فلوریدا آغاز می شود بازگشایی سواحل در میان coronavirus بحران و مردم با شوق و ذوق هجوم آوردند

مردم سریع تر از یک گله مرغ دریایی تعقیب سرخ فرانسه هنگامی که در سواحل فلوریدا شروع بازگشایی جمعه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خروشان ،

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به شهرداری متهور برای بازگشایی طی یک کنفرانس خبری جمعه – اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت در حالی که رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. یک روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نورد سه فاز رویکرد برای بازگشایی این کشور است.

با فرماندار نور سبز, شمال سواحل فلوریدا اولین کسانی بودند که به مردم اجازه می دهد به بازگشت پس از تعطیل بودن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جکسون شهردار لنی کاری اعلام کرد که Duval County سواحل خواهد بازگشایی بعد از ظهر جمعه با محدود ساعت و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, ماهیگیری, در حال اجرا, شنا, مراقبت از حیوانات خانگی و گشت و گذار. بازدید فلوریدا لیست سواحل شهرستان در فلوریدا و وضعیت خود را: بسته محدود و یا در غیر این صورت.

سواحل باز خواهد شد از 6 تا 11 صبح و 5 تا 8 p.m محلی کنونی کاری گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. تجمعات از 50 یا بیشتر مردم ممنوع است.

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

“مردمی این می تواند آغاز مسیر بازگشت به زندگی عادی اما لطفا احترام و به دنبال این محدودیت” کاری گفت: در این ویدئو. “ما به عقب بر گردیم به زندگی به عنوان ما آن را می دانم, اما ما باید صبور باشید.”

در کنفرانس خبری در فورت Lauderdale DeSantis گفت: این مهم برای مردم به رسانه ها برای گرفتن ورزش و آفتاب و هوای تازه.

“آیا آن را در یک راه خوب. آن را در یک راه امن” او خواست.

اما beachgoers ممکن است به دنبال بهترین های اجتماعی فاصله شیوه در حالی که فرو بردن انگشتان خود را در آب است.

“این یک خط تیره دیوانه در اینجا برای اقیانوس” سی ان ان Randi کی گفت از یک ساحل در جکسون ویل.

در پاسخ به سوال خبرنگار شنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه در مورد اینکه آیا آن را در مورد که مردم ازدحام سواحل فلوریدا دکتر دبورا Birx که در خدمت به عنوان coronavirus پاسخ گوید او را نمی دوم حدس فلوریدا تصمیم به بازگشایی سواحل است.

“اگر بخش سلامت مدیران بر این باورند که آن را مناسب برای خود شهرستان و سپس من قصد دارم به دوم قضاوت یک فرد رویکرد به این” Birx گفت.

WFLA اخبار توییتی تصویری از جکسنویل بیچ تنها 18 دقیقه بعد از ساحل بازگشایی شب جمعه که نشان داد یک جمعیت در نزدیکی آب, راه رفتن, دویدن, دوچرخه و شنا.

“فلوریدا در حال حاضر خیساندن تا خورشید” توییت می خواند.

اکشن اخبار Jax CBS47/FOX30 هواشناس گرت Bedenbaugh توییتی یک تصویر از مردم در ساحل با یک یادآوری: “فراموش نکنید اجتماعی فاصله.”

برخی از افراد سعی در خورشید در ساحل و مواخذه شد توسط مقامات قبل از حرکت.

“شده اند وجود دارد چند نفر در تلاش برای ذخیره کردن در ساحل, Jax, ساحل, پلیس در حال آموزش به آنها و آنها را بسته بندی. به نظر می رسد جدا شده به منطقه جنوب اسکله” جان McGowan توییتی.

در دومین روز از بازگشایی این ساحل در جکسنویل نگاه بیشتر جمعیت به عنوان دیده می شود در عکس های جدیدتر به اشتراک گذاشته شده به توییتر توسط McGowan.

“930 هستم. بعد 2 از جکسنویل بیچ بازگشایی. بسیاری از واکر اما بسیار فاصله. عمدتا در جفت” McGowan نوشت.

از صبح روز شنبه فلوریدا تا به حال حداقل 25,269 موارد coronavirus و 740 ساکنان فلوریدا کشته شده بود با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

فلوریدا مقامات انتقاد برای اینکه به سرعت به نزدیک سواحل در طول بهار شکستن دوره است. اکثر شهرستانهای بسته خود را در سواحل و یا نگهداری آنها را باز بسیار محدود شرایط. دیگر بیشتر با مشخصات بالا در سواحل جنوب فلوریدا از جمله Miami Beach بسته شد با دستور دولت است.

در رسانه های اجتماعی اعلام کرد که برخی از سواحل بازگشایی خواهد شد با انتقاد.

“یکی از درس های بسیاری از این بیماری همه گیر شده است هرگز فراموش نکنید که فلوریدا اجرا شده توسط احمقها,” Cristian مورنو در توییتر نوشت. “آنها در حال هل دادن جدی برای اشتباهترین دولت در کشور است.”

ادوارد هاردی یک مفسر سیاسی در توییتر نیز ابراز نگرانی خود را.

“میلیون ها نفر از مردم هنوز به آزمایش می شود و در عین حال جکسون سواحل بازگشایی فلوریدا در تلاش برای ایجاد coronavirus شیوع بدتر؟,” او نوشت.

دیگران کمتر نگران است.

کریس Imeson پونته ودرا بیچ مورد زندگی یک پیاده روی 10 دقیقه ای از ساحل در شمال شرقی بخشی از دولت است. او می گوید: او قطعا رفتن به ساحل و هیجان زده در مورد اینکه قادر به انجام این کار.

“راستش من نمی فهمم چرا مردم آنقدر ناراحت” Imeson آسوشیتدپرس گفت. “ما واقعا uncrowded سواحل است. … من می توانم به شما بگویم که من تا کنون بوده است در ظرف شش پا را از فرد دیگری به غیر از پسر کوچک من.”

او بیکار به دلیل بحران و مدرسه در منزل پسر جوان خود را. آنها تنها رفته و در حیاط و برای پیاده روی در اطراف محله.

“ما شده است بیش از حد مراقب باشید,” او می گوید. “من نمی خواهم به درک چقدر جدی coronavirus است اما من خواهد بود بیشتر نگران رفتن به یک فروشگاه از رفتن به ساحل.”

Imeson می گوید او معتقد است که مردم شاهد تصاویر بهار شکن در سواحل قبل از آنها تعطیل شدند و فرض کنیم همه از فلوریدا شن و ماسه پوشش داده شده است در نوشیدن, مهمانی, جمعیت.

“من ممکن است من سگ برای پیاده روی در طلوع آفتاب در ساحل. این ایده که ما به مردم دیوانه است. ما هرگز به کسی در ساحل. وجود دارد بنابراین فضای زیادی است. مردم نیست, در بالای هر یک از دیگر,” او می گوید.

هاوایی: به آرامی خاموش کردن تعطیلات اجاره یک شهرستان پس از دیگری

کمک: جولیا Thompson, USA TODAY; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>