سابق ایالت تنسی در حال اجرا پشت مربی دیوید جانسون در زمان یک بیت از یک شات در کارفرمای سابق خود در حالی که صحبت کردن در یک ایالت فلوریدا استخدام جشن هفته گذشته است.

جانسون رفتگان جرمی Pruitt کارکنان در ماه دسامبر پس از دو فصل دوباره با ایالتی فلوریدا مربی مایک Norvell که جانسون به حال مشغول به کار در ممفیس.

“من وجود دارد (تنسی) به مدت دو سال و آن را فقط به اندازه من نیست” جانسون گفت: در استخدام جشن در یک لحظه گرفته شده است ، “این سخت است برای من به استخدام جایی که من واقعا اعتماد چه خبر است. من اعتماد به این مرد (Norvell). من به او اعتماد کنند.”

Norvell استخدام جانسون خود را به عنوان در حال اجرا پشت مربی پس از جانسون صرف 2016-17 فصل در Norvell کارکنان در ممفیس.

جانسون ستارگان کارگزینی برای جلد به خصوص در منطقه Memphis.

جانسون رفت و برگشت نظرات خود را در مورد تنسی طی مصاحبه ای در “نوکر رویداد” رادیو نمایش در روز دوشنبه.

“هنگامی که آن اتفاق افتاد و مردم برای اولین بار شروع به آوردن آن من بود ‘گفت: من هرگز چیزی در مورد تنسی'” جانسون گفت. “اما نگاه کردن به آن در حال حاضر من می توانید ببینید که چگونه مردم فکر من بود و گرفتن یک شات در تنسی است. اما هیچ راهی وجود دارد که من می خواهم انجام دهد. من اصلا دلیلی برای انجام این کار است.”

او گفت: قصد اصلی در پشت آنچه که او گفت: در استخدام رویداد این بود که او راحت تر با Norvell به همین دلیل است که او تصمیم گرفت به حرکت می کند.

“زمانی که من گفت که من واقعا فقط صحبت کردن در مورد روند من در آن نقطه” جانسون گفت. “در حال حاضر مایک Norvell یک مرد که من می دانستم که من می تواند اعتماد و آن را یک وضعیت که در آن من می تواند اعتماد روند و من می تواند قادر به جذب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im