سابق Fulton linebacker deshawn می صفحه مرتکب به Kansas State

سابق Fulton ستاره deshawn می, صفحه یک linebacker در شرق می سی سی پی, کالج, متعهد به ایالت کانزاس در روز چهارشنبه. او اعلام کرد تصمیم خود را در توییتر و خواهد بود بخشی از Wildcats 2021 استخدام کلاس.

صفحه نیز ارائه می دهد از میانه تنسی ایالت کارولینای شرقی غربی کنتاکی ایالتی آرکانزاس و اوکلاهما امور خارجه. در یادداشتی اعلام تعهد خود صفحه نوشت: “من استخدام باز خواهد ماند و به هر و همه برنامه ها تا اطلاع ثانوی.”

این فصل در شرق می سی سی پی, صفحه است که 6-پا-3, 215 پوند ثبت شده 36 تعداد دنده سه دنده برای از دست دادن دو پاس breakups و یکی مجبور اشتباه در نه بازی.

صفحه چهار سال stater در فولتن و تبدیل به یکی از بهترین linebackers در ناکسویل منطقه ضبط 227 کل پردازد 50 پردازد برای از دست دادن هشت کیسه interceptions پنج و سه مجبور گیر میکنه. صفحه هم بود در حال اجرا به عقب و تا به حال یک ترکیب 1,235 عجله متری و 13 touchdowns در طول تاریخ و آخر فصل.

“Deshawn می است که به راحتی یکی از غالب ترین بازیکنان من تا کنون مربی,” Fulton مربی راب سیاه گفت. “او یک بینی فوق العاده ای برای فوتبال و او می تواند در داخل (linebacker) یا خارج (linebacker).”

به عنوان یک ارشد او به نام تنسی تیتان آقای فوتبال برای کلاس 5A ضبط 76 کل پردازد 16 پردازد برای از دست دادن سه interceptions و یک گونی.

در دبیرستان او سه ستاره و جذب با توجه به 247Sports کامپوزیت برای کلاس 2019 شد و این شماره 33 استخدام در دولت است. او امضا شده با مارشال در دسامبر 2018 همراه با هم تیمی و linebacker J’Coryan اندرسون.

اما در مارس 3, 2019, صفحه اعلام کرد در توییتر او را به حضور در شرق می سی سی پی.

فصل گذشته سیاه دیدم صفحه بازی در سپتامبر. 26 در یک بازی که در آن او ثبت سه مجموع پردازد و 1.5 پردازد برای از دست دادن. شرق می سی سی پی برنده 24-0.

“همه می دانستند که صفحه deshawn می شد که شب سیاه و سفید” گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>