فدرال: Knoxville, کلینیک درد تا به حال یکی از بالاترین مواد مخدر تجویز نرخ در کشور

در یک نگاه Knoxville, کلینیک درد شبیه هیچ دیگر. بيماران جریان به یک بژ ساختمان در لبه یک درخت پوشیده بزرگراه و سپس سمت چپ با نسخه برای مسکن. از جلو نشانه های چوبی آویزان کج به دلیل شکسته لولا.

این است چگونه تنسی ولی درد متخصصان به نظر می رسد در ماه مارس گذشته زمانی که ماموران اف بی آی حمله کلینیک به عنوان بخشی از یک گسترده سرکوب مخدر و قرص های تجویز میلز. دو پزشک از درمانگاه بودند تحت تعقیب در پی حمله اما بسیار کمی نشان دادند که چگونه و یا چرا این خاص درمانگاه جلب توجه اف بی آی است.

در حال حاضر جدید, سوابق دادگاه می گویند این درمانگاه ایستاده بود و حتی در مقیاس ملی است. محققان ادعا می کنند تنسی ولی درد متخصصان صادر هزاران مشکوک مخدر نسخه که اغلب شامل outsized دوز و نگران کننده ترکیبات مواد مخدر.

و در یک نقطه درمانگاه co-owner دکتر استیون Mynatt تجویز مواد مخدر برای بیش از 90 ٪ از بیماران مدیکر — 11th بالاترین مخدر تجویز رای در کل کشور با توجه به سوابق دادگاه.

Mynatt و یکی دیگر از درمانگاه صاحب Dr. David Newman باید التماس کرد گناه نیست به خرید و فروش مواد مخدر به اتهام و پیگرد قانونی آنها همچنان در دادگاه فدرال. وکلای مدافع برای هر دو پزشکان کاهش یافته است به نظر.

با وجود اتهامات جنایی علیه Mynatt و نیومن, مجوز پزشکی خود را دست نخورده باقی می ماند و اخلاقی خوبی برخوردار باشد. در این مرحله نه دکتر شده و منظم توسط تنسی Board of Medical Examiners یا متهم به تخلفات حرفه ای توسط تنسی وزارت بهداشت. اگر چه تنسی ولی درد متخصصان در حال حاضر بسته, کلینیک درد گواهینامه معتبر باقی مانده از طریق ژوئن.

درد کلینیک: دکتر امضا ‘دهها هزار نفر از خالی نسخه ورقه

FBI: Mynatt نوشت 14K مخدر نسخه

بسیاری از جزئیات جدید در مورد کلینیک درد آمده از FBI جستجو در حکم که عمومی شد هنگامی که آن را واصل شد در کنار یک دادگاه حرکت در ژانویه.

در یک قسم بیانیه درخواست حکم FBI Special Agent امیلی Celeste گفت Mynatt نوشت: بیش از 14,000 مخدر نسخه در دو و نیم سال span بین مارس 2016 و نوامبر 2018.

از این نسخه بیش از 5000 شد قوی تر از حداکثر دوز توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری آسمان نوشت: در حکم نرم افزار. و صدها نسخه شامل گاباپنتین داروهای ضد تشنج که معتادان مخلوط با مواد مخدر به عنوان یک “مطلوب مواد مخدر کوکتل” آسمان نوشت.

“… نسخه در این ترکیب و مقادیر قابل توجهی پرچم قرمز برای سوء استفاده و نشان دهنده نسخه نه برای پزشکی قانونی اهداف” آسمان نوشت.

با توجه به حکم, نرم افزار, نسخه, اطلاعات جمع آوری شده توسط دولت نشان داد که از ماه جولای سال 2016 تا ژوئن 2017, Mynatt تجویز کرده بود مصرف مواد مخدر به 90.7 درصد از بیماران مدیکر که نیست برای درمان سرطان و یا داسی یا در آسایشگاه مراقبت. بر اساس این آمار Mynatt بود “11 رتبه در سراسر کشور در نظر مدیکر بیماران دریافت کننده مواد مخدر” این برنامه اعلام کرد.

جدید حکم اسناد همچنین فاش محرمانه خبرچین از درون کلینیک درد کمک FBI ساخت خود را در مورد. با توجه به اسناد خبرچین گفته محققان Mynatt و نیومن آگاه بودند خود را تجویز الگوهای ممکن است افزایش هشدار دهنده به طوری که آنها در زمان مراحل برای جلوگیری از چشم کنجکاو از اجرای قانون است.

برای مثال قبل از پایان 2018, Mynatt اغلب نوشت: بسیاری از مواد مخدر خود را نسخه قبل از ظهر خبرچین گفته اف بی آی است. این موجب نگرانی از نیومن که به دستور کارکنان درمانگاه به “گسترش این بیماران و یا دیگری ‘فدرال’ خواهد فکر می کنم آن را یک قرص میل” با توجه به حکم اسناد و مدارک.

نیومن وکلای مدافع رابرت کرتز و وسلی سنگ را به چالش قانونی بودن درمانگاه حمله استدلال در دادگاه حرکات که FBI بیش از حد برخی از داروهای تجویزی آمار در حالی که تقاضا برای حکم و باید نیاز خود را شناسایی خبرچین به یک قاضی. دادستان ایستاده اند با حکم و قاضی هنوز حکم در یک حرکت به سرکوب شواهد از درمانگاه حمله.

Knoxville News Sentinel روزنامه نگار هیز Hickman کمک به این داستان.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در brett.kelman@tennessean.com. او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید