سابق, تنسی, بسکتبال ستاره اعطای ویلیامز مردم را تشویق به فعال ماندن’

بوستون سلتیکز به جلو اعطای ویلیامز, سابق, تنسی, بسکتبال ستاره, یک پیشنهاد برای چگونه مردم می توانند عبور زمان در حالی که در انزوا.

در توییتر تصویری ارسال شده توسط سلتیکز در شنبه ویلیامز گفت که او بوده است پر کردن روز خود را با فعال ماندن تشویق دیگران برای انجام همان.

“من فقط می خواستم به اجازه خانواده می دانم نه فقط من خوبی انجام می دهند من با بهره گیری از این زمان نه تنها بهتر است خودم به یادگیری و کمک به کسانی که در اطراف من” ویلیامز گفت. “بهترین راه برای عبور زمان در حال حاضر است برای ادامه به فعال باقی بماند.”

در مارس 11, NBA اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در بقیه فصل به طور منظم پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 تنفسی بیماری های مرتبط با کوروناویروس.

ویلیامز که انتخاب شده توسط سلتیکز با شماره 22 در انتخاب 2019 NBA پیش نویس شد به طور متوسط 3.5 امتیاز و 2.7 ریباند در 15.6 دقیقه است.

دو بار در ثانیه بازیکن سال گفت که او انجام بدن-وزن pushups و کتری بل squats به در شکل باقی بماند در حالی که در خانه است.

“وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید در خانه انجام دهید که بسیاری از مردم فکر می کنم در لحظه” ویلیامز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>