اخراج تنسی مربی تیم فوتبال بوچ جونز لیست ناکسویل خانه برای فروش

بوچ جونز است که فروش خود را Knoxville, صفحه اصلی, که ویژگی های یک آجر و سنگ خارجی.

شش اتاق خواب و نه حمام خانه در سال 1945 Oakleigh راه ذکر شده بود چهارشنبه برای $3.795 میلیون.

“کمی از فوتبال ممکن است صحبت در این صفحه اصلی” فهرست اعلام کرد.

جونز سابق تنسی مربی خریداری 11,476-فوت مربع خانه برای $3.212 میلیون در ماه مارس 2013. او استخدام شد و در دسامبر 2012.

این خانه قبلا متعلق به سابق لیگ اصلی بیس بال پارچ جو ناتان.

“تصور کنید برخی از بهترین خوب ساخته شده در ناکسویل و این است که در بالای لیست” فهرست اعلام کرد. “واقع در معتبر و دردار جامعه Oakleigh, احاطه شده توسط upper bracket خانه های سفارشی. ساخته شده توسط Schmid & رودز و زیبایی قرار گرفته بر روی بیش از چهار پوشیده شده از درخت در هکتار است. دایره درایو روش های خیره کننده این سنگ و آجر خانه با هر امکان ملایمت یکی می تواند ارائه دهد. بهشت پشت حیاط ارائه می دهد به نمایش در ایوان با فانتوم صفحه نمایش مشرف به استخر و آبگرم و جداگانه غرفه با دوم در خارج از نوار گاز firepit و مشعل برای شب سرگرم کننده است. پایین تر تحت پوشش منطقه نشسته با شومینه سنگ واقع شده است خاموش خواهید این ورزش پناهگاه مکه!”

جونز رفت 34-27 به عنوان تنسی مربی قبل از او از کار اخراج شد در نوامبر سال 2017 با دو بازی باقی مانده در سال 2017 فصل است. او بازگشت به عقب نه پیروزی فصل قبل از flopping در سال 2017 با 4-6 خوانده شده را علامت.

جونز پیشنهاد شد به ویژه دستیار سر مربی نیک سابان در آلاباما در ماه فوریه است. او به عنوان یک تحلیلگر در آلاباما شروع در سال 2018 پس از او را رد کرد و در تنسی است.

جونز هنوز هم پرداخت می شود توسط تنسی که در آن قرارداد خود را منقضی می شود در فوریه. 28 سال 2021. تنسی بدهکار جونز یک $8.26 میلیون خریداری — در نرخ از $2.5 میلیون نفر در هر سال — به علت در اقساط ماهانه از طریق پایان قرارداد خود را.

جونز جمع آوری کرده بود $5.27 میلیون دلار خریداری پرداخت از تنسی از زمان شلیک تا پایان 2019.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>