اولین COVID-19 مورد تایید در تنسی مقننه از جمله خانه جمهوریخواه

کمتر از یک ماه پس از تنسی مجمع عمومی موکول حداقل دو قوه مقننه کارکنان یا نمایندگان مجلس باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

روز جمعه قانونی دولت مدیر کانی ریدلی گفت: Tennessean از افراد ناشناس دریافت مثبت COVID-19 آزمون در حالی که در انزوا.

او کاهش یافته است می گویند که آیا افرادی که آزمایش مثبت شد کارکنان یا نمایندگان مجلس با استناد به بهداشت فدرال قانون حفظ حریم خصوصی.

“این موارد مثبت و هر یک ممکن است در مواجهه با آنها به کار گرفته به عنوان CDC توصیه می کند,” ریدلی گفت.

در حالی که ریدلی کاهش یافته و به انتشار خود هویت تشکر. کنت Calfee R-Kingston گفت: در Facebook در بعد از ظهر جمعه او در آزمایش مثبت است.

“از فراوانی از احتیاط من نیز مورد آزمایش قرار گرفت در اوایل این هفته,” او گفت:. “بعد از ظهر امروز کسانی که نتایج آزمون نیز آمد مثبت است.”

معلوم نیست که آیا Calfee یکی از دو نفر ریدلی اشاره شده است.

Calfee و 71 در Cordell Hull قانونی ساختمان اداری به تازگی به عنوان هفته گذشته هنگامی که او با حضور در دو روز مشترک دولت عملیات جلسات کمیته. تنها چند قانونگذاران در 24-عضو کمیته بدتر ماسک.

Calfee, که گفت که او تا به حال نه تجربه شده است هر سنتی COVID-19 علائم اطلاع مقامات دولتی در تلاش برای اطمینان حاصل شود که آنها “حفظ یک محیط کاری امن” برای کسانی که مشغول به کار در قانون گذاری ساختمان.

یک قانونی عضو هیات گفت: Tennessean روز جمعه که کارکنان در مورد ایمنی از کسانی که در قوه مقننه ساختمان اداری است.

“من احساس نمی امن بودن در اینجا” کارمند گفت که مورد سوال است که آیا هر کس باید تست شده و قرنطینه.

“رادیو سکوت از رهبری است. کارکنان و اعضای دریافت کرده اند صفر ارتباطات در این مورد. اگر کنت نبود گفتن ما نمی دانیم.”

تایید موارد آمده تنها چند روز پس از ریدلی گفت: “برخی افراد” را از خود جدا “به دلیل قرار گرفتن در معرض.”

نتایج آزمون آمده به عنوان قانونگذاران eyeing بازگشت به نشویل برای یک جلسه ویژه و روز پس از کلیولند شهردار کوین بروکس که چراغ نماز در خانه در ژوئن 18, آزمایش مثبت برای COVID-19.

بروکس که در بیمارستان بستری شد اواخر ماه گذشته دست تکان داد با چند تن از همکاران خود را که بعد از جمله خانه جمهوری پارلمانی رئیس جرمی کارولینای شمالی, R-کازبی.

ریدلی گفت: افرادی که خود منزوی اخیرا “نه مربوط به شهردار بروکس.”

در اوایل سال جاری یک عضو از رژیم صهیونیستی است. بیل لی کارکنان ارشد تا به حال به خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

مثبت نتایج آزمون می تواند پیچیده قانونگذاران’ امید بازگشت به نشویل برای یک جلسه ویژه.

پس از یک ماه-زنگ تفریح طولانی آغاز شد که در اواخر ماه مارس قانونگذاران بسته کردن جلسه در ماه ژوئن.

اگر چه برخی تلاش هایی برای کاهش گسترش ویروس از جمله محدود کردن عمومی دسترسی اجتماعی فاصله و نصب پلکسی گلاس در اطراف اعضای میز اکثریت مجلس قانونگذاران جمهوریخواه کنگره حاضر به پوشیدن ماسک.

ماسک بودند بیشتر شایع در میان اعضای مجلس سنا دولت است که میانگین سنی 61 سال است. اتاق هم بسته شد و نیمی از قانون گذاری ساختمان کاپیتول دولت به مردم است.

به عنوان بسیاری از 60 قوه مقننه را 132 عضو یا تقریبا 45% با بیش از 60 سال — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری را تعریف آسیب پذیر جمعیت.

در هفته های اخیر چندین تنسی جمهوری خواهان باید مبارزه کرد و در حالی که با پوشیدن ماسک از جمله Calfee.

اخیرا در ژوئن 27, Calfee با حضور Loudon شهرستان مقر حزب جمهوری خواه باز که شد همچنین با حضور سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally, R-اوک ریج در ایالت تشکر. راسل لوول, R-Vonore ایالات متحده با تشکر. hatebreed و جمهوریخواه آمریکا نامزد لایحه Hagerty.

در آخرین روز از جلسه مجلس در نظر گرفته و تصویب یک قطعنامه از Rep. میکا ون Huss, R-Jonesborough انتقاد رسانه های جریان اصلی برای “sensationalizing” گزارش COVID-19.

به عنوان جمعه 723 Tennesseans مرده بود از COVID-19.

قانونگذاران به امید بازگشت به نشویل در ماه اوت برای یک جلسه ویژه با هدف تصویب قانونی که ارائه COVID-19 مسئولیت حمایت به کسب و کار و دیگران.

در حالی که این دو تست مثبت از COVID-19 در میان کارکنان و یا تنسی قانونگذاران در اولین جمله موارد تایید شده از این ویروس در مجمع عمومی آن را به قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور است.

اخیر آسوشیتد پرس نظرسنجی نشان می دهد که حداقل 73 قانونگذاران در 27 متحده باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از وقوع آغاز شد. در می سی سی پی, حداقل 26 قانونگذاران مبتلا به این ویروس است. سه قانونگذاران در سه کشور فوت کرده اند.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>