سابق تنسی بانوی جلد ستاره Tamika Catchings انتخاب به Basketball Hall of Fame

Tamika Catchings چهار بار در المپیک مدال طلا برای ایالات متحده و ستاره سابق, بازیکن, برای, تنسی انتخاب شد به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در روز شنبه.

Catchings بود و پنج بار برنده WNBA دفاعی بازیکن سال جایزه. او به رهبری ایندیانا تب به خود تنهاست عنوان در سال 2012 و بانوی جلد به مسابقات NCAA در سال 1998 است.

Catchings می پیوندد او مربی سابق اواخر پت Summitt به عنوان تنها فرد دیگر در ارتباط با بانوی دو جلد به عنوان یک عضو از مشاهیر سالن از شهرت.

“من فوق العاده افتخار را شامل می شود در سال جاری مشاهیر از مشاهیر و فقط خدا می داند رویاهای من به عنوان یک دختر کوچک قادر به دنبال پدر من قدم به قدم” Catchings گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تب که در آن او به عنوان معاون رئیس جمهور بسکتبال عملیات و مدیر کل. “من خیلی خدا را شکر به ایستادن در کنار بسیاری از شگفت آور مردان و زنانی که قبل از من.”

در ماه فوریه Catchings انتخاب شد به زنان Basketball Hall of Fame.

او بخشی از یک شخص و گروه روز شنبه اعلام کرد برای سال 2020 کلاس پیوستن به NBA نوابغ Kobe Bryant, Tim Duncan and Kevin Garnett در سال اول خود را از واجد شرایط بودن. همچنین انتخاب شدند مربیان رودی Tomjanovich کیم willie colon, باربارا استیونس و ادی Sutton.

آنها هشت فینالیست بودند که در ماه فوریه اعلام کرد و پنل 24 رای دهندگان بودند که وظیفه تصمیم می گیرید که merited انتخاب زخم انتخاب همه آنها را. همچنین رهبری به سالن این ماه: سابق بسکتبال دبیر پاتریک Baumann انتخاب شده به عنوان یک مستقیم منتخب توسط کمیته بین المللی.

برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 حدود سه هفته قبل از مشاهير گفت: — به عنوان اگر وجود دارد خواهد بود هر گونه شک — که او یک فینالیست. دانکن و گارنت نیز به طور گسترده ای تصور می شود قفل به بخشی از این کلاس; آنها هر دو 15-زمان NBA همه ستاره و برایانت بود 18-انتخاب زمان.

برایانت همچنین پنج بار قهرمان با لس آنجلس لیکرز فقط به عنوان دانکن در سن آنتونیو اسپرز.

Catchings بود 6-پا-1 رو به جلو از دانکنویل ، او با بازی برای بانوی جلد از 1997-2001 بود و به نام یک WBCA همه-امریکا تمام چهار فصل است.

Catchings است چهارم تمام وقت به ثمر رساند با 2,113 امتیاز و ششم با 1,004 حرفه ای پرتاب ریباند. او یکی از تنها دو UT بازیکنان برای ضبط 2000 امتیاز و 1000 پرتاب ریباند.

Tomjanovich که تا به حال حمایت قاطع از NBA همسالان که درک نمی کنیم که چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای او انتخاب شد و پنج بار همه ستاره به عنوان یک بازیکن هدایت هوستون به بازگشت به عقب عناوین گرفت و در سال 2000 از تیم المپیک ایالات متحده به یک مدال طلا.

Willie colon سه NCAA عناوین به عنوان یک مربی برنده دو نفر دیگر به عنوان یک بازیکن و به حال بیلور در موقعیت جدی برای دیگر قهرمانی در این فصل تا به حال جهانی coronavirus همه گیر نیست و مجبور به خاموش کردن تقریبا هر ورزش در سراسر جهان است. استیونس مربی است برای 43 سال است و پنج بار بخش دوم مربی سال است. ساتون برنده بیش از 800 بازی در نزدیک به چهار دهه و Baumann یکی از قدرتمند ترین صداها در بین المللی بسکتبال تا زمان مرگ خود در سال 2018 است.

این enshrinement مراسم در اسپرینگفیلد ماساچوست است که برای برنامه ریزی Aug. 29. باید این بیماری همه گیر کوروناویروس نیروی تاخیر وجود دارد آزمایشی, برنامه ریزی برای یک ماه اکتبر مراسم و همچنین.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>