پرواز عقاب کسب Corp. رهبری هری اسلون و موسس و سرمایه گذار جف Sagansky, اعلام قیمت گذاری Upsized 600 میلیون دلار IPO


LOS ANGELES, CA 5 مارس سال 2020 — پرواز عقاب کسب Corp. (“شرکت”), ششمین عمومی خرید خودرو به رهبری هری اسلون و موسس و سرمایه گذار جف Sagansky امروز اعلام کرد قیمت گذاری عرضه اولیه عمومی آن از 60,000,000 واحد upsized از 50,000,000 واحد در یک قیمت از $10.00 در هر واحد. هر واحد صادر شده در عرضه اولیه عمومی متشکل از یک سهم از کلاس سهام عادی و یک چهارم از یک حکم برای خرید یک سهم از کلاس مشترک سهام در یک ورزش قیمت $11.50 هر سهم. واحد ذکر شده خواهد شد در بازار بورس نیویورک (به “بورس”) و تجارت در نماد های اخیر “FEAC.تو” آغاز و در تاریخ 6 مارس سال 2020 است. پس از اوراق بهادار شامل واحد شروع جداگانه معاملات سهام کلاس A سهام عادی و حکم به شمار می رود ذکر شده در بازار بورس تحت نماد “FEAC” و “FEAC WS” بود. ارائه شده است انتظار می رود به در مارس 10 سال 2020 است.

پرواز عقاب کسب Corp. is a blank check شرکت که هدف کسب و کار است که به اثر ادغام سرمایه, سهام, بورس, دارایی, خرید سهام, خرید, سازماندهی مجدد و یا کسب و کار مشابه ترکیب با یک یا چند کسب و کار. این شرکت در تلاش برای شناسایی یک آینده نگر اولیه کسب و کار ترکیبی هدف را نمی توان محدود به یک صنعت خاص بخش یا منطقه جغرافیایی. در حالی که این شرکت ممکن است به دنبال اولیه کسب و کار ترکیبی فرصت را در هر صنعت و یا بخش از آن در نظر دارد به سرمایه گذاری در توانایی خود را در مدیریت تیم برای شناسایی به دست آوردن و راه اندازی یک کسب و کار یا کسب و کار است که می تواند به نفع از آن مدیریت تیم را تاسیس جهانی روابط و تجربه عامل. مدیریت شرکت تیم دارای تجربه ی گسترده در شناسایی و اجرای استراتژیک سرمایه گذاری در سطح جهان و انجام داده است تا با موفقیت در تعدادی از بخش ها از جمله رسانه و سرگرمی است.

شرکت حامی توسط عقاب Equity Partners II LLC که هری اسلون جف Sagansky و الی بیکر در حال مدیریت کاربران. هری E. اسلون که co-led پنج قبل از عمومی خرید وسایل نقلیه با آقای Sagansky است و مدیر ارشد اجرایی و رئیس شرکت. پیوستن آقای اسلون در مدیریت این شرکت است که رئیس جمهور رئیس امور مالی و دبیر, Eli Baker, که در خدمت به عنوان رئیس جمهور رئیس امور مالی و دبیر دو آقای Sagansky را قبل از عمومی خرید وسایل نقلیه, معاون رئیس جمهور, مشاور عمومی و امور دیگری از آقای Sagansky را قبل از عمومی کسب و وسایل نقلیه به عنوان مدیر یکی دیگر از آقای Sagansky را قبل از عمومی خرید وسایل نقلیه.

Goldman Sachs & Co. LLC و دویچه بانک و اوراق بهادار, Inc. در حال اقدام به عنوان نمایندگان underwriters برای ارائه. این شرکت اعطا کرده است underwriters 45-بعد گزینه برای خرید تا اضافی 9,000,000 واحد در ارائه عمومی اولیه قیمت به پوشش بیش از سهمیه ،

ارائه شده است که ساخته شده تنها با استفاده از یک دفترچه. هنگامی که در دسترس نسخه از دفترچه ممکن است به دست آمده از Goldman Sachs & Co. LLC 200 غرب خیابان, نیویورک, NY 10282, قابل توجه: دفترچه گروه توسط تلفن در 866-471-2526 و یا با ایمیل [email protected]; یا از دویچه بانک, اوراق بهادار, 60 وال استریت نیویورک 10005, قابل توجه: دفترچه, گروه, تلفن: 800-503-4611 و یا با ایمیل [email protected]

ثبت نام بیانیه مربوط به این اوراق بهادار اعلام شده و موثر آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (از “SEC”) در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید و نه باید وجود داشته باشد هر گونه فروش این اوراق بهادار را در هر دولت و یا صلاحیت این دادگاه ها که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه دولت و یا حوزه قضایی است.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه

این آزادی مطبوعات شامل اظهاراتی است که تشکیل “به دنبال اظهارات” از جمله با توجه به عرضه اولیه عمومی و جستجو برای اولیه کسب و کار ترکیبی. هیچ تضمین داده می شود که با ارائه بحث شده در بالا به اتمام خواهد رسید در شرایط شرح داده شده و یا در تمام یا این که درآمد حاصل از ارائه استفاده می شود به عنوان نشان داده شده است. به دنبال اظهارات به موضوع متعدد شرایط که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت از جمله کسانی مندرج در عوامل خطر بخش از این شرکت در بیانیه ثبت نام برای ارائه عمومی اولیه با ثبت SEC. نسخه در دسترس هستند در ثانیه وب سایت www.sec.gov. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی این اظهارات برای تجدید نظر و یا تغییرات پس از تاریخ انتشار این جز به عنوان مورد نیاز قانون است.

# # #

:

جف پریر/اولویت روابط عمومی

t. (818) 661-6368

e. [email protected]

:

Eli Baker

t. (424) 284-3519

e. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>