پنج ستاره گارد کون گشاد, مایل مرتکب به جلد بسکتبال

Kellie هارپر فرود آمد یکی دیگر از پنج ستاره چشم انداز چهارشنبه.

کون گشاد, مایل, بالا چشم انداز از فرانکلین شهرستان در کنتاکی متعهد به بانوی دو جلد او در توییتر اعلام کرد. مایل چهارم تعهد در دانشگاه تهران را 2021 کلاس و سوم پنج ستاره چشم انداز با توجه به ESPN HoopGurlz.

او به عنوان رتبه شماره 46 بازیکن در کشور است.

5-پا-6 مایل برداشت بانوی جلد بیش از کنتاکی میامی ایالتی کارولینای شمالی و پوردو.

مایل به طور متوسط 21.5 امتیاز 4.9 کمک 4.1 دزد و 3.8 ریباند در فصل گذشته با توجه به فرانکفورت دولت مجله. تنسی ارائه شده مایل بورس تحصیلی در آوریل 24.

پنج ستاره گارد Kaiya وین عناوین UT را 2021 کلاس به عنوان شماره 23 چشم انداز. وین متعهد به بانوی جلد در آوریل 30 عنوان برتر در دولت چشم انداز از Ensworth. او بازی خواهد کرد او فصل نهایی دبیرستان بسکتبال در هوستون, تگزاس پس از حرکت با خانواده اش.

پنج ستاره رو به جلو Karoline Striplin شد بانوی اول جلد تعهد برای 2021 زمانی که او اعلام کرد او تعهد Feb. 1. این 6-2 Striplin است شماره 48 چشم انداز در کشور است.

سارا Puckett چهار ستاره به جلو از میفیلد آلاباما است شماره 62 چشم انداز در کشور است. این 6-2 جلو متعهد مارس 23.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>