پنج نکته برای ملاقات با همسایگان خود…از فاصله

هوستون به طور طبیعی دوستانه اما آن است که هنوز یک شهر بزرگ با ردیف هایی از حومه. به عنوان یک نتیجه در حالی که ما ممکن است در همسایگی ما همیشه نمی دانند که همسایگان ما هستند. مردم مشغول هستند و اغلب نمی زمان برای معاشرت وجود دارد و حیاط خلوت زندگی که بیش از نیم قرن گذشته است تحت الشعاع مقابل ایوان و شاد امواج به مردمی که در نزدیکی زندگی می کنند.

مقدار آن تغییر کرده است در coronavirus بحران است. به عنوان مردم در خانه و یا کار و یا مدرسه شما ممکن است با توجه بیشتر شلوغ پیاده رو از حالت طبیعی مردم حلق آویز کردن در حیاط جلو و یا در جلوی خانه. هنگامی که مردم در حال برخورد با یک فاجعه آنها تمایل به می خواهید به معاشرت به خصوص با کسانی که نزدیکترین.

مشکل این است که چگونه شما انجام این کار زمانی که شما قرار است به حفظ اجتماعی فاصله? ما باید برخی از ایده های.

نشستن در خود ایوان جلو و یا در حیاط خود را.

برخی از محله ها به خصوص آنهایی که مسن تر مانند ارتفاعات ساخته شده برای این نوع از معاشرت. دیگران به خصوص حومه نقاط که در آن اولیه ورود به خانه احساس می کند مانند درب گاراژ ، این فرصتی است که به نوبه خود در اطراف. چنگ زدن به برخی از صندلی و اردوگاه خود را در درایو راه و یا در حیاط خود را. انجام آن در شب و یا لذت بردن از برخی از مردم به تماشای. لبخند موج و خودتان را معرفی کنید. شوخی در مورد اجتماعی فاصله به طوری که آنها نمی دانند به تکان دادن دست خود را, اما لذت بردن از یک راه برای دیدار با مردم.

انجام برخی از باغبانی است.

اگر شما در حال رفتن به جلو به هر حال چرا در کار نیست که حیاط است که احتمالا فقط عطف به سبز پس از زمستان است. کسانی که بوته ها در حال رفتن به هرس خود را. قرار داده و در برخی از گل ها و یا فقط انجام برخی از بهار آبیاری. مردم عشق را به گپ زدن در مورد کارگاههای خود را. کار بر روی آن به اندازه کافی بلند شما حتی ممکن است یک یا چند تعریف در این فرآیند است.

باید یک فاصله امن بلوک.

ما دیده ایم تصاویری از مردم نشسته در محله خود را driveways و یا در حیاط با بهره گیری از هر یک از دیگران’ شرکت از راه دور. اغلب آنها یک نوشیدنی سرد در دست خود را. این چیزی است که ما در تگزاس (و در جای دیگر فرض کنیم) تماس بگیرید “تیراندازی گه.” شما ممکن است آن را تشخیص دهد از زمانی که قدرت خود را خارج شد در طول یک طوفان گرمسیری. چه چیز دیگری شما باید انجام دهید و آن را کاملا امن از آنجا که شما در حال حفظ فاصله.

برای پیاده روی بروید.

واقعا وجود دارد هیچ راه بهتری برای یادگیری در مورد همسایگان خود را از رفتن به آنها را. راه رفتن برای ورزش اجازه سگ خود را شما را برای کشیدن یا هل دادن که پرسه زن برای هوای تازه همه دلایل بزرگ به خارج از هود خود را. اما در این روند متوقف و سلام به همسایه های شما نمی دانید. خدا می داند ما ملاقات بارهای از آنها در طول هفته گذشته. ورزش نمی خواهد صدمه دیده است شما هم با توجه به میلیون کالری شما مصرف کرده اید وحشت خوردن در هنگام تماشای اخبار.

زمانی که همه چیز با شکست مواجه, ارسال آبجو.

هیچ چیز می شود مردم در خارج مانند یک ساعت یک مبارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>