برای وسط تنسی بسکتبال فقیر تیراندازی نکات در یک سقف برای فصل | استس

ناکسویل — نبود چه ریک بارنز گفت: تا آنجا که آنچه در او نیست.

پس از تیم بدترین عملکرد عکسبرداری در نزدیک به یک ماه از متناقض آنهایی که Tennessee Vols مربی نمی گسل تیم خود را به جرم به عنوان مقدار به عنوان او نفرین سرنوشت.

“ما تا به حال برخی از بزرگ به نظر می رسد در سبد” بارنز گفت.

نه واقعا.

“من به شما گفتن” او اصرار داشت: “ما تا به حال برخی از به نظر می رسد در آن است که من می خواهم که ناراحت اگر مردم به حال آنها را در برابر ما است. واقعیت این است که شما رو به برخی از, در برخی از نقطه در زمان.”

اگر تا کنون وجود دارد یک اشاره است که تنسی فصل — محرومیت ناگهانی تغییر روند به سمت ابتلای شد بعد از ظهر شنبه را 77-64 شکست به کنتاکی طی آن جلد یک شات بد بخت 34.5 درصد و پس از آن صحبت در مورد چگونه بزرگ شدند عکس.

“ما تا به حال باز عکس,” گفت: سانتیاگو Vescovi. “توپ فقط نمی شوید.”

“من فکر می کنم که ما رو شات ما می خواستیم هر زمان پایین” اضافه شده جان Fulkerson. “ما فقط نمی تواند ضربه آن را گاهی اوقات.”

اگر درست است که این یک چیز خوب درست است ؟

منظورم این است که اگر Vols واقعا رو به نظر می رسد آنها می خواستند در برابر Wildcats — که قادر به اجبار UT به 26 شات تلاش از 3 نقطه محدوده — و آنها تنها قادر به ایجاد حدود یک سوم از آنها را که چه می گویند در مورد تنسی توانایی تیراندازی و یا توهین آمیز دلاوری?

و چه می گویند در مورد سقف برای یک متوسط تنسی تیم است که کاهش یافته است به 13-10 در شنبه گم شده را در یک فرصت در خانه ؟

کنتاکی غیر قابل انکار است با استعداد به دلیل کنتاکی است که همیشه با استعداد است. اما وجود ندارد جان دیوار و یا آنتونی دیویس در خارج وجود دارد برای این Wildcats. آنها تنها هشت بازی بچه ها نیست به خصوص تیز در سختی جو در تامپسون-Boling آرنا محل انگلستان اغلب تلاش می کرد.

بازدید از گربه ها نگاه beatable دوباره. آنها درهم و برهم است. آنها متعهد بیش از حد بسیاری از خطا. به آنها اجازه دهید تنسی آویزان در اطراف همه بازی با وجود این واقعیت است که جلد خود پشت پا انتهایی و تا حد زیادی قادر به رشته با هم خیلی هجومی.

در عین حال کنتاکی بود و هنوز هم 13 امتیاز بهتر است. تنسی موفق به ساخت فقط عکس به اندازه کافی برای نگه داشتن آن جالب اما بسیار کمی از آن را به نفع خود.

به سادگی تنسی نمی تواند تبدیل تنها 34.5 درصد و امید به ضرب و شتم قرار گرفت حریف ساخته شده است که 54.3%. یک دسته از اوایل گردش و یک دسته از خطا توسط کنتاکی — در علاوه بر این به برخی از heroics توسط Vescovi — کمک به نگه داشتن آن نزدیک اما کمی وجود دارد شکی نیست که تیم بهتر برنده این بازی است.

بسیاری از مواقع Wildcats نیاز به یک سطل با بازی در شک آنها یکی است.

بیشترین بار این جلد مورد نیاز یک سطل با بازی در دسترس آنها نیست.

با 2:23 باقی مانده و تنسی انتهایی 66-61 اردن Bowden رو خوب نگاه کنید از 3 نقطه محدوده و از دست رفته است. پس از یک زن و شوهر از کنتاکی ناپاک عکس ایو پونز کردم یک نگاه مشابه از 3 نقطه محدوده. او از دست رفته بیش از حد, اما, انگلستان, نیست در انتهای دیگر. امانوئل Quickley 3-اشاره گر فرستاده جلد طرفداران به خروجی.

در حقیقت این جلد’ بهترین تهاجمی شنبه لحظه ممکن است یک ناامیدی 3-اشاره گر که Vescovi تا به حال به از لنوار سیتی. و خود را بیشتر به طور مداوم موثر توهین آمیز رویکرد شامل پرتاب توپ به Fulkerson و اجازه دادن به او را جلب ناپاک. که در واقع کار می کرد. با نتیجهی همه کنتاکی پست بازیکنان تا به حال حداقل دو خطا. Fulkerson به پایان رسید تا تیر 12 پرتاب آزاد — نیمی از تنسی 24 — و ساخت 10 از آنها.

در غیر این صورت هر چند تنسی کاهش یافت و به آن آزمایشی استقرار در زمان هجومی حل و فصل و یا به ظاهر در حال انتظار برای کسی که مایل به مرحله و گرفتن شات.

که مطمئنا نیست یک مشکل با alphas در فصل گذشته تیم. در این فصل آن لحظات بودند احتمالا متعلق به Lamonte ترنر. با ترنر را هر چند آن را ترک کرده است از درجه اعتبار ساقط و کمی حاشیه برای خطا برای یک تیم جوان.

“این واقعا سخت است که نمی دانم از شب به شب و جوانی است و” بارنز گفت. “… از چیز خوب در مورد آن این است که ما در حال رسیدن به توسعه برخی از این بچه ها و ما رو برای ادامه به انجام این کار در حالی که ما هنوز هم سعی کنید برای برنده شدن در بازی است.”

به عبارت دیگر آنها را در زمان.

من همراه با این قسمت برای اطمینان حاصل کنید: به Vescovi زمان. او با استعداد قابل ملاحظه ای با گارد صاف و بازی ها و بسیاری از وقار برای سن و سال او. تنسی می ساخت که در اطراف. او را گرفتن وجود دارد سریع اما آیا شما واقعا می خواهید او را به عمل بالا بردن 11 عکس از 3 نقطه محدوده علیه کنتاکی? او به چهار نفر از آنها اما هستند کسانی که عکس های شما می خواستم ؟

در ضمن Fulkerson ساخته شده است تنها سه نفر از 10 زمینه اهداف است. Bowden و پونز ترکیب به شلیک 9-برای-23 — 2-برای-9 از 3 نقطه محدوده. که افتضاح نیست, اما آن را به اندازه کافی برای خود را سه گلزنان برتر در این بازی مهم مقابل یک حریف خوب است.

و این که غذای آماده. تنسی نبود اما آن را به اندازه کافی موثر به ضرب و شتم یک تیم به عنوان خوب به عنوان کنتاکی در یک بازی خانگی آن نیاز به دریافت کنید.

شماره گفت: حتی اگر این جلد نیست.

رسیدن به Gentry استس در gestes@tennessean.com و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید