اولین قانونگذار تست مثبت برای Coronavirus


می گوید او این است که خود تهدید و احساس بسیار بهتر’

تشکر. ماریو دیاز-Balart (R-Fla.) گفت: او دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین عضو کنگره شناخته شده اند به طوری تشخیص داده شد.

به روز رسانی: چندی پس از Diaz-Balart را اعلام Rep. بن آدامز (D-یوتا) می گوید که او نیز آزمایش مثبت

دیاز-Balart, 58, شروع به نشان دادن علائم در شنبه 14 مارس در حال حاضر با داشتن خود-قرنطینه روز قبل از خروج از یک “فراوانی احتیاط” او گفت:, در وب سایت خود را.

او مطلع شد اواخر روز چهارشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

مرتبط با: ناودان: آخرین COVID-19 اختلال در صنعت تلویزیون

دیاز-Balart همچنان به کار خود را از واشنگتن آپارتمان, با توجه به دفتر خود.

“من می خواهم همه بدانند که من با احساس بسیار بهتر است,” او نوشت. “اما مهم این است که هر کس این را بسیار جدی و به دنبال دستورالعمل CDC به منظور جلوگیری از بیمار شدن و کاهش گسترش این ویروس است. ما باید همچنان به کار با هم برای ظهور قوی تر به عنوان یک کشور در طول این بار تلاش.”

آدامز گفت:

“عصر روز شنبه پس از بازگشت از واشنگتن دی سی من توسعه یافته خفیف علائم سرد مانند. در مشاوره با پزشک در روز یکشنبه من بلافاصله جدا شده خودم را در خانه من. من شده اند انجام تمام جلسات با تلفن. علائم بدتر و من یک تب و سرفه خشک و زحمت کشیده تنفس و من باقی مانده خود قرنطینه. روز سه شنبه دکتر من دستور من برای آزمایش برای COVID-19 و پس از ارجاع رفتم به محلی تست درمانگاه برای تست. امروز من یاد گرفتم که من تست مثبت است. من هنوز کار برای Utahns و به دنبال تلاش برای به دست آوردن Utahns منابع آنها نیاز به عنوان من همچنان مشغول به کار از خانه تا زمانی که من می دانم که آن را بی خطر است برای پایان دادن به خود من-قرنطینه. من انجام بخشی از من که همه آمریکایی ها انجام می دهند برای جلوگیری از گسترش ویروس و کاهش شیوع کروناویروس. من مصرانه از Utahns به طور جدی از این و به دنبال بهداشت و درمان توصیه های ما در حال گرفتن از سی دی و سایر کارشناسان بهداشت و درمان به طوری که ما می تواند بازیابی از این خطرات بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>