نگاه اول: از تاریخ Mì فروشگاه در حال حاضر باز در دلمار حلقه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Sandwiches pictured from left to right: the Saigon Classic, grilled pork and lemongrass chicken. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • ساندویچ در تصویر از چپ به راست: سایگون کلاسیک گوشت خوک کبابی و سنبل مرغ.

نشسته روی یکی از رنگ قرمز مدفوع در داخل این تاریخ Mì فروشگاه (567 ملویل خیابان دانشگاه شهرستان)من نقطه several افراد مشابه به ویندوز, به دنبال جدیدترین علاوه بر این به دلمار حلقه.

برخی از رهگذران نقطه در فروشگاه ثبت نام ناخوانا در پررنگ حروف سیاه در کنار رنگ قرمز مدفوع, لوگو و راه رفتن نگه دارید. دیگران گام را از طریق درب مورد استقبال موسیقی هیپ هاپ و صاحب جیمی Trinh که لبخند و احوالپرسی آنها را به عنوان او نشسته در سراسر از من.

Trinh بی سر و صدا افتتاح شد ویتنامی ساندویچ رستوران در فوریه 25. او حذف کاغذ پوشش پنجره ها و شگفت زده های محله با نقطه جدید است که به جمع ردیف از آجر ساختمان در ملویل خیابان. او تصمیم گرفت برای ترویج نقطه قبل از باز کردن به عنوان او نمی خواست به ضعف با یک خط از درب در یک روز.

“من هر دو باهوش ترین فرد یا اشتباهترین,” Trinh با لبخند می گوید. “[آن را] مانند تکان دهنده همه آنها و یا انجام یک دسته از توسعه قبل از من برای باز کردن و خرد. شما فقط باید یک برداشت اول; که نمی خواهید خط خود را درب ؟ اگر شما می توانید مسئولیت رسیدگی به آن یک چیز است اما اگر شما نمی توانید که یکی دیگر از. آنها نمی آیند. شما نمی توانید به خارج وجود دارد و آنها را تعقیب و می گویند: “هی ما آن را ثابت!’ آن را بسیار سخت تر است. نگه داشتن آن را پایین کلید متفاوت بود اما انتخاب ما انتخاب عاقلانه است.”

در طول این تاریخ Mì فروشگاه اولین آخر هفته از کسب و کار این فروشگاه به فروش می رسد و مجبور به بستن درهای خود را در اوایل. فروش به Trinh و تیم خود را در زمان به تجدید قوا و آمادگی برای هفته آینده.

“آن شخص بسته شدن هفته اول, اما این احساس خوب” Trinh می گوید. “این قطعا مستحکم است که ما در حال انجام کاری مناسب قادر به می گویند که ما به فروش می رسد.”

Trinh گره کردن یکی از قرمز مدفوع پوشش جلو پنجره و باعث می شود راه خود را به بیش از دو مشتریان خوردن bánh mì ساندویچ و می پرسد چگونه غذا طعم. یکی از آنها پاسخ می دهد که او می تواند طعم عشق که شد قرار داده و به مواد غذایی است. Trinh می خندد و با تشکر از او. او پیاده می رود و پشت به جلو پنجره به نظر می رسد من و می گوید: “آیا شما را می شنوید ؟ او طعم TLC.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Bánh Mì Shop owner Jimmy Trinh. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • در تاریخ Mì صاحب مغازه جیمی Trinh.

تاریخ mì یک ساندویچ ویتنامی است که به طور سنتی ساخته شده با گوشت (اغلب شکم گوشت خوک و یا گوشت خوک و سوسیس), گشنیز, خیار, ترشی هویج و ترشی daikon به عنوان به خوبی به عنوان چاشنی مانند pâté یا سس مایونز بین نصف باگت فرانسوی.

در Trinh مغازه های ساندویچ ساخته شده با مواد تشکیل دهنده متفاوت از کاری مرغ به کباب گوشت خوک و سنبل مرغ و همچنین ترشی daikon, هویج, گشنیز, jalapeños خیار و housemade aioli.

