FNC قواره آموزش از راه دور آموزش مجازی تاون هال


را تشکیل سابق بالا مقامات سازمان حفاظت محیط زیست برای بحث در مورد چالش های, فرصت ها

Fox News Channel در ادامه به پمپ کردن شهر مجازی سالن در زمان COVID-19.

آخرین تعدادشان کمتر اضافه کاری: امریکا یاد می گیرد با هم دارای یک کنترل از راه دور مخاطبان از والدین و مربیان صحبت کردن در مورد چالش دیجیتال آموزش و پرورش در طول این بیماری همه گیر. FNC دارای اندود شده تا تعدادی از سابق top وزارت آموزش و پرورش مقامات.

مربوط به: فاکس نیوز, Facebook تیم مجازی برای تاون هال

آوریل 21 (1 p. m. ET) تاون هال خواهد بود تعدیل توسط لنگر هریس فاکنر و شامل وزارت سابق وزیر آموزش و پرورش آرنی دانکن و معاون وزیر Deb Delisle (هر دو در طول دولت اوباما) و همچنین لایحه بنت سابق وزیر آموزش و پرورش تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان در میان دیگران.

طرح درس آن را به عنوان شد برای جلسه آموزشی incluces راهنمایی برای بهترین شیوه های آینده کلاس مجازی پویایی و تلاش در مواجهه با آموزش از راه دور.

برای مثال سیستم مدرسه در واشنگتن و حومه Fairfax County, Va., رتبه در میان بهترین, اما آنها تا به حال به راه اندازی مجدد شروع کلاس های آنلاین پس از محتوای نامناسب ارسال شده توسط دانش آموزان به یک مسئله تبدیل شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>