اولین ایالتی تنسی, زندان, زندانی تست مثبت برای COVID-19

یک میانه تنسی, زندان, زندانی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و دو نفر دیگر جدا شده اند که به دلیل قرار گرفتن در معرض بالقوه مرگبار ویروس دولت روز شنبه اعلام کرد.

تنسی گروه اصلاح سخنگوی Dorinda کارتر را تایید کرد مرد زندانی از Turney مرکز مجتمع صنعتی در Hickman شهرستان برای اولین بار در زندان ایالتی سیستم به یک مورد تایید شده از COVID-19.

این گروه از اصلاح در بیانیه ای گفت که زندانی بود دریافت درمان در بیمارستان برای یک “نامربوط موضوع پزشکی” زمانی که علائم خود را آغاز کرد. او تا به حال در این منطقه بیمارستان در مارس 25 و سپس توسعه نشانه های سازگار با کروناویروس در مارس 30 روز او را مرخص شد.

آزمون تایید او virus آمد جمعه دولت گفت. کارتر نمی خواهد بحث در مورد اهل بیت, وضعیت اما مقامات زندان در حال توسعه یک طرح برای آزادی او از بیمارستان است.

“پس از ترخيص از بيمارستان به اهل بیت برگزار خواهد شد و در انزوا در پزشکی درمانگاه در TDOC تا زمانی که او مصمم است به غیر عفونی کردند.”

دو زندانی دیگر در Turney مرکز که ممکن است در تماس با زندانی شده اند قرنطینه “از فراوانی احتیاط کردند.” کارتر گفت: کسانی که زندانیان بدون علامت وجود دارد و هیچ برنامه ای برای تست آنها و یا هر گونه کارکنان زندان برای COVID-19.

کارشناسان پزشکی می گویند آن است که ممکن است برای مردم و گسترش این ویروس بدون علائم است. اما کارتر گفت: این تصمیم به دنبال گسترش تست شد بر اساس دستورالعمل از وزارت بهداشت و درمان و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“در حال حاضر این دستورالعمل نشان می دهد نیست که تست برای کسانی که بدون علامت” کارتر گفت. “ما از نزدیک نظارت بر این دو زندانی قرنطینه می شوند.”

ناکسویل وکیل Jonathan Cooper, رئیس جمهور, تنسی, انجمن دفاع جنایی وکیل گفت: مسئولان باید قانون در حال حاضر به آزادی برخی از زندانیان و بی پرده بالقوه برای شیوع.

“هنگامی که وجود دارد یک عفونت دیگر زندانیان مأموران اجرای قانون و زندان مدیران صورت تقریبا در برخی از قرار گرفتن در معرض” کوپر در بیانیه ای گفت شنبه. “به همین دلیل حیاتی است که دادگاه های ما و دولت را هر تلاش برای کاهش تعداد کسانی که در مواجهه با عفونت و کسانی که مردان و زنانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به علائم شدید یا مرگ باید مهربانانه منتشر شد.”

دیگر وکلای مدافع و قضات و اجرای قانون نیز هشدار داده اند که پر ازدحام زندان ها و زندان ها می تواند به سرعت تبدیل به نقاط داغ برای COVID-19 دلیل وجود فضای محدود برای منزوی کردن بیمار و یا اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

در هفته های اخیر دولت و مقامات محلی گامهای کوچک به جمعیت زندان به امید کاهش خطر شیوع گسترده پشت میله های زندان.

تنسی دیوان عالی کشور مورد نیاز قضات در سراسر کشور برای توسعه برنامه برای آزادی زندانیان و کاهش جمعیت زندان.

تنسی هیئت مدیره آزادی مشروط گفت: آن را دوباره موارد پس از وکلای دفاع خواست بدن به استراحت نیاز خود را به اجازه می دهد برای بیشتر منتشر شده است.

نشویل کلانتر Daron سالن التماس کرد با مقامات برای آزادی پزشکی زندانیان آسیب پذیر و کم خطر مجرم از امکانات خود را. زندان شهرستان فهرست اسامی را به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>