Andraya کارتر نبود افسرده, اما, او بسیار خوشحال است یا نه.

کارتر احساس مانند او مانور را از طریق زندگی بدون قصد یا هدف از بسکتبال حرفه ای قبل از موعد مقرر به پایان رسید.

او داده بود و او آخر فصل از واجد شرایط بودن در تنسی زیرا بدن او نمی تواند ایستاده درد دیگر هیچ. عمل جراحی بر روی زانو و شانه گرفته بود تلفات.

“من احساس نمی بسیار در ارتباط است. من احساس نمی هر گونه شور و شوق آتش و یا درایو. من فقط احساس نمی مانند خودم” کارتر گفت. “من نمی دانم که من بود و یا آنچه که من می خواستم برای انجام و یا و یا آنچه که من می خواستم. این فقط نوعی از دست داده و احساس.”

کارتر تلاش از طریق چه بسیاری از ورزشکاران سابق تحمل بار آنها به توقف بازی. او مطمئن نیستید که چگونه برای پر کردن جای خالی که بازی بسکتبال مصرف کرده بود برای مدت طولانی.

آن زمان چند سال اما کارتر در نهایت احساس کامل دوباره.

شور و شوق در حال حاضر به عنوان یک تحلیلگر حاشیه خبرنگار

26 سال است که رونق را به عنوان یک SEC شبکه/ESPN بسکتبال زنان تحلیلگر در حالی که کار به عنوان یک سر مربی تناسب اندام برای تناسب اندام Orangetheory محل در منطقه آتلانتا.

کارتر بازگشت به ناکسویل در هفته گذشته به حاشیه خبرنگار بانوی جلد بازی برابر می سی سی پی امور خارجه و او نیز بود به عنوان سخنران مهمان در بزرگ نارنجی TipOff باشگاه در Calhoun را در رودخانه.

او پیوست ESPN خانواده از شبکه های سه سال پیش و به تدریج دیده می شود نقش خود را گسترش دهد. همراه با یک تحلیلگر و حاشیه, خبرنگار, او استفاده می شود برای کار در استودیو به شکستن بازی.

“من واقعا فقط تلاش برای رشد و انجام همه چیز را من می توانم به تجربه” کارتر گفت. “این یک راه آرام و شما باید در آن برای مسافت های طولانی, اما من آن را دوست دارم. من نمی نوبه خود هر چیزی است.”

کارتر فارغ التحصیل از تنسی در سال 2015 در رشته مطالعات ارتباطات و یک سال ورزشی واجد شرایط باقی مانده است. او تصمیم گرفت برای پایان دادن به خود را حرفه ای بازی در سال 2016 باقی ماند اما در دانشگاه تهران به دنبال مدرک کارشناسی ارشد خود را.

کارتر شد گراد دستیار در ورزشی بخش و در ارتباط با ESPN شخصیت مانند ماریا تیلور کورتنی لایل و کارولین پک. آنها او را تشویق به درگیر شدن در صدا و سیما.

کارتر مشغول به کار با VFL فیلم و انجام چند بازی های آنلاین برای بانوی Vols. او شکست بزرگ آمد که کنتاکی دستیار مربی کیرا Elzy که بازی برای بانوی دو جلد به نام بپرسید اگر او می خواست به کار کنتاکی را در بازی برابر ایالتی می سی سی پی در سال 2017.

“این بازی به پایان رسید تا رفتن به وقت اضافه و آن زمانی است که بیشتر مردم صدای من را شنید و شنید آنچه که من انجام شده بود” کارتر گفت. “به هیچ وجه من بهترین یا خوب در همه, در آن نقطه, اما من فکر می کنم که هنگامی که برخی از مردم شروع به دیدن بالقوه است.”

پت Summitt داد هرگز در کارتر

کارتر بخشی از دیر افسانه ای مربی پت Summitt نهایی استخدام در کلاس. گرجستان مادری بزرگ شده در مورد رویای بازی برای تنسی از زمان او بود 7. اتاق خواب خود را رنگ آمیزی شد, بانوی جلد آبی و حمام بود به رنگ نارنجی.

او متعهد به عنوان یک دانشجوی سال دوم. پس از کارتر پاره او در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان یک ارشد Summitt مطمئن کارتر او هنوز هم می خواستم او را در دانشگاه تهران.

یک بار Summitt به نام کارتر به او بگویید که او می خواهم تشخیص داده شده است با شروع زودرس زوال عقل, آلزایمر, نوع کارتر هرگز منحرف در وفاداری به برنامه است.

“من گیر با تعهد من به عنوان” کارتر گفت. “او هرگز به روی من نمی خواهید به رها کردن او.”

کارتر یک فرصت برای دیدار با بانوی جدید جلد مربی Kellie هارپر در سال گذشته زمانی که هارپر هنوز در میسوری ایالتی و کارتر خواستار شد تیم NCAA Tournament بازی برای ESPN.

هارپر به یاد سراغ کارتر در دبیرستان و بلافاصله جذب او شور و چقدر سخت او ایفا کرده است.

هارپر توجه به سطح رشد و حتی بیشتر پس از مصاحبه توسط کارتر در طول پخش.

“من آماده برای برخی از کیک و سوال و از او خواسته به نوعی از علم هسته سوال” هارپر گفت. “او می داند مسائل خود را و است که واقعا خوب است.”

کارتر حفظ پیوندی قوی با بسیاری از خانم Vols. او در یک چت گروهی با هم تیمی های سابق و تبادل پیام های متنی با Tamika Catchings. او بازدید لس آنجلس چند سال پیش و در آنجا ماند در Candace پارکر ، هنگامی که او شروع به پخش کارا Lawson فرستاده او بازی تخته او استفاده می شود به عنوان یک راهنمای.

اگر چه هیچ چیز هرگز به طور کامل جایگزین بازی بسکتبال کارتر است که چگونه همه چیز کار می کرد. آن زمان چند سال برای پیدا کردن او تکامل هویت اما او سپاسگزار برای حمایت از سیستم او تا به حال در جای خود به آن اتفاق می افتد.

“من چپ بسکتبال دانستن است که من به آن همه من می توانم و من فقط واقعا در صلح با تصمیم من” کارتر گفت. “این قطعا سخت است اما من مطلقا هیچ تاسف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su