پنج تلویزیون بخش نهفته COVID-19


از تولید به تاخیر ورزشی لیگ تعلیق شمارش از چه coronavirus مؤثر است تلویزیون کسب و کار تا کنون

گسترش coronavirus همچنان به انتقام ویران کردن در اقتصاد به عنوان موارد جدید ادامه به سطح در سراسر جهان و در ایالات متحده را وادار برخی از شهرستانها به ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر و کسب و کار به طور فزاینده ای نیاز به کارکنان برای کار از خانه. در حالی که بیشتر و بیشتر جوامع تعطیل رستوران ها و کافه ها و اصرار مردم برای حفظ حداقل 6 فوت فاصله از یکدیگر هنگامی که جسارت خارج از کسب و کار رسانه ای در پاسخ به سرعت به تعویق انداختن, حوادث, ممنوعیت live studio مخاطبان از نمایش دوست پسر سبزه خوابگاه, فشرده سازی پرداخت TV ویندوز برای برخی از فیلم ها و گسترش پهنای باند ارائه شده به مصرف کنندگان به طور فزاینده ای محدود به خانه های خود.

تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در سطح جهان تعداد تایید coronavirus موارد ballooned است و به 207,518 در سراسر جهان (از 120,000 فقط یک هفته پیش) و مرگ و میر افزایش یافته است به 8,248. در ایالات متحده تایید COVID-19 موارد باید بیش از سه برابر شده و به حدود 6,000 با 107 کشته و آمریکا و کانادا به توافق نزدیک خود را 5,500 مایل مرز به همه بیمورد سفر.

پهنای باند

اپراتورهای کابلی و تلویزیون پرداخت و توزیع کنندگان در سراسر کشور را به شدت به اطمینان حاصل شود که تمام ساکنان دسترسی به پهنای باند با ارائه رایگان سرویس اینترنت پر سرعت برای غیر مشتریان با کودکان در سن مدرسه. Cox, Comcast, منشور, AT&T و Altice, ایالات متحده, همه اعلام کرده اند برنامه با هدف گسترده تر دسترسی پهن باند به عنوان یک تعداد زیادی از روستایی کوچک و اپراتورهای در بازار.

مرتبط با: مسکونی استفاده از داده Soars میان COVID-19 اجتماعی فاصله

در علاوه بر این به ارائه سریع تر سرعت پهن باند به کم درآمد ساکنان Mediacom ارتباطات رئیس و مدیر عامل شرکت Rocco Commisso همچنین کمک به جمع آوری پول برای بیمارستان ها در فلورانس ایتالیا — خانه به او طرفدار تیم فوتبال ساوتهمپتون-شروع یک صندوق من برای بالا بردن €500,000. Commisso خانواده شخصا لگد €250 ، 000 به kickstart تلاش است.

بسیاری از اپراتورها نیز امضا کرده اند به کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai را حفظ آمریکایی متصل تعهد, تعهد, نه به قطع هر مشتری پهنای باند برای عدم پرداخت مسائل مرتبط با شیوع صرف هزینه های اواخر و باز کردن نقاط فای به غیر مشتریان.

Pai نیز نامیده می شود برای کابل و پخش, توزیع کنندگان تماس با آتش بس به retransmission رضایت خاموشی در طول شیوع و حداقل یک اختلاف — بین کاکس رسانه ها و ظرف های — شده را در خود نگه دارد از طریق این بیماری همه گیر.

مرتبط با: BroadbandNow: اکثر خانه قابلیت اتصال به اینترنت برگزاری

ورزشی

به عنوان ترس های نصب شده در بیش از گردهمایی های زیادی از مردم به طور بالقوه شتاب گسترش ویروس, رویدادهای ورزشی, شروع به احساس گرما با انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی تعلیق فصل خود را. لیگ برتر فوتبال گفت: آن را به حالت تعلیق در آن فصل برای 30 روز به دلیل ویروس.

کمیسر NBA آدم نقره ساخته شده تصمیم به تعلیق لیگ بازی در تاریخ 11 مارس پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert (و بعد گارد داناون Mitchell) آزمایش مثبت برای COVID-19.

WarnerMedia را Turner Sports حمل NBA بازی در آن TBS و TNT شبکه و Turner Sports گفت: این پشتیبانی از NBA تصمیم گیری است.

در مارس 12, National Collegiate Athletic Association تصمیم به لغو آن مردان و زنان در بخش بسکتبال قهرمانی, همچنین شناخته شده به عنوان “جنون ماه مارس” یک روز پس از در ابتدا گفت: این مسابقات برگزار خواهد شد در عرصه خالی. پس از مشاوره با عضویت در آن و پس از دو بسکتبال مردان نیروگاهی دانشگاه دوک و دانشگاه کانزاس خود را به حالت تعليق برنامه های ورزشی — NCAA تصمیم به پرتاب در حوله.

