ترس N95 کمبود St. Louis خواستار ماسک های خانگی

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Centers for Disease Control has instructions for making masks on its site. - BRUCE TURNER / FLICKR

تماس همه دوخت crafters (و یا فقط قطع و پوشه ها) St. Louis County است که به دنبال ماسک های خانگی پس از آن می تواند کشش ذخایر خود از N95 ماسک صورت از طریق زندگی COVID-19 بیماری همه گیر.

این شهرستان در بخش بهداشت عمومی است ارزیابی خود را کش حفاظتی شخصی دنده و مقامات نگران هستند آنها می تواند اجرا از N95 ماسک — مدل مورد استفاده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی, زمانی که آنها می توانید آنها را دریافت کنید — قبل از این است که بیش از همه.

ایده این است که افراد مشغول به کار در حمایت از نقش ها قادر خواهد بود به استفاده از ماسک پارچه ترک بیشتر N95s برای پزشکان و پرستاران و سایر افرادی که در حال درمان یا به طور مستقیم در تعامل با COVID-19 بيمار.

“این [مراکز کنترل بیماری] اشاره می کند که ماسک های خانگی محسوب نمی شوند PPE به عنوان توانایی خود را برای محافظت از متخصصین مراقبت های بهداشتی ناشناخته است اما این گزینه است که گزینه ای بهتر از هیچ گزینه” شهرستان می گوید: در انتشار اخبار.

CDC در حال حاضر توصیه هر کسی بیرون رفتن در پوشیدن ماسک های پارچه ای. به کمک CDC ارسال شده توسط یک زن و شوهر از الگوهای ماسک های خانگی. یک گزینه وجود دارد برای افرادی که می خواهید برای دوختن ماسک و یک است که نشان می دهد غیر دوخت عمومی چگونه به قطع یک نفر از یک تی شرت.

CDC توصیه می کند که عموم جست و خیز N95s وجود دارد بیشتر برای افراد بیشتر در معرض خطر است.

اگر شما و یا سازمان شما می تواند کمک پارچه ماسک شهرستان می پرسد شما را به ارسال یک ایمیل به [email protected]

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>