دیگر در کشور در پاسخ به رای گیری غایب در طول این بیماری همه گیر” لی گفت. “تنها سه ایالت دیگر انجام نمی دهد یا رای گیری از طریق پست و یا هیچ بهانه ای غایب-با-پست الکترونیکی رای گیری در زمان بیماری همه گیر.”

شاکیان استدلال کرده اند که محدود کردن دسترسی به رای غیابی خفه حق اساسی مردم به رای دادن تحت دولت فدرال و قانون اساسی — دولت معتقد است این روش رای گیری است که کمتر از حق و بیشتر یک امتیاز بر اساس قانون است.

مورد بازگشت به لایل که هنوز رتبهدهی نشده است یک جلسه جدید در این مورد اگر چه این احتمال وجود دارد جدول زمانی پیش از انتخابات عمومی ماه نوامبر خواهد شد نیاز به اقدام سریع.

“دولت نرفته است و اگر راه خود را به آن را آسان برای رای دهندگان موضوع به دستور دادگاه به درک زمانی که آنها می توانند رای غایب,” Mulroy گفت. “از آن گرفته شده قاضی لایل سفارشات را که اتفاق می افتد. من خوشحالم که ما باید یک فرصت به قاضی لایل نظارت بر این روند اطلاع رسانی به رأی دهندگان از حق خود برای رای دادن غایب که تنسی دیوان عالی کشور به طور خاص دستور داد.”

دادگاه مراتب بیش از

دادگاه عالی حکم می آید تنها چند روز قبل از تنسی مجمع عمومی بازده برای یک جلسه ویژه به در نظر گرفتن قوانین مربوط به کسب و کار و ایمنی از پرونده های حقوقی بیش از همه گیر telehealth و تظاهرات. زمان حاکم خواهد شد به احتمال زیاد خار دموکرات و دیگران به تماس با رهبران جمهوری خواه از جمله رژیم صهیونیستی است. بیل لی به گسترش معتبر بهانه ای برای درخواست یک absentee ballot.

تا کنون لی و خواه فمن رد کرده اند از جمله تماس های تلفنی.

در جای دیگر در دادگاه یک قاضی فدرال حکم داد هفته گذشته در برابر انسداد سه تنسی قوانین در رای گیری غایب اولیه.

یکی از آن قوانین مورد نیاز است که برای اولین بار رای دهندگان باید یک ID عکس برای رای دادن. لایل حاکم نیست این موضوع.

ایالات متحده منطقه قاضی الی ریچاردسون در نشویل صدور یک فرمان در قوانین است که بار اول در زمان رای دهندگان از رای گیری غایب مگر اینکه آنها نشان می دهد یک ID در انتخابات محلی دفتر را ناخواسته توزیع درخواست برای برنامه های کاربردی به صورت غیابی بزه برای افرادی که انتخابات کارگران و طلسم کردن یک امضا و تایید روند برای کسانی که رای دهندگان. این گروه به دنبال یک نیاز است که رای دهندگان فرصتی برای رفع امضا تطبیق مسائل خود را با برگه های رای.

ریچاردسون نوشت که او هنوز هم در نظر بگیرید که آیا برای جلوگیری از این قوانین برای انتخابات ماه نوامبر.

جوئل ایبرت کمک به این گزارش.

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>