پنج Astros با آسیب نگرانی به تماشای

جاستین Verlander را lat. Yordan Alvarez زانو. در حال حاضر وجود دارد یک زن و شوهر از صدمات برای دو تا از Astros مهم ترین بازیکنان است و ما حتی برای بدست 15 مارس. در حالی که هر دو به نظر می رسد نسبتا جزئی — کل “فراوانی احتیاط” در معنای خارج coronavirus — بزرگ اکولایزر در همه ورزش آسیب است. تمام فصول می توان به دست آورد یا از دست رفته بر سلامت فهرستی.

روانی و عاطفی فشار بر Astros پس از این offseason تقلب را در حال حاضر بسیار زیاد بود. خداوند می داند که آنها نمی خواهند برای مقابله با مشکلات جسمی نیز هست. اما اگر ما در حال تماشای هر کسی فهرستی برای نگرانی های جدی در این پنج بالای لیست.

جاستین Verlander

آستروس آس مواجه است آسیب مشابه برای 2015 که هزینه او را دو ماه از این فصل است. Verlander یک نوبت گراز بود که خود را بدترین نوبت تن به تن کار خود را در این فصل است. بزرگترین نگرانی این است که خود را آسیب نمی ماندند. اگر او نیاز به برخی از زمان و کمک می کند تا او را به دریافت و سالم باقی می ماند برای بقیه سال ، حتی با عدم شروع عمق این تیم می تواند زنده ماندن یک تعداد انگشت شماری از دست رفته شروع می شود از JV. این دلیل آستروس باید و به احتمال زیاد ادامه خواهد با احتیاط شدید در هنگام دست زدن به مهم ترین آنها پارچ.

Yordan Alvarez

از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد در واقع بازیکن مصدوم که دیگری گرفته شده است کمی به عقب توسط این واقعیت است که یک DH است که با داشتن زانو ، برای یک مرد نیست که بازی در این زمینه است و کسی که به شدت متکی به قدرت خود را هدف قرار دادن است که قابل توجه پرچم قرمز به خصوص با توجه به پذیرش آن است که یک مشکل برای او تقریبا همه 2019. آلوارز به سرعت در حال تبدیل به یکی از تیم های مهم hitters در فصل گذشته. آنها عمق به مدیریت بدون او در حالی که برای, اما آنها نیاز او را به عنوان آنها عمیق تر به این فصل است.

لنس McCullers جونیور

شاید هیچ بازیکن در Astros فهرست ارائه شده خسته کننده تر نگاه اجمالی از استعداد تنها به توقیف توسط آسیب از McCullers. او هرگز تن به تن بیش از 128 نوبت و از دست رفته همه 2019 پس از تامی جان عمل جراحی است. از مهارت های چشمگیر به خصوص خود را از شکستن زمین آن را عدم توانایی خود را به سالم باقی می ماند که هزینه او و این تیم پس از صمیم قلب. با Verlander بیمار و بسیاری از علامت سوال در حال حاضر در چرخش آستروس نمی توانیم یکی دیگر از آسیب به McCullers. و اگر او می خواهد به باقی می ماند یک استارت در رشته نه می تواند به او.

کارلوس کوریا

بدون آسیب بوده است بیشتر عجیب و غریب-slash-خنده دار تر از دنده شکسته و از طریق ماساژ درمانگر کوریا پایدار در 2019. آستروس shortstop یکی از با استعداد ترین بازیکنان جوان در بازی بیس بال در عین حال او باقی مانده است frustratingly مجروح در سراسر بسیاری از کار خود را کاهش خود را بسیار پیش بینی صعود. سالم کوریا می دهد آستروس بارهای از گزینه های هر دو در صفحه و دفاعی در این زمینه است. یکی دیگر از kooky ماساژ آسیب و کوریا روز با Astros می تواند شماره.

خوزه Altuve

Altuve شده است مهم ترین Astros بازیکن برای پنج سال گذشته. دو فصل پیش او به آرامی راه خود را به پلی آف و بازی در اصل بر روی یک پا. در 29 او باقی می ماند و در نخست از زندگی حرفه ای او اما مانند بسیاری از Astros ساییدگی و پارگی از طولانی حذفی اجرا می شود صحافی را پشت به پشت قطعا عوارض خود را در نهایت. امیدوارم که هنوز چند سال دور از آنجا که این تیم با Altuve خیلی بهتر از بدون او. او به سادگی به سالم باقی می ماند برای Astros به رقابت بپردازند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>