استفانی اونایی بود بی دین و ملحد و ضد مسیحی هنگامی که او در حال رشد بود تا در Knoxville, اما که شروع به تغییر زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک روزنامه نگار و در حال حاضر او را برای کمک به گسترش این کلمه عیسی و عشق به نمایندگی از ریاست اسقف ملی اسقفی کلیسا.

حتی پس از 48 سال به دست آورده سه درجه در دین و الوهیت او می گوید: او نمی دانم دقیقا چه او می خواست به انجام تا زمانی که او تا به حال یک چشم انداز در حالی که رقص یک شب در یک باشگاه شبانه در شهر نیویورک در سال 2000.

“من در بوستون و رفته بود به نیویورک برای یک آخر هفته فقط به دعا, اتصال با روح. من یک بازدید از این روح) به بازسازی (یک) کلیسا در broken-down کلیسای اسقفی. من به بوستون رفت و برگشت و شروع به ضربه زدن بر روی درب از کلیساهای اسقفی. به من گفت: (هر کس جواب داد) من فکر می کنم من قرار است برای شروع یک کلیسا با همه شما. کشیش در کلیسای سنت پیتر کلیسای جامع در کمبریج ماساچوست گفت: “Huh. خدا خواهد انجام این نوع از چیزی,'” او به یاد می آورد اخیرا در یک مصاحبه تلفنی. کلیسا در نهایت حمایت خود هماهنگی.

کلوپ شبانه که در آن تا به حال اونایی دید او شد و موردتوجه در reconsecrated اسقفی کلیسا در 20 خیابان و خیابان ششم. آن را در حال حاضر بیشتر از یک مرکز خرید, او گفت:.

اونایی’ وزارت تا به حال تاکید بر کسانی که خود را رانده شدگان از جمله LGBTQIA جامعه یا, لزبین, گی, bisexual, transgender, عجیب و غریب یا سوال ابهام جنسی و غیر جنسی یا متفقین و دیگران که احساس به حاشیه رانده شده. او همچنین می رسد به جوانان و مردم از رنگ. او عنوان شده است Rev. کانن استفانی اونایی کانن به ریاست اسقف برای تبلیغ آشتی و نظارت برای ایجاد و او با این نسخهها کار در خارج از شهر نیویورک و زندگی در هارلم.

اونایی خواهد موعظه در ناکسویل در 5 p. m. روز شنبه, فوریه. 23 در کلیسای اسقفی از خوب سامری 425 N. سدار بلاف جاده در خدمات جشن کار از برکت ابشالوم جونز اولین آفریقایی-آمریکایی کشیش از کلیسای اسقفی مقدر 1802. اتحادیه سیاه پیروان کلیسا های اسقفی است که شرکت حامی.

حق Rev. برایان کول اسقف اسقف نشین از شرق تنسی توصیف دیدار او این است: “برگرد. کانن استفانی اونایی حیاتی عضو ریاست اسقف مایکل کاری تیم رهبری در پیشبرد راه عشق در سراسر کلیسای اسقفی و فراتر از آن. او یک پویا واعظ و من می دانم که او را به یک پیام به ناکسویل که نه تنها افتخارات به برکت حافظه ابشالوم جونز بلکه چالش خواهد شد برای تجدید قلب ما برای اخبار خوب کار جلوتر است. این جایزه اضافه شده قادر به انجمن خوش آمدید استفانی به جای او به نام خانه.”

یکی وزارت اونایی دهکده عبور در سنت پل اسقفی کلیسای جامع در بوستون. کلیسا توضیح می دهد در وب سایت خود را که او متهم شده بود با جوان, بالغ, توسعه, است که او با هشت 20-30-یه چیزی در نوامبر سال 2005 برای شام و عبادت است. این چیزی است که این سایت می گوید:

“آنچه در همه آنها مشترک داشتند این بود که گرسنگی برای یک نوع جدید از کلیسا و مثبت دید. به جای فقط به ساختارشکنی کلیسای نهادی عمل Rev. Steph می خواستم یک گروه که ساخت چیزی جدید. در هر جلسه یکی از اعضای گروه به اشتراک گذاشتن یک تمرین معنوی است که به معنای چیزی است که به آنها مانند یوگا و آواز و یا هنر است. توسط بهار سال 2006 آنها آماده بودند به گسترش چشم انداز خود را و باز کردن جامعه به رشد است. در 20 آوریل سال 2006 خود را در عبادت برای اولین بار جمع آوری در محراب در سنت پل.”

