سابق کلیبورن County sheriff می شود مشروط پس از مواجهه با اتهامات جنایی, TBI, انتقاد شدید تقاضای معامله

دیوید ری سابق کلیبورن شهرستان کلانتر و دیرین مامور اجرای قانون است که بارها و بارها اجتناب زندان هم پس از مواجهه با اتهامات جنایی مجرم شنبه به dodging فروش مالیات دریافت کرده و چهار سال تعلیقی.

در نادر حرکت تنسی دفتر تحقیقات با صدور یک بیانیه عمومی ابراز ناامیدی در درخواست رسیدگی ویژه دادستان زده با ری.

“با وجود پیشرفت های امروز ما با افتخار از سال های بسیاری از کار ما عوامل خاص سرمایه گذاری در این مورد” TBI سخنگوی لسلی ارهارت نوشت: در بیانیه به ناکس اخبار. “ما احترام گذاشته District Attorney General (Bryant) Dunaway نظر ما این است که این درخواست معامله نمی کند به اندازه کافی رسیدگی به جنایات در حالی که نگه داشتن یک دفتر کار که خواسته های بالا مانند اعتماد عمومی است.”

مقامات ایالتی و فدرال در خدمت یک حکم جستجو یورش ری دفاتر مارس 1, 2018 و ضبط سوابق مختلف از شهرستان از بخش مالی. سه ماه بعد ری از دست داده و پیشنهاد خود را برای چهارمین دوره به عنوان کلیبورن شهرستان کلانتر و سپس دستگیر شد هفته بعد از TBI عوامل مسلح با یک مهر و موم شده هیئت منصفه کیفرخواست.

کیفرخواست متهم به ری و سپس 71 از زندانیان با استفاده از کنار هم قرار دادن کمپین نشانه ها و به کار بر روی وسایل نقلیه شخصی او بعد از فروش برای سود. او نیز ایستاده بود متهم به جعل حداقل یک عنوان و پرش پرداخت مالیات بر فروش خودرو قدمت آن به سال 2012 است.

عوامل نیز دستگیر لری مارتین زندان شهرستان مدیر و لری “Fireball” رابرتز شهرستان مکانیک. مارتین بود که متهم به داشتن اسلحه با وجود اینکه یک جنایت کار محکوم رابرتز با استفاده از یک county خودرو برای خرید مواد مخدر. هر زمان درخواست معامله معامله و دریافت دو سال آزادی مشروط.

ری خود را یک افسانه ای سابق TBI عامل مواجه هفت فقره سوء رسمی یک تعداد از استفاده از زندانیان برای منافع شخصی یک تعداد از جعل و شش فقره فرار از پرداخت مالیات — تمام کلاس E جنایات.

سیزدهم قضایی دادستان کل برایانت Dunaway در زمان بیش از این مورد به عنوان یک ویژه دادستان. او ری و ری وکیل جف دنیل امضا مورد درخواست اجازه می دهد Ray به اعتراف به گناه به دو فقره فرار از پرداخت مالیات و دریافت چهار سال تحت نظارت مشروط. دیگر اتهامات را رد کرد.

قاضی رکس هنری Ogle قبول این درخواست پس از آن قاضی که شنیده بود به صورت دیم سکستون recused خود را.

نه Dunaway و نه Daniel می تواند بلافاصله نظر رسیده اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر.

“این احمقانه (expletive) سوال” ری از وی خواست از طریق تلفن در مورد واکنش خود به این درخواست رسیدگی کند. “دادگاه رکورد برای خود صحبت می کند.”

Ray گذشته اجرا فهم با قانون

ری خود را آغاز کرد اجرای قانون حرفه ای به عنوان یک تنسی گشت بزرگراه سپاهی در سال 1969 نقل مکان کرد و از آنجا به TBI.

او جرم و جنایت خشونت آمیز تحقیقات در سراسر شرقی سوم دولت برای بسیاری از دهه 1970 از سرقت بانک, تجاوز و قتل به سال 1977 تعقیب و جیمز ارل ری محکوم قاتل مارتین لوتر کینگ جونیور شکار آمد و بعد از جیمز ارل ری و شش نفر دیگر موفق به فرار از بروشی کوه زندان دولت در Morgan County است.

در سال 1982 دیوید ری برنده انتخابات به عنوان کلیبورن شهرستان کلی جلسات قاضی — با وجود نداشتن مدرک حقوق با توجه به ناکس آرشیو اخبار. او نگه داشته و برگزاری دادگاه حتی پس از یک هیئت منصفه فدرال متهم او را به اتهام گرفتن رشوه از غیر قانونی ماشین های پوکر در سال 1986.

ری را محکوم کرد اتهامات به عنوان یک راه اندازی. هیئت منصفه او را یافت و گناه نیست و او در آنجا ماند روی نیمکت تا سال 1998 زمانی که او از دست یک پیشنهاد برای انتخاب مجدد. دولت قانون در حال حاضر نیاز به جلسات قضات به نگه قانون درجه است.

ری برنده انتخابات به عنوان کلانتر برای اولین بار در سال 2006. فقط پس از او در زمان یک 17 ساله متهم او را از تجاوز به او در زور اسلحه در طول سفر شکار در کشور همسایه Hancock County است.

کلانتر رد اتهام و داوران هرگز شنیده در این مورد. دادستان با استناد به سوالات در مورد دختر بچه اعتبار توافق به یک معامله است که اعطا ری تمیز ضبط و پس از اتمام دو سال مشروط.

او نگه داشته که پاک کردن رکورد حتی پس از تنسی حیات وحش منابع سازمان افسران ذکر او را برای عکسبرداری از یک گوزن بدون مجوز در county fairgrounds در سراسر خیابان را از زندان است. کلانتر گفت ماموران او می خواست که گوشت گوزن و آهو برای تغذیه زندانیان.

ری از دست یک پیشنهاد برای چهارمین دوره در سال 2018 به بابی بروکس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>