پس از انحطاط از “چربی شنبه” 40 روز از لنت شروع, زمان, نماز, کفاره و قربانی که به طور سنتی می آید در قالب گوشت-رایگان جمعه ها. همه از آن منجر به یکشنبه عید پاک است که در این سال می افتد در روز شنبه, مارس 12 (با جمعه خوب در مارس 10). در حالی که ما قطعا احترام به قربانی خود گوشت-رایگان جمعه ها نیازی به کم در عطر و طعم. از غذاهای دریایی po’boys و fish tacos به جمعه خرچنگ ویژه این رستوران های محلی در حال ارائه خوشمزه غذاهای گیاهی و بدون گوشت غذاهای به شما از طریق این فصل روزهای پرهیز و روزه.

برنی برگر, اتوبوس, 5407 بللیر, 2643 مرکز تجاری 2200 دانشگاه ییل دریافت کرد و 6324 بزرگراه 6
آغاز چربی شنبه و در حال اجرا را از طریق فصل روزهای پرهیز و روزه, اتوبوس رهبری به لوئیزیانا با زمینه سفر فوق العاده با الهام از کاخون کلاسیک. لذت بردن از نلا میگو Po’boys با خانه remoulade و خانه لوئیزیانا-سبک داغ سس ($9.25), Crawfish سیب زمینی سرخ کرده خفه شده در housemade خلیج فارس crawfish étouffée ($8.50, $15.50) و بادام سوخته, Milkshakes (7 دلار).

برنان از هوستون 3300 اسمیت
را انتخاب کنید از Creole غذاهای دریایی, گزینه های در طول لنت از grand غذاهای دریایی پلاتر و چوب-کبابی صدف به جدید ویژه مانند لوئیزیانا, crawfish پنیر کبابی و سوپ گوجه فرنگی.

ظرف جامعه 5740 San Felipe, 23501 کینکو رنچ, 12525 یادبود 1050 دانشگاه ییل دریافت کرد و 712 اصلی
ظرف جامعه لنت گزینه های دوستانه شامل مرکبات لعاب ماهی قزل آلا و میگو بلغور, میگو, Tacos و بیشتر.

Mastro Steakhouse, 1650 غرب حلقه
مهمانان دعوت شده به افراط در Mastro قابل تنظیم سوشی, برج, با انتخاب از جمله پاک کردن خرچنگ رول هالاپینیو Bigeye تن Sashimi, Bigeye تن تستدو و Maguro آهک رول. قیمت متفاوت بر اساس مقدار انتخاب با دو مورد برج های در حال اجرا $56 $64 و سه آیتم برای $72 به $90.

ملینا به مغازه خواربار یا مشروب فروشی 3801 بللیر, 7901 Westheimer
گرفتن Tex-Mex غذاهای دریایی و گزینه های گیاهی از جمله Redfish A La Parrilla, Baja-سبک ماهی سرخ شده Tacos, Enchiladas پنیر و Raulito میگو خاص است.

مورتون را استیکهاوس 1001 McKinney, 5000 Westheimer
هر جمعه در طول لنت مورتون را ارائه دوقلو دم خرچنگ قیمت 39 دلار در دسترس 5 p. m. به نزدیک است.

این Oceanaire غذاهای دریایی, اتاق 5061 Westheimer
هر جمعه در طول لنت Oceanaire غذاهای دریایی اتاق ارائه شده است مخلوط کوره از دم خرچنگ میگو و حلزون اسکالوپ برای $45. این ارائه خواهد شد و هر جمعه شروع 28 فوریه تا آوریل 3rd.\

Phat رستوران 23119 استعماری پارک وی
این محبوب در مالزی رستوران گیاهی ارائه می دهد به جلو و غذاهای دریایی غذاهای مناسب برای لنت از این باید سفارش housemade roti و برنده جایزه Kerabu میگو به برگ موز پیچیده کباب ماهی کامل, کاری, سبزی سوپ ماکارونی و بسیار گرم توفو.

Rosalie's blue crab manicotti will make you forget you're going meat-free.گسترش

Rosalie آبی خرچنگ manicotti شما را فراموش کرده ام شما در حال رفتن گوشت-رایگان.

عکس جولی Soefer

کس تپل, ایتالیایی, روح, 400, Dallas, 713-351-5790
بازدید Rosalie در سراسر لنت به افراط در ظروف از جمله خرچنگ آبی Manicotti (19 دلار) و “پوسته و صدف” (18 دلار) به علاوه غذاهای کلاسیک مانند راویولی کل میگو و branzino.

سیلویا را Enchilada آشپزخانه 6401 Woodway 1140 Eldridge
هر دوشنبه از طریق جمعه, آوریل 10, سیلویا ارائه دو غذاهای دریایی و enchilada دسته کوچک موسیقی جاز صفحات از جمله دریا و باس دسته کوچک موسیقی جاز (30 دلار) شامل کهور کبابی دریا و باس با انتخاب اسفناج enchilada با سالسا ورد یا یک sarita (کدو مکزیکی) enchilada با سس خامه و میگو دسته کوچک موسیقی جاز ($24) شامل کهور-گریل میگو با انتخاب بین اسفناج یا کدو enchiladas با چیپس پیکو و guacamole. هر دو با خدمت با برنج و لوبیا می باشد و در دسترس برای ناهار و شام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im