برای درخت عرعر Sous Chef دنی Leiran هیچ چیز در آشپزخانه است از حد

برای بزرگنمایی کلیک کنید Dani Leiran is the sous chef at Juniper in the Central West End. - ANDY PAULISSEN

  • اندی PAULISSEN
  • دنی Leiran است sous chef در ارس در مرکز پایان غرب است.

برای دنی Leiran پخت و پز بود که همیشه در پناه او. به عنوان یک نوجوان او می خواهم پیدا کردن خودش در آشپزخانه هر زمان او غرق شد و یا تاکید و آن را همیشه ساخته شده او را احساس بهتر است. اما آن نبود تا او را مشاور دبیرستان ارشاد مداخله که او متوجه آن می کند و او را با جواب دادن به سوال او می شده است, مبارزه با, برای برخی از زمان.

“این بود که من سال آخر در دبیرستان و من نیاز به تصمیم گیری در مورد آنچه من می خواستم برای انجام با زندگی من” Leiran به یاد می آورد. “آن مه و من که قرار بود به تحصیلات تکمیلی در مه, و من نیاز به آمده تا با چیزی, اما هیچ چیز ابتلا به من. من مشاور راهنمایی ذکر شده کسی که رفتن به مدرسه آشپزی و آن را فقط کلیک. گفتم, بله, که کاملا آن است. این چیزی است که من می خواهم به انجام است.'”

در حال حاضر sous chef در ارس (4101 Laclede خیابان 314-329-7696), Leiran حرفه ای در آشپزخانه به نظر می رسد مانند آن را همیشه بود. اما به عنوان یک بچه در حال رشد در شمال, آیووا, پخت و پز هرگز واقعا یک بخشی از تربیت مگر اینکه او یکی آن را انجام می دهند. هنوز هم هنگامی که او به نظر می رسد او می بیند که اگر چه مادر او هرگز واقعا یک آشپز او الهام Leiran با اخلاق کاری. Leiran متوجه شدم چقدر مهم این بود که در لحظه ای که او شروع مدرسه آشپزی; هر چند کار سخت بود و روز بودند, او در بر داشت خودش را پر رونق در محیط زیست و زندگی می کنند تا به فشار.

Leiran آشپزی مدرسه کیرکوود کالج در Cedar Rapids, Iowa ارائه یک آموزش عالی برای او بود و او قادر به مهمان نوازی خود را با سنگ تیز کردن مهارت های خود را با کار در آن وابسته به هتل و رستوران. پس از فارغ التحصیلی او در یک فیلم جدید به سبک آمریکایی, رستوران و سپس یک باشگاه های کشور, اما بدون توجه به جایی که او بود وجود دارد یک موضوع مشترک.

“لحظه ای که من به آن متوجه شدم که من عاشق شیرینی” Leiran می گوید. “من عاشق تزئینات و هنری در کنار آن شکل گیری آنها را, آنها را نگاه زیبا. به علاوه آنها آخرین چیزی که مردم طعم بنابراین اگر آنها بخشی از وعده غذایی است که آنچه که مردم را به دور از تجربه است.”

Leiran شد با بهره گیری از موفقیت های حرفه ای در سدار رپیدس هنگامی که یک گروه از دوستان به او گفت که آنها در حال حرکت بودند به سنت لوئیس و او تصمیم گرفت برای پیوستن به آنها را. او را دیدم این حرکت به عنوان یک فرصت برای زندگی در یک جامعه است که تا به حال بسیار بزرگتر مستقل رستوران و او مدت زمان طولانی تر در یک محل که در آن او می تواند خلاق تر.

او در هر دو از این ویژگی در ارس لحظه ای که او در درب راه می رفت به عنوان یک کسی که شام میخورد. فورا او را مفتون احساس از محل و نظرات تایید شدند زمانی که غذا شروع به وارد. به نظر می رسید مانند محل مناسب نیست و فقط برای شام اما برای او به راه اندازی حرفه ای خود را در سنت لوئیس تعیین شده برای زمین یک شغل وجود دارد او پرسید در مورد مرحله بندی و پس از آن به پایان رسید تا بودن در آورده است ،

“من هرگز فکر نمی کردم از جنوب غذا به عنوان مورد علاقه و یا چیزی شبیه به این, اما این افراد وجود دارد مراقبت زیادی در مورد قرار دادن مواد غذایی خوب,” او می گوید. “همه چیز در خانه; این یک کار از عشق. مردم اهمیت می دهند و این چیزی است که من دوست دارم.”

زمانی که Leiran آغاز شده و در Juniper سه سال پیش او را مسئول این رستوران شیرینی و افتخارات خود در گسترش آن ارائه شده است. اگر چه او دوست داشت که طرف از این کار او را تا روز به روز شیرینی کار هنگامی که او پیشنهاد شد به sous chef. Leiran اذعان می کند که آن را سخت به اجازه دهید آن را بروید اما مانند رستوران این تغییرات به چه نگه داشتن چیزهای تازه.

