يکپارچه بی سیم گسترش طیف کنترل به صورت بدون مجوز 6 GHz با استفاده از


حرکت به عنوان کابل شرکت در حال لابی FCC برای آزاد کردن طیف برای WiFi 6 و 5 گرم بی سیم استفاده کنید

پس از تاسیس یک موقعیت رهبری به صورت خودکار کنترل فرکانس (AFC) در عرصه CBRS, يکپارچه بی سیم است که ساخت یک تعیین شده حرکت می کند برای ایجاد یک beachhead در حال ظهور منطقه بدون مجوز استفاده از 6 گیگاهرتز فرکانس.

آرلینگتون ویرجینیا مبتنی بر فن آوری شرکت های این هفته اعلام کرد که طیف کنترل پلت فرم در حال حاضر به طور گسترده ای مستقر FCC-تحریم استفاده در شهروندان پهنای باند خدمات رادیویی (CBRS) محدوده فرکانس در حال گسترش برای پوشش طیف در 6 GHz band.

6 GHz گروه در حال حاضر در کنار مجموعه ای از کاربران مجوز از جمله حامل های بی سیم و mvno را که مستقر هزاران نقطه-به-نقطه مایکروویو لینک کلیک کنید برای backhaul ترافیک شبکه. پخش در ضمن انجام مسوولیت های الکترونیکی گردآوری, (ENG) در گروه.

اپراتورهای کابلی حال تلاش برای گسترش WiFi دامنه. MSOs و تقریبا همه درگیر در Wi-Fi صنعت به خصوص علاقه مند به دسترسی به اواسط باند طیف به عنوان تداخل در فرکانس 2.4 GHz و 5 GHz باند همچنان به افزایش است.

همچنین بخوانید: پخش کابل و مربع خاموش در بیش از 6 GHz

در اواخر سال 2018 FCC با صدور اطلاعیه از قانون پیشنهاد شده-ساخت (NPRM) به صورت بدون مجوز استفاده از این طیف است. که NPRM تعریف قوانین به صورت خودکار طیف کنترل کننده است که به تسهیل به اشتراک گذاشته شده استفاده از, باند, باز کردن آن به استفاده از موارد. این می تواند شامل امکان انتقال داده تا 10 گیگابیت در ثانیه و پشتیبانی با چگالی بالا دستگاه در محیط های عمومی از جمله سالن و چند واحد مسکونی جدید.

FCC است که انتظار می رود برای نهایی کردن قوانین خود را برای 6 GHz بدون مجوز عملیات این کشور در اتحادیه اروپا و آسیا به دنبال کت و شلوار در سال 2022. انجمن ملی پخش است که در میان سازمان در صنعت پخش هل دادن پشت در این حرکت ترس از دخالت.

برای آن بخش يکپارچه بی سیم جدید خود گفت: طیف کنترل قابلیت در حال حاضر مستقر در دادگاه است و انتظار می رود در دسترس برای استفاده های تجاری تا پایان سال 2020 است.

“توسعه یک ملت برای فعال بدون مجوز استفاده از 6 گیگاهرتز باند شده است, چیزی است که از یک هدف در حال حرکت به صورت بی سیم از صنعت گفت: برخی از این است که از لحاظ فنی بیش از حد دشوار است به منظور توسعه و ارائه در مقیاس و دیگران از دیدن آن را به عنوان لازم برای محافظت از وقت کاربران گفت:” مونیکا پاولینی اصل و صنعت بی سیم شرکت مشاوره Senza Fili در نقل يکپارچه بی سیم این محصول اعلام خواهد شد. “يکپارچه بی سیم طیف کنترل نشان می دهد که چگونه یک ملت می تواند طیف های کارآمد تر و پرورش تصویب Wi-Fi 6 و 5 گرم در 6 GHz band.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>