اونایی بود حضور در Bearden دبیرستان زمانی که اخبار نگهبان ایجاد یک تابستان دبیرستان اقلیت کارورزی کلاس که در آن او شرکت کردند. از آن زمان از طریق او تجربه کالج در دانشگاه ویک فارست که در آن او موفق به دریافت لیسانس در دین و شروع به سازماندهی برای صلح و عدالت او در این مقاله به عنوان یک کارآموز هر زمان که او خانه بود. این شامل در طول تعطیلات در Christmastime به عنوان یک دانش آموز در مدرسه اسقفی الوهیت مدرسه که در آن او موفق به دریافت کارشناسی ارشد الهیات و Harvard Divinity مدرسه که در آن او موفق به دریافت کارشناسی ارشد از مطالعات کلامی.

اونایی گفت که او نه غسل تعمید به عنوان یک کودک و یا از طریق مطالعات خود را. پس از دانشگاه هاروارد در 1996-97 او مشغول به کار تمام وقت در اخبار نگهبان پوشش آموزش و پرورش و دین است.

“من در حال نوشتن همه این داستان ها در مورد تجارب افراد در دین است. چه ضربه زدن به من بود و من می خواستم برای کمک به مردم در ارتباط با خدا. چیزی رو شفا برای من. من ضد مسیحی و اندیشه مسیحی مساوی ریاکارانه antigay مردم و من نمی خواهم زیادی برای انجام با مسیحیت. من عاشق فردی مسیحیان اما کلیسا من نمی تواند آشتی به آن است. سپس به عنوان یک خبرنگار, من تا به حال به کنار من تعصبات و فقط گوش دادن به داستان. من به احترام این داستان و در نهایت من می خواهم آنچه را که آنها تا به حال. من می خواستم یک رابطه با خدا و عیسی مسیح است. آن را بسیار معنوی و حیاتی هم برای من,” او گفت:

او شروع به حضور در ناکسویل جامعه شهری کلیسا یک کلیسای مسیحی است که پشتیبانی از کون, جنس نر, لزبین, دوجنسي, زن نما و راست جوامع و گفت: او دوست داشت چطور فراگیر شد.

“همه که اشتیاق من در زمان بازگشت به بوستون” هنگامی که او تا به حال یک فرصت در سال 1997 به کارکنان در دانشگاه هاروارد الوهیت مدرسه که در آن او هماهنگ پذیرش و روابط فارغ التحصیلان و بعد از آن راه اندازی یک حرفه ای خدمات برنامه است.

او غسل تعمید در نهایت در قیامت کلیسای لوتری در Roxbury تاریخی سیاه و سفید در جامعه از بوستون که او 28. سپس در سال 2001 او یک کلیسای اسقفی درمسیحیت.

“من در انجام بسیاری از سازماندهی جامعه, عدالت, کار در بوستون با Lutherans و نگهداری نشست پیروان کلیسا های اسقفی. آنها پر از عشق و مایل به گسترش است که عشق به همه است. من عاشق الهیات و عبادت به استقبال و در نهایت من فهمیده خدا درخواست من باید مقرر شود, چگونه من قرار بود شفا دهنده روح. من تلفن کردم به مقدر وزارت,” او گفت:.

زندگی او پر از انجیل اما او نیز زمانی برای دوست پسر, او گفت:. آلبرت DeGrass می آموزد که زبان انگلیسی و مطالعات اجتماعی در مدرسه در دانشگاه کلمبیا برای نمرات 1-8 در شهر نیویورک است. “ما با هم به مدت هفت سال” او گفت:.

در علاوه بر این به وزارت اونایی اتحاد نویسنده چندین کتاب در آغوش در حال ظهور فرهنگ و اسقفی سنت و شده است یک مشاور به صورت های مختلف کلیسا سازمان. آن را از طریق او کار مشاوره که او به کاری که او اسقف در کارولینای شمالی. او به عنوان کشیش به خانه اسقف برای مدت پنج سال.

زمانی که کاری انتخاب شد و ریاست اسقف در سال 2015 اونایی تماس گرفت در مورد پیوستن به تیم خود را. “من در واقع وحشت زده هنگامی که شما در نهایت کار شما خواب,” او گفت:. اما او گفت که او قطعا می خواستم به بخشی از آن.

“که پیام عشق و قدرت عشق است که او را موعظه شده تمام حرفه ای (چه) ملت ما نیاز به شنیدن در حال حاضر … کار من است, در بخش, برای کمک به پیروان کلیسا های اسقفی در همه جا به اشتراک بگذارید که قدرتمند کلام خدا را در محله خود و خانواده و محل کار خود را در همه جا آنها بروید,” او گفت:.

Georgiana انگور بازنشسته نگهبان اخبار مرتبط ویرایشگر ممکن است در رسید gvpolitics@hotmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de