تشکیل پرونده برای بیکاری در ایالت تنسی? جلوگیری از ساعات اوج وزارت کار می گوید

تنسی وزارت کار و توسعه نیروی کار است که ارائه مشاوره به متقاضیان به فایل برای مزایای بیکاری در خارج از اوج ساعت کسب و کار به عنوان ساکنان مبارزه برای ارسال ادعای خود را در میان بی سابقه تقاضا است.

متقاضیان باید به جای آن سعی کنید با ارسال یک ادعا قبل از 7 صبح یا بعد از 7 p. m., گفت: سخنگوی وزارت کریس توپ.

در تنسی بیش از 136,000 Tennesseans را برای ثبت نرخ بیکاری در ماه مارس به عنوان COVID-19 ویران شده است عملیات کسب و کار در صنایع مختلف در سراسر کشور.

این بخش reassigned کارکنان برای کمک به پاسخگویی به تقاضا و در حال انجام یکی دیگر از “ظرفیت ارتقا” گفت: سخنگوی کریس توپ.

کار دست رفته به دلیل COVID-19?: در اینجا چگونه برای دریافت مزایای بیکاری در ایالت تنسی

خود اشتغالی پیمانکاران مستقل صبر کنید برای به روز رسانی سیستم

برای کسانی که خود شاغل هستند و به دنبال فایل تعداد مدعیان بیکاری در دولت همچنان به کار بر روی اجرای یک فرایند برای حمایت از این کارگران است.

قبلا فاقد شرایط لازم برای مزایای بیکاری خود اشتغالی و پیمانکار مستقل کارگران اضافه شد از طریق فدرال بسته محرک و آنها نیز واجد شرایط برای 600 $در هفته بهره مند شوند.

دولت و وزارت کار تا به حال شده است در انتظار دولت فدرال در ارشاد در این است که آنها موفق به دریافت پنج شنبه. توپ گفت: دولت مقامات نیروی کار لازم نیست یک تاریخ برای زمانی که سیستم را در جای خود باشد اما گفت: خود اشتغالی ساکنان می توانید پیش بروید و فایل برای منافع. آنها خواهد شد هنگامی که پردازش سیستم در محل است.

“هر کس کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به رول از این تغییرات را پس از این بخش می توانید شروع به پرداخت مزایای آن به متقاضیان واجد شرایط,” کانن در بیانیه ای گفت.

جستجو های شغلی مورد نیاز

در زمان عادی بیمه بیکاری متقاضیان باید نشان دهد آنها درخواست برای شغل. وزارت کار گفت: کسانی که به بازگشت به نمی خواهد که برای انجام بارگیری در این هفته ، کسانی که “کار متصل” باید هنوز هم نشان می دهد آنها در حال استفاده برای کار. یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. بیل لی تغییر نیاز, هر چند, بنابراین متقاضیان نیست درخواست برای شغل اما برای کاری که می تواند انجام شود از راه دور توپ گفت.

رسیدن به جیمی مک گی در 615-3101-873 و در توییتر @JamieMcGee_.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>