این بررسی ها در هفته اول از XFL اقدام و آنها تا حد زیادی بسیار خوب است. کیفیت فوتبال به نظر می رسد بیش از کافی ارائه شده است سطح بالا و حرفه ای و لیگ را با فرمت و محل در چشم انداز خود آشنایی به شدت رقابتی بسیار با انگیزه بازیکنان است. بعد از همه اینها بازیکنانی هستند که بیشترین امید به آن را بازگشت به فوتبال و بازیکنان که در حال پرداخت یک پاداش است که نزدیک به مسابقات بازی خود را بررسی کنید اگر آنها در تیم برنده.

آن را سرگرم کننده داشتن یک XFL تیم در هوستون و این کمک می کند که آنها به نظر می رسد بسیار خوب در فوتبال است. برای هوستون طرفداران NFL که هنوز کمی مردد به آغوش XFL که فهرست اسامی اطراف لیگ خال خال با سابق Houston Texans. برای نفع خود را به من مونتاژ کمتر از آن چه من فکر می کنم این است که یک لیست کامل از سابق تگزاسی در لیگ. من ممکن است از دست رفته یک عمل سابق تیم ملی مرد یا دو اما آنهایی که توجه همه وجود دارد.

بنابراین در اینجا این است که لیست و در صورت لزوم خلاصه ای از چگونه آنها انجام شده و در هفته 1 2020 XFL فصل به طور منظم:

دالاس مرتدان
23 جاش Thornton CB
تورنتون در اردوگاه با تگزاسی در سال 2018 و نقطه بالا بود احتمالا یک چهارم پایین عبور دفاع برای تضمین پیروزی در این فصل بیش از این ندارند. او تا به حال یک زن و شوهر می پردازد در روز یکشنبه برای دالاس در از دست دادن خود را به St. Louis.

24 Treston Decoud CB
Decoud بود و امیدوار کننده ایمنی چشم انداز در سال 2017, اما هرگز واقعا با تگزاسی و رفته بود پس از یک فصل. در XFL اولین, او تا به حال پنج تکل زدم و به پایین منتقل می کند.

50 Reshard Cliett LB
Cliett است که احتمالا بهترین و شناخته شده بودن GUSHED بیش از لایحه اوبراین در مربیان’ فیلم جلسه سخت می زند. او را آسیب زانو خود را به زودی پس از آن, و هرگز برای تگزاسی. او تا به حال سه تکل از جمله TFL برای مرتدان.

61 Maurquice فولادوند G
فولادوند یک اردوگاه بدن برای تگزاسی ها در سال 2018 و 2019. او شروع مرکز دالاس.

DC مدافعان
19 ملاکی Dupre WR
Dupre صرف برخی از زمان در Texans’ تمرین تیم ملی در طول این فصل است. او دو برادر برای 14 متری برای مدافعان در هفته 1.

45 رحیم مور S
مور یکی از بدترین رایگان آژانس خریدهای از اوبراین عصر. پس از امضای سه سال 12 میلیون دلار معامله در سال 2015 او رفته بود پس از یک فصل که در آن او بود benched پس از هفت بازی. او بد بود. در حال حاضر او آویزان است برای زندگی عزیز در XFL که در آن او باید یک انتخاب در 1 هفته!

86 Khari لی TE
لی احتمالا بهترین و شناخته شده به عنوان یک تگزاس برای نقطه خود را در جعل هویت از لایحه اوبراین در ضربه سخت ….

برای XFL مدافعان او تا به حال 39 حیاط touchdown گرفتن در هفته 1.

93 تریسی نم نم DT
نم نم بود و در اردوگاه های آموزشی با تگزاسی در سال 2019. او یک تکل و یک QB آمار در هفته 1 از XFL فصل است.

99 سام مونتگمری د
اوه مرد, سام مونتگمری! بهترین و شناخته شده برای دو چیز به عنوان یک تگزاس که پیش نویس به بازی در خارج linebacker که هر فرد عاقلی می دانست که او یک 4-3 پایان دفاعی و برش برای, سیگار, در هتل تیم در کانزاس سیتی در هفته 7 2013, Montgomery هنوز در تلاش برای آن را به عنوان یک بازیکن فوتبال. برای او خوب! او دقیقا صفر آمار در جعبه نمره در 1 هفته.

هوستون ROUGHNECKS
10 Sammie Coates WR
کوتز در Texans’ فهرستی در سال 2018 فصل خود را آغاز XFL حرفه ای با دو جلب برای 26 متری.

21 چارلز جیمز CB
جیمز بود یکی دیگر از ضربه سخت قهرمان که ممکن است غیر فعال شده است در روز شنبه برای Roughnecks. من نمی بینم او را در جعبه نمره در هر نقطه.