مرتبط با: مودی: ورزش لغو تحریم برنامه نویسان

CBS و ترنر نگه تلویزیون حقوق به مسابقات NCAA است که برنامه ریزی شده بود برای مارس 19 – 8 مارس. در یک بیانیه مشترک CBS و ترنر گفت: آنها با حمایت از تصمیم گروه.

طرفداران گلف نیز نا امید شد پس از PGA Tour لغو تمام مسابقات پیشرو و از جمله استادان مسابقه گلف که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12.

دیگر تعویق شامل کنتاکی دربی و باز فرانسوی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر 5 و هفت. 20 بود.

لیگ اصلی بیس بال در مارس 12, گفت: آن را لغو بهار آموزش و تاخیر در روز افتتاحیه تاریخ به فصل به طور منظم حداقل دو هفته.

NHL دارای 189 بازی باقی مانده از جمله 10, برنامه ریزی برای, مارس 13. این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود به پایان مارس 4, با پلی آف جام استنلی شروع هفته 6 آوریل.

WWE گفت: آن را نقل مکان آن در مارس 5 رسلمنیا 36 رویداد از تمپا به اورلاندو فلوریدا., تسهیلات بدون مخاطبان زندگی می کنند.

ممنوعیت تجمعات و حوادث بیش از 250 نفر در شاه, Snohomish, و پیرس شهرستان در ایالت واشنگتن اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی. جی Inslee بدان معنی است که یک XFL مسابقه در سیاتل بین اژدها و لس آنجلس Wildcats در 14 مارس همچنین می توان بدون فن. بعد از XFL اعلام کرد آن را بیش از حد خواهد به حالت تعلیق در آن فصل به طور منظم.

بزرگترین سوال در ورزش باقی می ماند که آیا کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن یا لغو بازی های المپیک تابستانی, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه در توکیو است که ضربه سخت COVID-19. در مطبوعات وقت کمیته بین المللی المپیک حفظ بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده است که باید خبر خوبی برای آمریکا پخش rightsholder Comcast NBCUniversal. Comcast گفته است که حتی اگر بازی های المپیک لغو شد که برخی از تحلیلگران پیش بینی می تواند در نتیجه تا آنجا که $1 میلیارد دلار در سال از دست ad درآمد بیش از دو هفته از بازی ها این بیمه کافی برای حفاظت از این شرکت است.

در 17 مارس کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی انتظار می رود به عنوان برنامه ریزی شده.

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به بازی های المپیک توکیو 2020 و با بیش از چهار ماه به آغاز بازی ها وجود دارد این است که بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله و از هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود ضد تولیدی” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

مطالب

برخی از مطالب تولید تصمیم گرفته اند به سقوط ویندوز برای فیلم در نور COVID-19 شیوع بیماری از جمله NBCUniversal و دیزنی

به عنوان تئاتر در سراسر کشور در حال بستن درهای خود را NBCU گفت: آن را برخی از فیلم ها مانند شکار, مرد نامرئی و امادر دسترس برای اجاره در تعدادی از بر روی تقاضا خدمات آغاز مارس 20. عضو شورای نظارت مدت تور جهانیخواهد جریان در آوریل 10, روز, آن را نیز مجموعه برای اولین در تئاتر.

دیزنی ساخته شده آن محبوب فیلم انیمیشن یخ زده 2 موجود در آن دیزنی + پخش آنلاين خدمات در 15 مارس حدود سه ماه جلوتر از برنامه.

در برادران وارنر است, Harley Quinn: پرندگان شکاری است که انتظار می رود در پرداخت به ازای هر مشاهده در مارس 24.

تولید برنامه برای برنامه نویسی در سراسر توزیع طیف شده اند به تعویق افتاد با پخش و شبکه های کابلی توقف مداخله زنده اواخر شب نشان می دهد بحث و اسکریپت و unscripted را نشان می دهد.

والت دیزنی Co. گفت: تولید در grey’s Anatomy, نابغه: آرتا و چند تن دیگر را نشان می دهد خواهد بود متوقف با توجه به شیوع.

FX یکی دیگر از دیزنی ملک گفت که این امر فشار پشت والاتر از فصل 4 از فارگو به مارس 19 به دلیل تاخیر تولید مربوط به شیوع کروناویروس.

شبکه upfronts یا لغو شده و یا تبدیل به فرمت دیجیتال از جمله:

فردا: در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 13 در نیویورک کارنگی هال CBS گفت: این امر برنامه ریزی مجدد این رویداد برای تاریخ بعد.

NBCUniversal: NBCU گفت: این امر انصراف از آن در صف مقابل امید بستن به televise و جریان ارائه آن برای 2020-2021 فصل “برای اطمینان از ایمنی از همه شرکت کنندگان در حالی که همچنین منعکس کننده به طور فزاینده ای به رابطه مستقیم بین NBCUniversal آن طرفداران و شرکای آن است.”

روباه: روباه پیوست نزاع در روز بعد اعلام کرد که این امر انصراف از آن در صف مقابل ارائه اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 11.