“من عاشق کار کردن در اینجا به دلیل آن را راکد نیست; آن را همیشه و در حال رشد” Leiran می گوید. “این همیشه در حال تکامل است و سرد. من دوست دارم که.”

Leiran به تازگی در زمان استراحت از درخت عرعر آشپزخانه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در سنت لوئیس رستوران, صحنه, قابل توجه مو بافتن مهارت و به همین دلیل در آشپزخانه, هیچ چیز از حد است.

یکی از چیزهایی که مردم در مورد شما نمی دانم که شما می خواهید آنها را انجام داد ؟
من واقعا خوبی در بافتن مو! Ha. و من می توانم شنا واقعا خوبی نیز است.

چه مراسم روزانه است غیر قابل مذاکره برای شما ؟
گرفتن به ورزشگاه بین چهار و پنج روز در هفته است. آن را به من می دهد یک ساعت در روز به خودم من کمک می کند تا روشن شدن ذهن من و باعث می شود من احساس زنده بودن که به من کمک می کند تا به بهترین نسخه از خودم در محل کار و در زندگی است.

اگر شما می توانید به هر یک ابرقدرت چه خواهد بود ؟
به لمس هر چیزی داغ بدون حوله و/یا حمایت می کند. آن خواهد بود بسیار خنک برای رسیدن به فر و گرفتن یک سینی و بدون هر گونه عواقب.

چه مثبت ترین چیز در غذا و شراب و یا کوکتل است که شما متوجه شده ام در سنت لوئیس در طول سال گذشته ؟
جنبش N/A نوشیدنی. آن را بیش از فقط یک N/A Busch; این هنر و صنعت کوکتل است که اجازه می دهد کسی که هوشیار گرفتن ماه یا قادر به نوشیدن با توجه به دلایل دیگر به احساس گیر کرده و یا حذف شدند.

چه چیزی از دست رفته در مواد غذایی محلی و شراب و یا کوکتل صحنه است که شما می خواهم برای دیدن ؟
من احساس می کنم کمی غیرفرهنگی با این جواب. من در سفر به ساحل به تازگی برای دیدن آنچه در حال پیشرفت و اتفاق می افتد که حس می دانم آنچه من می خواهم برای دیدن در سنت لوئیس. من واقعا لذت بردن از پیشرفت و شور و شوق من دیده ام اتفاق می افتد در این شهرستان پس از حرکت در اینجا دو سال و نیم پیش. آن را پر از پتانسیل است.

که خود را سنت لوئیس مواد غذایی له ؟
هند و غذا له — محل به عنوان یک کل. همه را پشت سر هند و خیلی جوان است و محور و ساخت برخی از جدی سر و صدا با این مواد غذایی شگفت انگیز ایجاد شده است که به حق سزاوار.

که یک نفر به تماشای در حال حاضر در سنت لوئیس ناهار خوری صحنه ؟
مت مک گوایر و کل تیم در لویی برای من شخصا همیشه در سازمان دیده بان. آنچه انجام می دهند در لویی به نظر می رسد بی انتها است. از آن جایی که نگه داشته است همین منو برای بیشتر قسمت ها با تغییرات فصلی پس از آنها باز کرده اید و آن را به طور مداوم در هر زمان. چیزی وجود دارد بزرگ می شود گفت: در مورد آن است.

که مواد تشکیل دهنده است که بیشترین نماینده شخصیت شما?
نمک! من عاشق نمک به ویژه هنگام آماده کردن انواع دسر. آن استفاده می شود در هر طبخ غذا و هیچ محدودیتی ندارد. من سعی می کنم به خودم محدود به یک نوع خاص از پخت و پز و عشق به یادگیری در مورد هر نوع از مواد غذایی و تبدیل شدن به بیشتر آگاه است.

اگر شما کار نمی کند در کسب و کار رستوران آنچه را که شما انجام می شود ؟
من خواهد بود یک آرایشگر. کار با یک لبه تیز تیغ به نظر می رسد چیزی از مرگ هنر و به راحتی فراموش شده در زندگی پر مشغله.

نام یک عنصر هرگز مجاز در رستوران خود را.
من نمی توانم بگویم من شخصا یک عنصر I hate و هرگز اجازه خواهد داد که. وجود دارد چیزهایی که من لذت نمی, و اما هدف این است که مواد غذایی برای مهمانان برای لذت بردن و عشق است که نباید محدود من در آن حس.

چه خود را پس از کار hangout?
من کار در اواخر شب, بنابراین من به طور کلی قطع در ارس و یک نوشیدنی و یا رفتن به خانه اما من عاشق رفتن به تغییر کوچک در روزهای یکشنبه پس از کار کردن صبحانه. جایی که بهترین است.

چه مواد غذایی یا نوشیدنی گناه لذت بخش است ؟
مهره های بازی دومینو. لعنت که پیتزا خوب است هر زمان!

چه خواهد بود آخرین وعده غذایی خود را بر روی زمین ؟
Kounter Kulture. Omu رامش برای شروع به دنبال یک توفو bibimbap اما من با خوشحالی مرگ پس از خوردن هر چیزی از وجود دارد.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید