پنج آزار دهنده عادات هوستون رانندگان در باران

دو چیز Houstonians خواهم به شکایت در مورد بسیاری از آنها با آب و هوا و ترافیک. ما یک مقدار زیادی از هر دو اینجا. آب و هوا است که در قالب باران اغلب اوقات مقدار قابل توجهی. ترافیک است که همیشه قابل توجه و هرگز به آسان است. اما زمانی که شما با قرار دادن دو نفر از آنها با هم می تواند کمی خطرناک وجود دارد.

البته شما باید به دنبال پایه ایمن رانندگی در باران به عنوان شما را در تمام شرایط از جمله نگه داشتن سرعت خود را پایین نمی messing اطراف با گوشی خود را به مقدار زیادی از راه دور به راننده در مقابل شما ، اما به نظر می رسد که برخی بسیار آزار دهنده عادات به عنوان Houstonians وقتی که می آید به رانندگی در مرطوب ، شاید ما فکر می کنم قوانین صدق نمی کند چرا که ما آن را انجام دهد به طوری که اغلب.

به هر صورت, شما بچه ها آن را متوقف کند در حال حاضر.

رانندگی بیش از حد نزدیک است.

این یعنی چی ؟ این به اندازه کافی بد زمانی که شما درب عقب اتومبیل در آفتاب. که خطرناک است و واقعا جاده خشم آور. اما چه جهنم آیا شما فکر کردن در حال اجرا بر روی سپر در downpour? اگر من ترمز حتی کمی ما هر دو از رفتن به ایستاده در زیر باران تماس با ما شرکت های بیمه. بررسی کنید که شما ایستاده در باران تماس با شرکت بیمه خود را به دلیل نبود تقصیر من.

کوبیدن بر روی ترمز.

از سوی دیگر اگر شما در ترافیک سعی کنید به یاد داشته باشید که ضربه خود را به ترمز سخت است واقعا ایده بد در یک نرم و صاف کردن خیابان. نه تنها آن را ایجاد امکان ترمزهای خود را قفل خواهد شد تا به خصوص در یک وسیله نقلیه بزرگتر, اما شما در حال قرار دادن مردم پشت شما در یک نقطه. من قصد ندارم به عقب اتومبیل شما, اما من می توانم تضمین وجود دارد نمی تواند لحظه ای که ناگهانی متوقف نخواهد شد در نتیجه در یک زن و شوهر منجر به ضربه گیر. بنابراین سعی کنید به سهولت در کوبیدن پایین.

ضربه گودال کوچک آب…سخت است.

سال پیش پدر من بود و نورد پایین برخی از سمت خیابان پس از غوطه ور شدن باران. همانطور که او با نزدیک شدن به تقاطع او متوجه خیلی دیر یک جفت از بچه ها ایستاده سمت راست در نزدیکی محدود کردن در کنار یک گودال. قادر به متوقف کردن او خیس هر دو آنها است. این است که دست کم از نگرانی های خود را وقتی که می آید به سرعت از طریق گودال کوچک آب. اگر شما در حال رفتن بیش از حد به سرعت و آمار یک کشته بر وجود یک فرصت مناسب و معقول خود را از قایقهای. قرار می دهد که هر کس در اطراف شما در معرض خطر تصادف به ویژه در یک اتوبان. بنابراین نگه داشتن کودکان فقیر در ذهن در هنگام مسابقه در اطراف در باران و سعی کنید به سرعت به هر حوضچه اگر ممکن است.

نه مراقبت از ماشین خود را برای بارانی رانندگی.

برخی از تجهیزات در ماشین شما واقعا نیاز به عملکرد خوب در طوفان باران. Defoggers قطعا پلاس, اما حداقل شما باید مناسب و معقول برف پاک کن شیشه جلو. من یک بار دیدم یک شخص رانندگی پایین خیابان در یک ضرب و شتم پیر کامیون با دست چپ خود را از پنجره به بیرون در تلاش برای پاک کردن یک نقطه کوچک با یک دستمال به طوری که او می توانید ببینید. ببخشید داداش شما نیاز به پارک که بیرون از آشغال برای sunnier آب و هوا. خود را جایگزین برف پاک کن و مطمئن شوید که آنها در حال کار. این نیمه مهم است که قادر به دیدن در هنگام رانندگی.

رانندگی به بالا آب.

من مطمئن هستم که چرا آن را به تکرار هر زمان ما جاری شدن سیل اما در اینجا از آن می رود دوباره: هرگز هرگز هرگز تا به حال رانندگی اتومبیل خود را به آب زمانی که شما نمی دانید که چقدر عمیق است. که سه “تا کنون است” شما بچه ها. که جدی است. شما می توانید از غرق و یا نیروی برخی از خوب سامری به آمدن به نجات خود و خطر زندگی خود را و یا جفت جدید از کفش های او فقط در هفته گذشته. به اطراف نیست غرق نیست فقط یک جاذب شعار. آن را حلال حقیقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>