سابق Knox County مواد مخدر رئیس FBI تحت بررسی کلانتر تایید

دیوید هندرسون 26-سال کهنه ناکس شهرستان کلانتر دفتر نظارت بخش مبارزه با مواد مخدر برای سال های سال است که در دست بررسی توسط FBI Knox County Sheriff تام Spangler کرد.

“من آگاه اف بی آی در حال انجام تحقیقات مربوط به دستیار ارشد دیوید هندرسون” Spangler نوشت: در بیانیه ای. “موضوع تحقیق که بود قبل از دولت من.

“در این زمان دستیار ارشد هندرسون اشتغال وضعیت تغییر نکرده است” آن را ادامه داد. “این فعال بررسی, بنابراین من نمی تواند هر گونه اظهارات یا پاسخ به هر گونه سوال اضافی.”

FBI سخنگوی دارل DeBusk کاهش یافته است به تایید یا رد وجود هر گونه تحقیق با استناد به U. s. Department of Justice سیاست.

هندرسون که هنوز شاغل در کلانتر, جواب تلفن او جمعه و بلافاصله قطع کرد تا پس از گفت آن ناکس خبرنگار.

کلانتر سابق تیم Hutchison استخدام هندرسون به عنوان یک اصلاحات افسر در سال 1994.

او به سرعت ساخته شده یک نام برای خود. در سال 1996 هندرسون به دست آورده ستایش از کلانتر برای کمک به پیگیری کردن رابرت وینسنت “Wedo” منینگ که فرار کرد به اوهایو با خود نوجوان همدستان پس از ارتکاب یک رشته از جنایات مشخصات بالا در Knox County که شامل اعدام به سبک کشتن فرگت Radio Shack مدیر.

هندرسون شد یک افسر مبارزه با مواد مخدر و با صعود به رتبه تبدیل شدن به یک ستوان در سال 2006 و یک کاپیتان در سال 2011. که در سال کلانتر سابق جیمی “J. J.” جونز ترویج هندرسون به دستیار ارشد معاون و نام او سر از مواد مخدر بدست آورد.

در سال 2018 Knox اخبار منتشر شده یک تحقیق در جزئیات هندرسون رانندگی تاریخچه. دستیار ارشد معاون که تساوی حقوق و دستمزد $113,000 شده تلقی در گسل در حداقل چهار wrecks طول زندگی حرفه ای او اما ظاهرا هرگز منظم و یا مواد مخدر-تست شده است. برخی از wrecks چپ هندرسون زخمی و مالیات دهندگان هزینه دهها هزار دلار است.

در کمتر از دو سال هندرسون بالغ بر دو نام تجاری جدید بینام شورلت Tahoes که تا به حال خریداری شده با پول خود را از آژانس مبارزه با مواد مخدر صندوق.

در سال 2015 او فرار نور قرمز و سقوط به یک زن, ماشین, در مجموع آن را همراه با خود تاهو. خراب موجب طرح دعوی در دادگاه بود که در نهایت حل و فصل است که متهم هندرسون از توطئه با معاونان او به سرزنش خراب کردن در راننده دیگر.

در سال 2017, Henderson بالغ بر دیگری تاهو در یک تصادف است که تنها می تواند به عنوان عجیب و غریب است. این SUV با هیچ کس در آن فرار بیش از پاهای خود را در جلوی خانه خود را از خانه و سپس careened پایین تپه به یک شیر آتش نشانی تحت فشار قرار دادند و یک ماشین همسایه به یک قطب ابزار.

مدتی پس از زمان کلانتر تام Spangler آن در سال 2018 Henderson منتقل شد که از مواد مخدر بدست آورد که مواد مخدر انجام تحقیقات و به ویژه بخش خدمات که مدیریت آموزش و پرورش و برنامه های داوطلبانه.

دیوید Amburn در زمان رئیس سابق’ نقطه و در حال حاضر مسئول مبارزه با مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>