سابق, تنسی, فوتبال بازیکن تیم اردن پنجه نرم می کند گناه به کمتر شارژ سلاح با

سابق ایالت تنسی در حال اجرا بازگشت تیم اردن در هفته گذشته توافق کردند که به مذاکرات با ایران کاهش سلاح های شارژ ناشی از خود ممکن است بازداشت.

اردن دستگیر شد و در تفنگ و ماری جوانا اتهامات پس از یک توقف ترافیک در فلوریدا التماس کرد گناه را به اتهام بزه حمل سلاح پنهان سوابق دادگاه ظ روز شنبه نشان می دهد. او را خدمت 12 ماه مشروط شدن خدمات اجتماعی و پرداخت جریمه.

تقاضای معامله کمک اردن توانایی “حضور در مدرسه در دانشگاه کنتاکی غربی” و “سفر برای اهداف فوتبال بازی ها” با توجه به اسناد دادگاه. اردن باید ارائه خود را افسر عفو مشروط با یک برنامه سفر سفر.

یک WKU سخنگو گفت ناکس خبری که اردن است نه بازی فوتبال برای غرب کنتاکی.

تنسی مربی جرمی Pruitt اعلام کرد 18 ژوئن در یک زوم تماس بگیرید که اردن بود دیگر عضو Vols.

اردن باید تسلیم اسلحه گرم خود را با توجه به اسناد دادگاه و توافق به مواد مخدر و الکل ارزیابی ظرف 60 روز به عنوان بخشی از تقاضای خود را معامله. او همچنین باید “مصرف, دارای, دیپلم یا بازدید مردم/مکان هایی که در آن الکل/مواد مخدر استفاده می شود” در هر سفارش. اردن محکوم شد به 50 ساعت خدمات اجتماعی.

اردن در ابتدا با آن مواجه اتهام حمل پنهان اسلحه گرم در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و در اختیار داشتن 20 گرم یا کمتر از حشیش. پنهان حمل شارژ اردن مواجه شده است که یک سوم جرم درجه در فلوریدا مجازات به پنج سال زندان و جریمه نقدی از $5,000.

خواهد بود-ارشد دستگیر شد و مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 30 مه در لکلند فقط در شمال فلوریدا, فلوریدا.

افسران گزارش شاهدانه بو پس از کشیدن اردن خودرو برای رانندگی نامنظم و سرعت. جستجوی خودرو تبدیل شده تا یک کیسه کوچک حاوی حدود 9.25 گرم ماری جوانا به عنوان به خوبی به عنوان یک مقیاس و چند کوچک کیسه های پلاستیکی با توجه به حکم. اردن گفت: ماموران او حامل یک تفنگ دستی در جیب عقب خود را بدون مجوز حمل پنهان با توجه به حکم.

اردن به نظر می رسد در 12 بازی به عنوان یک تازه وارد. او سوم شد و در این تیم در عجله با 428 متری در 104 حمل. او به ثمر رساند یک زمین نشستن کامل هواپیما و همچنین تا به حال شش جلب برای 46 متری.

اردن یک فلوریدا, فلوریدا, محصول, متعهد به کنتاکی غربی در ماه نوامبر سال 2016. او decommitted در Jan. 2, 2017 و متعهد به UT سه هفته بعد.

اخبار نگهبان خبرنگار بلیک Toppmeyer کمک به این گزارش.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>