اول 12 تا مرگ از Coronavirus در سنت لوئیس شد سیاه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Dr. Fredrick Echols and Mayor Lyda Krewson, photographed on March 12 at news conference on COVID-19. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • دکتر فردریک Echols و شهردار Lyda Krewson, عکس روز 12 مارس در کنفرانس خبری در COVID-19.

همه از اول دوازده نفر به مرگ از COVID-19 در سنت لوئیس شد سیاه با توجه به شهر سلامت مدیر.

دکتر فردریک Echols نوشتن در یک op-ed برای سنت لوئیس آمریکانشان داد که نگران اطلاعات روز چهارشنبه گفت: این ویروس بیشتر در معرض طولانی مدت نابرابری در مراقبت های بهداشتی.

“بسیاری از شرایط از پیش موجود است که coronavirus خطرناک تر برای برخی از افراد مانند بیماری قلبی و دیابت — به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار, سیاه, جامعه” Echols می نویسد. “این است که چرا هر کس در شهر سنت لوئیس — به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار — باید اقدامات احتیاطی در برابر گسترش این بیماری است.”

همانطور که از دوشنبه شب در این شهرستان گزارش شده بود 514 موارد تایید شده از رمان coronavirus از جمله دوازده مرگ و میر. کد پستی و اطلاعات منتشر شده در هفته پیش نشان داد غلظت موارد در شمال شهرستان محلات. حدود 46 درصد از سنت لوئیس ” جمعیت سیاه, تقریبا درصد از ساکنان سفید.

این شهر قبلا منتشر شد, اطلاعات در مورد نژاد از کسانی که آلوده بودند. در شهرستان, مقامات می گویند که آنها قادر به جمع آوری داده ها در مسابقه برای 60 درصد از تایید COVID-19 موارد است. از کسانی که 55 درصد از کسانی که آلوده بودند ، شهرستان گزارش شده 1,337 مورد تأیید و 28 مرگ و میر. حداقل یازده نفر از مرگ و میر در این شهرستان شده اند آفریقایی آمریکایی ها اگر چه نژاد بود, گزارش نشده است در هر مورد ذکر شده در تفکیک مرگ و میر. یک چهارم از ساکنان شهرستان هستند با توجه به سرشماری ایالات متحده داده است.

در op-ed, Echols می نویسد که شده است وجود دارد یک اسطوره در گردش است که مردم سیاه و سفید بودند و مقاوم در برابر ویروس.

“ایده این است که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند به نحوی مقاوم به آن است که هر دو نادرست و خطرناک برای سلامت جامعه ما,” او می نویسد.

Echols می افزاید که تست شده است و بخش مهمی از کاهش ویروس ها و “برای بسیاری از ما در جامعه این دسترسی آسان تر است از انجام گفت.”

تا اواخر هفته گذشته از شمال شهر تا به حال تنها یک مکان تست سایت توسط CareSTL سلامت در 5471 دکتر مارتین لوتر کینگ رانندگی در چاه-Blacklivesmatter محله. CareSTL است پس از افتتاح سایت دوم در 2425 شمالی وهیتیر خیابان در نزدیکی هومر G فیلیپس ارشد آپارتمان در ویل محله.

Affinia بهداشت و درمان نیز در حال حاضر عامل های تلفن همراه, تست سایت در سال 1717 Biddle خیابان در Carr مربع محله.

Affinia امروز اعلام کرد که این امر می تواند باز کردن یک سایت دوم در آوریل 13 در 6763 صفحه در خیابان Pagedale است که در شمال سنت لوئیس کانتی.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>