به خاطر این آهنگ: Dylan LeBlanc است که نوشتن برای روح خود

میفیلد آلاباما است که شناخته شده برای آن معروف “Muscle Shoals صدا” که شکست را از طریق امواج رادیو و تلویزیون در ’60s و 70s. Hitters سنگین مانند Aretha Franklin the Rolling Stones, Cat Stevens and Paul Simon خواهد تمام گله به شهر خواب آلود به امید شکستن یک قطعه کوچک از سحر و جادو خود را به آلبوم خود را.

لوئیزیانا بومی دیلن LeBlanc خود را صرف سال وجود دارد جذب آموزش و پرورش تنها فراهم شده به چند. پدرش جیمز LeBlanc, صرف روز خود را در استودیو B از یاد شهرت استودیو اجرا شده توسط Rick Hall, نوشتن دموی. یک جوان LeBlanc خواهد صبر کنید در لابی بعد از مدرسه گرفتن کمک با مشق شب خود را از پذیرش و آهنگسازی مشاوره از برخی از بهترین ترانه سرایان در کشور است.

“من احساس می کنم بسیار خوش شانس و من هرگز آن را برای اعطا خوب من سعی می گوید:” LeBlanc. او را از بازگشت به هوستون به بازی بازی های بلوط سفید سالن موسیقی روز شنبه, مارس 28. LeBlanc او منتشر شد و چهارمین آلبوم, تبادل نظر در تابستان گذشته در ATO سوابق.

LeBlanc نوشت: تبادل نظر خیاط مناسب برای پشتیبان گیری گروه در زمان Pollies همچنین از میفیلد. “این اولین بار من همیشه می خواهم انجام می شود چیزی شبیه به آن” اذعان می کند LeBlanc. “ما واقعا خوب با هم. ما همه مانند “ما نمی دانیم که آنچه ما انجام می دهند اما زمانی که همه ما با هم و آن را فقط کار می کرد” او می افزاید.

برای این تور LeBlanc خواهد بود با حمایت های مختلف گروه از نوازندگان. “با این گروه آنها واقعا طرفدار. آنها می توانند گوش دادن به هر چیزی و بازی در آن, آنها واقعا خوب است.”

تبادل نظر اندکی خروج از LeBlanc بیشتر صدای آکوستیک در آلبوم قبلی. او معامله hauntingly زیبا ترتیبات رشته از قبل برای بیشتر از یک راک اند رول و پاپ صدا اما نتیجه این است که فقط به عنوان لذت بخش است.

عنوان آهنگ تساوی را تحت تاثیر قرار از تربیت او در لوئیزیانا و رنگ تصویر از مشکل جوانان به دنبال رویاهای بزرگتری در خارج از زادگاه خود را. مسیر برجسته LeBlanc روح و در عین حال سنگین صدا و توانایی های خود را به منظور جلب شنوندگان به داستان های خود را بدون توضیح بیش از حد و یا تلف کلمات.

“من قطعا سعی در نوشتن این آهنگ به بیشتر های رادیویی دوستانه و من در تلاش بود برای نوشتن مانند تک آهنگ” او اعتراف. وقتی پرسید که آیا او لذت می برد این مطلب محاسبه رویکرد LeBlanc می گوید: “من صادقانه با شما من واقعا لذت بردن از آن من می خواهم به یک روانی فضای خالی. وقتی که من شروع به فکر کردن در مورد که در آن آهنگ در حال رفتن به من و یا اگر من قصد دارم برای به دست آوردن هر دست از آنها را من معمولا انجام نمی من بهترین کار من نیست شیر به جوهر از آنچه واقعا خلاق درون من.”

LeBlanc را آهنگسازی به او گرفته شده است ، قبلی خود آلبوم های دریافت شده اند و ارتباط او را با آهنگسازی غول مانند Lucinda ویلیامز و بروس اسپرینگستین در تور است. قبلی آلبوم داستان احتیاطی تولید شد توسط بن تنر از Alabama Shakes و ژان پل سفید که قبلا از جنگ های داخلی.

