Feges BBQ برنامه مکان دوم در بهار شاخه

ارین اسمیت و پاتریک Feges در حال کار به سمت باز کردن یک مکان دوم خود را تحسین کباب رستوران در بهار شعبه در اوایل 2021. زن و شوهر متاهل باز Feges BBQ در Greenway پلازا دو سال پیش و Feges’ تسلط گوشت دودی و اسمیت خلاق در فصلی طرف را به دست آورد توجه نشریات مانند تگزاس ماهانه و باغ و تفنگ.

محل جدید واقع خواهد شد در 8217 طولانی نقطه جاده و باید ساعت های طولانی از جمله شب و تعطیلات آخر هفته. جدید ساعت اجازه خواهد داد که برای رویدادهای خاص و pop-ups. اخیر امضای اجاره نامه ارائه خواهد شد این دو فضا در جایی که آنها می تواند در خدمت ناهار و شام شش روز در هفته به نزدیکی دفتر کارگران و بهار شاخه ساکنان. Feges و اسمیت شد پدر و مادر به تازگی و آنها را یک نیاز برای رستوران دوستدار خانواده در بهار شعبه منطقه که در آن زندگی می کنند. وجود خواهد داشت منو بچه ها و منطقه بازی به علاوه پاسیو صندلی برای 50.

Erin Smith and Patrick Feges are adding to their family, again.گسترش

ارین اسمیت و پاتریک Feges در حال اضافه کردن به خانواده خود را دوباره.

عکس جولی Soefer

فضا خواهد بود طراحی شده توسط پروژه های مشترک و شامل یک شیشه محصور دود اتاق به عنوان یک نقطه کانونی برای سرازیر شدن آب گودال استاد wannabes و گرسنه کباب علاقه مندان است.وجود خواهد داشت دو J & R تولید Oylers به سرویس جداگانه آشپز برای ناهار و شام. این Oyler گودال معرفی شد در سال 1968 و انقلابی کباب صنعت. منوی خود را شبیه به Greenway پلازا اما محل, برگر, ساندویچ و بال را نیز ارائه می شود. وجود خواهد داشت فوق العاده روزانه مانند اسمیت مرغ سرخ شده, مرغ سرخ شده و استیک tacos. این دو نیز با اشاره به بازگرداندن Feges’ گاو شکم سوخته به پایان می رسد و بلغور.

محل جدید ارائه خواهد شد پیشخوان خدمات با غذا آورده بودن به جدول توسط یک سرور خواهد شد که مراقبت از مهمانان برای استراحت از غذا.

اسمیت را با استفاده از تجربه قبلی خود را به عنوان یک خدمه شراب در Camerata به معاون کشیش بخش 15 بطری شراب لیستی که ارائه خواهد شد برخی از منحصر به فرد شراب است که جفت با گوشت دودی. انتظار می رود گزینه های جالب و مانند یک Lambrusco از Cleto Chiarli Vecchia مودنا و قرمز از جزایر قناری توسط برمجو. Feges BBQ کار ارتباط با کارخانه های لبنی محلی را معنی آبجو و نوشیدنی انتخاب از شرکت های مانند سنت آرنولد Brewing Company, 8th Wonder و بدون برچسب.

ما خواهد بود با پیش بینی آن دودی بال در ضمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید