تغذیه مردم نیاز به کمک شما به عنوان تقاضا برای تامین رشد می کند

برای بزرگنمایی کلیک کنید Kay Thompson, a student volunteer from Fontbonne University, fills a grocery order for a client of Feed My People in Lemay. - MARY BUTKUS

  • مریم BUTKUS
  • کی Thompson, دانش آموز, داوطلب از Fontbonne دانشگاه را پر می کند, مواد غذایی برای اینکه یک مشتری از خوراک مردم در لمی.

برای تقریبا 40 سال خوراک مردم را فراهم کرده است سنت لوئیس ” نیازمندترین افراد با مواد غذایی و لوازم. در حال حاضر آنها در حال درخواست برای کمک.

این سازمان تلاش کرده است برای دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی و لوازم شخصی. آنها دیده می شود 30 درصد سربازان ارتش در تقاضا در مواد غذایی خود را در بانک ها.

“جامعه بی سابقه ای مواجه نیاز می گوید:” کارن Lanter, خوراک, مردم, مدیر اجرایی. “ما متوجه شده ایم افرادی که قبلا به مشتریان و مستقل شد مجبور به عقب می آیند.”

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط میسوری داده های مکانی, اطلاعات, خدمات, شهرستان سنت لوئیس و شهرستان تا به حال بیش از 80,000 نرخ بیکاری مربوط به COVID-19.

در نزدیک به چهار سال به عنوان داوطلب در خوراک مردم جولی Mangels می گوید: او هرگز دیده می شود بسیار نیاز است. هجوم مردم در هر روز به امید به دست آوردن غذا.

“است که یک چیز مهم و با جرأت می گویم که کاغذ توالت” Mangels می گوید.

هر چند خوراک مردم من است که در حال اجرا پایین در لوازم آن را نه فقط در مواد غذایی این سازمان نیاز دارد. آن را به پول نقد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Caregiver Denise Phelps helps her 85-year-old uncle, William Speck, with groceries from Feed My People on April 24 in Lemay. - MARY BUTKUS

  • مریم BUTKUS
  • مراقب دنیس فلپس او کمک می کند تا 85 ساله عمو ویلیام ذره با مواد غذایی از خوراک مردم من در تاریخ 24 آوریل در لمی.

خوراک من مردم تا به حال به لغو رویدادهای مالی مانند آن چیزهای بی اهمیت شب که می میرم آخر هفته گذشته اتفاق افتاد. آن دو فروشگاه های صرفه جویی — یکی در خط الراس بالا و دیگری در جنوب شهرستان — بسته چون آنها ضروری کسب و کار. این فروشگاه شدند و بخش عظیمی از چه کمک نگه داشتن تغذیه افراد درب باز Lanter می گوید.

اما او مصمم به نگه داشتن مواد غذایی خدمات در رفتن.

در چند هفته گذشته خوراک مردم ramped تا آن اقدامات احتیاطی. همه کارگران و داوطلبان پوشیدن ماسک, اقامت حداقل شش فوت دور از یکدیگر و دستکش بپوشید. آنها استفاده می شود به صرف حداقل پانزده تا بیست دقیقه صحبت کردن با مراجعان که وارد برای مواد غذایی و لوازم. در حال حاضر تمام ارتباطات محدود از طریق یک مانع شیشه دو درب.

کارگران و داوطلبان تحویل غذا به مشتریان خودرو در چرخ دستی های مواد غذایی برای جلوگیری از فرد به فرد تماس بگیرید. در مجموع خوراک مردم من در خدمت حدود 375 خانواده در هفته است.

سازمان کارکنان هفده نفر و یک گروه که Lanter توصیف به عنوان “دلچسب” دسته از داوطلبان است.

خوراک مردم من را قبول کمکهای مالی از مواد غذایی و لوازم شخصی در هر دو از مکان های خود را از 8:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. آنها در “فوری” نیاز به nonperishable مواد غذایی از جمله کنسرو گوشت و سبزیجات و میوه ها, غلات و حبوبات, پودر, شیر, کره بادام زمینی ژله, محصولات پاستا و برنج و لوبیا. آنها نیز تا به حال اجرا بر روی کاغذ توالت خمیر دندان شامپو نرم کننده صابون و دئودورانت. رفتن به feed-my-people.org برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اهدا و یا داوطلب.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>