تمام صدا مشاوره او جذب شده در آلاباما از انجام هنرمندان در طول سال نشان می دهد در کار خود را. LeBlanc توضیح می دهد چگونه Rick Hall خواهد به او بگویید که چه چیزی اشتباه است با او داستانها و افسانه ای ترانه سرا دانی Fritts به او توصیه می شود هرگز متوقف نوشتن.

“شنیدن چیزهایی مانند که واقعا به من کمک کرد تا در طول راه. تشویق از افرادی که تا به حال آن را انجام داده بودند و واقعا خوب نوشته بود واقعا قدرتمند آهنگ ها که واقعا کمک زیادی به من می گوید:” نرم گفتاری خواننده.

“یکی از چیزهایی که من همیشه به مردم در مورد آن شهر است که همه چیز را در مورد آهنگ در آن شهر. همه چیز در مورد ترانه سرایان; آن را در مورد که می توانید سریع ترین گیتار یا که بهترین نوازنده گیتار و که یکی از بهترین چیزها در مورد آن شهر است.”

LeBlanc توصیف آن به عنوان یک نوع مجبور به عقب نشینی به آهنگسازی عنوان وجود ندارد بسیار دیگری وجود دارد برای او را به انجام در مقایسه با قبلی خود در لوئیزیانا. “لوئیزیانا و آلاباما خیلی متفاوت آنها دو کاملا متفاوت فرهنگ است. همه در لوئیزیانا نوشیدنی احزاب با صدای بلند می شود و می رود و همه در آلاباما به کلیسا می رود واقعا آرام نگه می دارد و به خود پس از آن بود که دو جهان متفاوت است. آن را مانند شوک فرهنگی زمانی که من نقل مکان کرد وجود دارد.”

LeBlanc با تجربه خود را به اشتراک گذاری از لوئیزیانا, شیوه زندگی است و آشکارا تلاش کرد با اعتیاد به الکل, شناسایی خود را در سخت ترین زمان ها به عنوان زمانی که او تحت استرس فراوان و دچار اضطراب است. او جزئیات چگونه او قبلا به نوبه خود به الکل به او را از طریق دیدن آن را به عنوان چیزی که او همیشه می تواند بر روی تعداد و ایمان در زمانی که او نمی باید آن را در خود.

“هنگامی که من در نوشیدن من فقط تبدیل به یک هیولا. من فقط این فرد با این همه درد که افزایش به سطح. شما خسته از داشتن به عذرخواهی از مردم و از دست دادن دوستان و مردم گفت: شما از کنترل خارج پس از پرهیز کامل است که در آن من باید برای رفتن به کشف کردن چه چیزی باعث تمام چیزهای که در درون من” او می گوید.

بحث اگر در حال حاضر نزدیک او سی امین روز تولد او ممکن است پیدا کرده اند راه را برای ایمان خود LeBlanc می گوید: “من انجام دهد و من فکر می کنم هر روز آن را می شود کمی بهتر است اما گاهی اوقات من هنوز هم مبارزه من قصد ندارم به دروغ است.”

LeBlanc در حال کار بر روی یک آلبوم جدید او قصد دارد برای شروع به ضبط در تابستان امسال و انتشار در سال آینده. وقتی پرسیده شد که چه مخاطبان او در ذهن در هنگام نوشتن آهنگ های جدید خود LeBlanc می گوید: “این فقط من در حال حاضر, من, نوشتن برای من. من قصد دارم به نوشتن آهنگ ها در مورد زندگی و پس از آن من قصد دارم برای قرار دادن آنها و من قصد دارم به امید و دعا می کنم که دیگر مردم آنها را دوست دارم.”

دیلن LeBlanc انجام خواهد شد با آنتونی DaCosta, جمعه, فوریه 28 در وایت اوک سالن موسیقی 2915 N. اصلی درب در 7 p. m. $12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>