قاضی فدرال قوانین تگزاس جمهوریخواه برگزار می شود در GRB

اواخر بعد از ظهر جمعه قاضی لین هیوز از منطقه جنوبی تگزاس حکم در دادگاه فدرال که حزب جمهوریخواه از تگزاس می توانید به جلو با یک فرد کنوانسیون در George R. Brown مرکز کنوانسیون یا آخر این هفته یا بعد.

این تصمیم بر اساس یک طرح دعوی در دادگاه قبلا ثبت شده توسط محافظه کار فعال استیون Hotze و هوستون وکیل Jared Woodfill در اوایل این هفته و آمد ساعت پس از RPT و دولت ایران با رئیس جیمز دیکی امضا به عنوان شاکیان در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

هفته گذشته شهردار هوستون سیلوستر ترنر دستور داد شهر کنوانسیون بازوی هوستون اول شرکت برای خروج از کنوانسیون, رویداد, قرارداد با دولت ایران به علت ادامه بیماری همه گیر. در روز پنجشنبه حکم هیوز گفت که شهر هوستون نقض کرده RPT قانون اساسی حقوق لغو فرد کنوانسیون در اوایل این ماه.

در اصل مجموعه ای اتفاق می افتد جولای 16 تا 18 در GRB دولت روحانی کمیته اجرایی رای به برگزاری کنوانسیون حاضر پس از تگزاس دیوان عالی کشور در برابر حکومت قبلی خود طرح دعوی در دادگاه. با توجه به مجموعهای از مشکلات فنی این RPT تصمیم اواخر چهارشنبه شب به تعویق انداختن مجازی کنوانسیون تا شنبه صبح. RPT در حال حاضر باید تصمیم گرفت که آیا به ادامه مجازی کنوانسیون و یا انتخاب کردن به آن را در فرد تا زمانی که این بعد از ظهر تصمیم ندارد به دادگاه تجدید نظر و دادگاه بالاتر است.

حزب جمهوری خواه از تگزاس و شهر هوستون بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از هوستون مطبوعات.

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>