CW: CW نیز گفت: این امر انصراف از آن زندگی می کنند در صف مقابل در مارس و بررسی راه های جایگزین برای آن صف به تبلیغ.

کشف Inc.: لغو آن زندگی می کنند در صف مقابل برای برنامه ریزی مه 12.

والت دیزنی Co.: دیزنی اعلام کرد در مارس 12 که آن را بیش از حد خواهد لغو upfronts برای آن شبکه ها و جریان سرویس Hulu.

AT&T را WarnerMedia و پیشرفته آن واحد تبلیغات Xandr گفت: آنها نیز تغییر می دهند برنامه ریزی برای upfronts.

شبکه های دیگر که به تعویق افتاد لغو و یا تغییر چشمگیر حوادث عبارتند از:

• Fox News Channel لغو آن زندگی می کنند در صف مقابل در نیویورک برنامه ریزی شده برای مارس 24;

• Comcast به تعویق افتاد مارس 12 چشمگیر خود را برای ازادی حرکت و جنبش کابل شبکه;

• شبکه AMC لغو آن, مارس 18 چشمگیر ارائه در نیویورک است.

• A+E Networks گفت: این امر جای خود را زنده مارس 25 چشمگیر جلسه با یک سری از سخنرانی های مجازی انجام شده در یک سازمان-با-آژانس بر اساس.

با توجه به گزارش جهانی تلویزیون در چند تولیدات که هنوز شروع نشده بود و از فصل 2 از عروسک روسی (Netflix) و کوچک آمریکا (اپل) و فصل یکی از رادرفورد می افتد (طاووس).

بازار سهام

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و به بازار خرس خاک مارس 11, پایان 11 سال گاو اجرا به سرمایه گذاران همچنان به وحشت بیش از همه گیر. پس از آن داو شده در rollercoaster — حذف یک رکورد از 3000 امتیاز 16 مارس افزایش بیش از 1 ، 000 امتیاز روز بعد (17 مارس) و فرو بردن بیش از 1,900 امتیاز در معاملات بعد از ظهر مارس 18.

بازار پاک دستاوردهای آغاز شد که نزدیک به چهار سال پیش با آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. برای کابل بسیاری از سهام که دیدم رکورد رشد در سال 2019-مانند Comcast Altice, ایالات متحده آمریکا, دیزنی و فاکس — عقب نشینی کرده اند بازگشت به قبل از سال 2018 سطوح.

دیزنی که بزرگ کسب و کار در پارک و خطوط کروز که تعطیل شده اند و در پی این بیماری همه گیر را دیدم سهام آن سقوط به $79.07 هر سهم (پایین 15.5%) در اوایل معاملات مارس 18, پایین ترین نقطه آن در شش سال.

صنعت کنفرانس

به عنوان ترس است که این ممنوعیت در اجتماعات بزرگ خواهد آخرین طولانی به تابستان بسیاری از سازمان ها در حال به تعویق انداختن صنعت دریافت-togethers به نام احتیاط. روز چهارشنبه (18 مارس)

کابل مرکز گفت: این تصمیم به تعویق انداختن آن سالانه 23, کابل, مشاهیر, جشن در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 30 در نیویورک برای مدتی در پاییز. این گروه گفت: این امر اعلام شرکت تاریخ در آینده است.

رئیس انجمن ملی رسانههای’ گفت: این امر به تعویق انداختن آن مه 18-22 NAB در لاس وگاس اضافه کردن آن را در حال کار بر روی جایگزین خرما برای کنفرانس.

Coronavirus مجبور است چندین کوچکتر صنعت همایش و جمع آوری اعانه برای ماه مارس برنامه ریزی برای به تعویق انداختن تاریخ خود از جمله ACA متصل سیاست نشست برنامه ریزی شده برای ماه مارس 17-19 در واشنگتن, d. C.; T. Howard بنیاد سالانه جمع آوری کمک های مردمی صرف شام در نیویورک در مارس 25; و بین المللی بی سیم ارتباطات نمایشگاه میله میله برای 30 مارس-3 آوریل در لاس وگاس.

این LPTV طیف حقوق ائتلاف نیز لغو آن رویداد سالانه در NAB در لاس وگاس با توجه به coronavirus نگرانی. این رویداد در حال حاضر در هفتم آن در سال برنامه ریزی شده بود در آوریل 17.

MIPTV بین المللی تلویزیون کنفرانس که قرار بود برگزار شد و در جشنواره کن فرانسه, مارس 30 آوریل 2 لغو شده است به عنوان I/O گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان مجموعه ای برای ماه مه 12-14 در مانتین ویو کالیفرنیا.

Paley مرکز رسانه ای همچنین اعلام کرد که آن را به تعویق انداختن آن PaleyFest رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مارس 13-22 در لس آنجلس به تاریخ بعد.

HBO گفت: این امر به تعویق انداختن آن شب بیش از حد بسیاری از ستاره ها: امریکا متحد برای اوتیسم برنامه های جشن و سرور به تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>