برای Trinh, تاریخ mì فراتر از رستوران خود را: آن را به ارمغان می آورد او را به دوران کودکی خود را در مینه سوتا است. Trinh پدر و مادر متعلق به یک رستوران در ایالت مینه سوتا و او را گرفته و چند قطعه از دوران کودکی خود و میراث او را به تاریخ Mì فروشگاه.

“بودن یک بچه با پدر و مادر مهاجر در حال رشد در آمریکا شما را از خوردن بسیاری از ساندویچ” Trinh می گوید. “پدر و مادر من خیلی کار می کرد بنابراین من همیشه بسیاری از ساندویچ. رشد آن را مانند ‘من نمی تواند یک تاریخ mì ساندویچ برای مدرسه.’ شما می خواهید به ارمغان بیاورد ژامبون و پنیر مثل همه بچه های دیگر. سپس من به سن که در آن مانند “این خیلی خوب است” و آن را مانند گرفتن بازگشت به ریشه های خود را.”

عکس از Trinh پدر انجام مانع از موتور سیکلت از وقت خود را در سیرک آویزان بر روی دیوار. قرمز مدفوع که نشستن در مقابل فروشگاه, نماد, ویتنامی, خیابان غذایی Trinh می گوید. نقاشی های دیواری بر روی دیوار در حال حاضر در حال نقاشی توسط هنرمند Bradley Pipkin که شناخته شده است به عنوان پلاستیک.

در حالی که تاریخ mì از جاذبه های اصلی در فروشگاه اسپرینگ رول و ماکارونی کاسه نیز برجسته در منو است. من سعی کردم سنبل هندی نودل مرغ کاسه و طعم منفجر شد و پس از نیش نیش می زنند. کاری مرغ تاریخ mì در ضمن بسته های کمی از حرارت است اما mellowed شده توسط گشنیز و ترشی سبزیجات. شستن آن همه را با سرخالو لیموناد یک ترکیب کامل از ترش و شیرین است. رستوران نیز در خدمت یک پیچ و تاب و در ویتنامی قهوه سرد.

حرکت رو به جلو Trinh امیدوار به نگه داشتن سرعت در این فروشگاه مجموعه ای است که تا کنون.

“در حال حاضر ما باقی می ماند پایین کلید وجود دارد: زمان مناسب [می گویند] نیروی کامل, ‘سلام من اینجا هستم,'” Trinh می گوید. “انجام, این, دیدن, نتیجه, آن را تقریبا به ما گفت شاید ما نیاز نداریم [برای تبلیغ] اندازه کافی وجود وزوز رفتن در اطراف شهر و ما احساس می کنیم مثل مردم در آینده و گفت:” هی فلانی به من گفت در مورد این محل که بهترین تبلیغات ما می تواند درخواست برای این است که کلمه از دهان است.”

در تاریخ Mì فروشگاه باز است و از ساعت 11 تا 9 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه و 12 تا 5 بعد از ظهر روز یکشنبه. این فروشگاه در روزهای دوشنبه بسته.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A peek inside the Bánh Mì Shop. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • زیرچشمی نگاه کردن در داخل تاریخ Mì فروشگاه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Vietnamese iced coffee and spring rolls. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • ویتنامی قهوه سرد و رول بهار.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A noodle bowl packed up to go. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • ماکارونی کاسه بسته بندی شده تا به.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Saigon Classic sandwich. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • سایگون کلاسیک ساندویچ.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Another peek inside the Bánh Mì Shop. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • یکی دیگر از زیرچشمی نگاه کردن در داخل تاریخ Mì فروشگاه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Red stools line the front window at the Bánh Mì Shop. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • قرمز مدفوع خط جلو پنجره در تاریخ Mì فروشگاه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Photos of Trinh's dad performing motorcycle stunts from his time in the circus hang on the wall. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • عکس از Trinh پدر انجام مانع از موتور سیکلت از وقت خود را در سیرک آویزان بر روی دیوار.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Owner Jimmy Trinh working in the kitchen. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • صاحب جیمی Trinh کار در آشپزخانه است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Ingredients for the shop stocked in the kitchen. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • مواد لازم برای فروشگاه نگردند ،

برای بزرگنمایی کلیک کنید The grilled pork bánh mì sandwich. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • کبابی گوشت خوک تاریخ mì ساندویچ.
 • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
 • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>