سابق اوک ریج standout توپ را روی گوه و هیگگینس برای اهدای داغ چرخ اتومبیل به پسران و دختران باشگاه

در خود را سال جوان تر, توپ را روی گوه و هیگگینس درک فوتبال و بسکتبال به عنوان کمی بیش از یک معنی به دست آوردن آنچه که او واقعا می خواستم: داغ چرخ اتومبیل است.

“او دوست داشت کسانی که همه چیز” گفت: Higgins’ مادر بانو استوارت. “در واقع من خواهر دنیس مجبور به استفاده از 99 درصد داغ چرخ اتومبیل به رشوه او را به بازی های ورزشی.”

استراتژی کار می کرد.

Higgins رفت و تبدیل به یک standout در اوک ریج در هر دو ورزش و سابق Clemson گیرنده گسترده تحقق رویای دیرین خود را از ساخت آن را به NFL زمانی که او انتخاب شده توسط Cincinnati Bengals جمعه شب با اولین انتخاب دور دوم از سال 2020 پیش نویس NFL.

هیگینز در حال هدر رفتن زمان کمی در به اشتراک گذاری موفقیت خود را. او همکاری با چرخ های جدید برای اهدای 5000 $به ارزش اسباب بازی برای پسران & دختران باشگاه در Greenville, South Carolina.

دیدار با ببر: 3 چیز است که شما ممکن است بدانید در مورد Clemson football WR توپ را روی گوه و هیگگینس

“این همیشه رویای من بازی در NFL و مراقبت از خانواده و همچنین جامعه” هیگینز گفت. “دادن به جوانان در جامعه یک اولویت است برای من و من از ماتل برای همکاری با ما به انجام این کار.

“به عنوان یک بچه و مامان, مامان و خاله با استفاده از چرخ های جدید برای ایجاد انگیزه در من به خوبی انجام در این زمینه است. من بسیار هیجان زده هستم به امید گسترش برخی از انگیزه و مثبت به محلی کودکان و نوجوانان در طول این زمان ناشناخته.”

محبوب گري خودرو معرفی شدند توسط اسباب بازی تولید کننده عروسک در سال 1968.

“سپاه رستگاری پسران و دختران باشگاه گرین ویل است که مفتخر به دریافت پشتیبانی از ماتل و پیش نویس NFL انتخاب سه راهی شاه” گفت: عمده اندی کلی منطقه فرمانده سپاه رستگاری از Greenville, Pickens و Oconee شهرستانهای استان است. “اهدای سخاوتمندانه خود را از چرخ های جدید به ما اعضای باشگاه است که قطعا بیش از اسباب بازی های خود را. آن را به یاد جوانان ما است که آنها را یک جامعه از پشتیبانی که دوست دارد و برای آنها مراقبت و سرمایه گذاری در آینده خود را.

“با نقش مدل مانند توپ را روی گوه و دیگران مانند او ما می دانیم که ما اعضای باشگاه ادامه خواهد داد به احساس حمایت جامعه و یادگیری لذت دادن به دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>