54 LaTroy لوئیس LB
لوئیس بود یک نویسنده در پایان از فاجعه سال 2017 فصل و یک تاثیر بزرگ بازیکن برای Roughnecks در هفته 1 با دو کیسه سه QB بازدید و دو TFL است.

لا WILDCATS
8 جاش جانسون QB
در حال حاضر ما به کشت سابق اوبراین quarterbacks کار در XFL. جاش جانسون بود که در واقع یک offseason XFL داستان به این دلیل که Detroit Lions می خواستم به او را امضا و XFL نمی خواهد اجازه دهید او را از XFL معامله است. آن را به عنوان معلوم هفته 1 از XFL فصل نمی بینم جانسون در این زمینه

9 نیک نواک K
نواک بود تگزاسی’ kicker پست-سفت بولاک برای چند سال. در روز شنبه او لگد 35 حیاط هدف زمینه برای Wildcats و جذب متعدد barbs از خشن TDECU ورزشگاه جمعیت.

نیویورک نگهبان
14 مت McGloin QB
McGloin بود اوبراین ویژه رفتن تمام راه برگشت به پن استیت. روز یکشنبه او در نیویورک به یک 23-3 پیروزی با عبور TD و عجله TD.

33 AJ Hendy S
Hendy یک اردوگاه بدن برای تگزاسی در سال 2019 و تا به حال شش تکل و یک زن و شوهر عبور دفاع برای نیویورک در روز یکشنبه.

ST LOUIS BATTLEHAWKS
6 Heinicke تیلور QB
10 اردن Ta’amu QB
وای یک تیم نه فقط یکی بلکه دو سابق اوبراین quarterbacks! Heinicke بود با تگزاسی در پایان فصل 2017 به یک هفته از 16 بازی برای حدود ده جرقه بزند و سمت چپ با یک ضربه مغزی. او یکی از دو پشتیبان quarterbacks در سنت لوئیس. Ta’amu در اردوگاه با تگزاسی در سال 2019 امضا شده پس از جو Webb مجروح شد و استارت در سنت لوئیس. او تا به حال 77 متری عجله و 209 متری عبور خود را پیروز اولین.

17 کیت Mumphrey WR
وای کیت Mumphrey است! وجود دارد یک زمان ساده تر در سال 2015 و 2016 زمانی که Mumphrey شناخته شده بود برای اینکه حداقل تاثیرگذار گیرنده گسترده و حداقل تهدید به زدن توپ returner در NFL. پس این همه آمار فن در سال 2017. از صفحه ویکیپدیا:

در تاریخ 2 ژوئن سال 2017 Mumphery بخشیده بود توسط هوستون تگزاس به دلیل یک اتهام از سوء رفتار جنسی: دادستان نمی خواهد اتهامات مطبوعاتی در برابر Mumphery و او تبرئه شد در اولین کالج, بررسی, اما, دوم, دانشگاه, تحقیقات انجام شده توسط Michigan State College (MSU) بدون مؤثر اطلاع رسانی به Mumphrey یافت او را به اتهام سوء رفتار جنسی. ادعایی حادثه رخ داده پس از Mumphrey شده بود فارغ التحصیل از MSU در حالی که او به دنبال تحصیلات تکمیلی و حرفه ای NFL به طور همزمان. از آنجا که این Mumphery ممنوع شد از MSU دانشگاه تا 31 دسامبر سال 2018 است. در مارس 2018, Mumphrey واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالتی میشیگان که پس از آن حل و فصل پرونده و پاک Mumphrey از هر خطا.

با سلام اگر او واقعا بی گناه از هر خطا و سپس من ریشه برای Mumphrey. او یکی گرفتن برای 12 متری در اولین بازی وجود دارد مقدار زیادی از کار هنوز انجام دهید.

53 گیمل جمهور LB
رئیس جمهور کسی است که من همیشه ریشه کن به چوب با تگزاسی به خاطر لنگ جوک من می تواند با نام آخرین. (دی باکره, بیش از حد. من همیشه می خواستم او را به این تیم است.) رئیس جمهور تا به حال یکی از مقابله با خود را در XFL اولین.

سیاتل اژدها
7 ضربه فیلم های پورنو کار Daniels QB
دانیلز با تگزاسی در پایان 2015 فصل, پرتاب دو عبور می کند. او انداخت یکی ناقص تصویب سه شنبه در سیاتل.

TAMPA BAY VIPERS
31 کوری مور S
مور شد یک استارت برای تگزاسی در سال 2017 در ایمنی و احتمالا راه حل برای نقش او را ندارد به طور خاص کاهش یافته است انتخاب کنید که می تواند بسته با یک پیروزی بیش از میهن پرستان و سپس touchdown مجاز یک چند نقش بعد به از دست دادن بازی. من نمی بینم او را در روز شنبه XFL جعبه نمره.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im