پنج بازیکن تنسی فوتبال برنامه می تواند حداقل به از دست دادن استطاعت | آدامز

تنسی فوتبال عمق نمودار شده است تهی با اخراج این دو بازیکن در این offseason. اما ساییدگی آمده است در موقعیت که در آن جلد می تواند مقاومت در برابر ضرر و زیان است.

دفاعی مقابله با Emmit Gooden و در حال اجرا بازگشت تیم اردن اخراج شدند از این تیم پس از آنها دستگیر شدند و در حوادث مختلف. خوشبختانه برای تنسی, آن را فاقد عمق در آن موقعیت.

ساییدگی در موقعیت های دیگر به دلیل آسیب دیدگی و یا اخراج می توانست تاثیر بیشتری است.

Gooden بود و انتظار می رود به نقش برجسته در تنسی دفاع پس از از دست رفته در فصل گذشته با مصدومیت زانو. با اینحال UT هنوز هم ثابت کرده بازیکنان در دفاعی در مقابله با گرگ امرسون و Kurott حلقه گل قرار دادن. دانشجوی سال اول دفاعی مقابله با عمری توماس یکی از تنسی باارزش signees در سال 2020 کلاس.

اردن از دست دادن می تواند حتی کمتر اهمیت پس از تنسی بالا دو در حال اجرا پشت اریک خاکستری و Ty چندلر بازگشت.

اردن بیشتر از قدرت دونده از کینگ تهدید اما این جلد نیز با تکیه بر linebacker Quavaris دولا شدن در کوتاه yardage شرایط. دولا شدن است که هنوز هم در دسترس است و تنسی اضافه کرده است 216-پوند دانشجوی سال اول در حال اجرا به عقب توپ را روی گوه Hodge.

اگر چه خاکستری نشان داده بزرگ-بازی بازی های بالقوه او همچنین ثابت شده است که قادر به شکستن دنده در خط داد و بیداد. او باید یکی از بهترین پشت در حال اجرا در ثانیه در این فصل است.

این جلد نیست و همچنین غنی شده در موقعیت های دیگر به عنوان آنها در حال اجرا به عقب و در خط دفاعی است. در اینجا چگونه من می خواهم رتبه بندی بازیکنان بر اساس تاثیر خود را از دست دادن.

هنری به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار: که در آن آنها خواهد بود در linebacker دوم بدون هنری به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار, یک بازگشت استارت خواهد شد که همه SEC نامزد کنید ؟ وجود بالقوه اما نه به اندازه کافی ثابت شده بازیکنان در موقعیت.

دولا شدن یک کلید signee در سال 2019 امضای کلاس می تواند ظهور به عنوان یک زمان بازیکن در فصل دوم خود را. دانشجوی سال دوم J. J. پترسون یکی دیگر از شدت رتبه بندی استخدام در موقعیت.

اما UT ندارد به عنوان بسیاری از بازیکنان تاسیس در linebacker آن را به عنوان موقعیت های دیگر که بزرگ شود اهمیت به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار سالم ماندن.

اریک خاکستری: این جلد دو خوب در حال اجرا پشت به رنگ خاکستری و چندلر است. در حالی که اردن نبود از همان کالیبر او بالغ بر 950 متری با عجله دو فصل گذشته.

این جلد می تواند مقاومت در برابر اردن را از دست دادن. اما آنها می توانند بیمار به از دست دادن استطاعت خاکستری که می تواند نقطه کانونی خود جرم.

Trey Smith: حتی اگر تنسی همه-SEC گارد بود انتخاب به نوبه خود نرم افزار بعد از آخرین فصل جلد می تواند به میدان فرستاد جامد خط حمله به خصوص اگر گرجستان انتقال حیوان دست اموز ذرت است که حکومت واجد شرایط – و من در انتظار او خواهد بود.

اسمیت نیست فقط خوب دیگری offensive lineman ، او یکی از برتر linemen توهین آمیز در مدرسه تاریخ است. او تفاوت در داشتن یک جامد با تجربه خط حمله و داشتن یکی از بهترین خطوط تهاجمی در کشور است.

Jaylen McCollough: Junior cornerback برایس تامپسون است تنسی ثابت ترین دفاعی اما Vols بهتر عمق در cornerback از آنها در ایمنی. به همین دلیل McCollough حضور برترین است به خصوص با از دست دادن Nigel جنگجو که تا به حال برجسته ارشد نجومی در سال 2019.

McCollough چهار ستاره استخدام شد یک نویسنده در پایان سال اول. بازگشت Trevon گل می تواند کمک به تحکیم موقعیت, اما او در حال حاضر دچار دو آسیب های جدی.

Ty چندلر: اگر چه خاکستری دست دادن خواهد بود ترین مخل به در حال اجرا به عقب سپاه بر از دست دادن چندلر نیز خواهد بود ، شما نیاز به بیش از یک با تجربه و با استعداد در حال اجرا بازگشت.

اگر چندلر مجروح شدند خاکستری را مجبور به حمل بیش از حد سنگین بار.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>