سابق تنسی کارفرمایی جاش دابز تکمیل NFLPA externship در ناسا

سابق تنسی کارفرمایی جاش دابز است که با داشتن یک متفاوت مارس تجربه بیشتر.

دابز که تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته مهندسی هوا و فضا در دانشگاه تهران در حالی که بازی کارفرمایی برای جلد صرف بخشی از offseason کار در علم موشک. او در وبسایت روز شنبه در توییتر بحث در مورد بازیکنان NFL انجمن کارآموزی در nasa’s Kennedy Space Flight Center, جایی که او کار می کرد با ناسا فضا راه اندازی سیستم.

“جاشوا Dobbs در اینجا در مرکز فضایی کندی, که در آن من سرشماري من NFLPA externship که در آن من تا به حال این فرصت را به کار بر روی SLS — جدید فضایی راه اندازی سیستم — Artemis برنامه و من هم تا به حال این فرصت را به کار با مهندسین روزانه که نوآوری برای کمک به بازگشت انسان به فضا” دابز گفت: در این ویدئو.

“من می خواهم از این زمان برای تشکر از ناسا مهندسی و از همه کسانی که کمک کردند مختصات این externship برنامه. آن را یک تجربه شگفت انگیز برای من است. من واقعا هیجان زده برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد در اینجا در ناسا و من مشتاقانه منتظر دیدن شما بچه ها در روز راه اندازی.”

دابز آغاز شده و در کارفرمایی برای جلد از 2014-16. او در چهارم فصل NFL.

دابز بود دور چهارم انتخاب در سال 2017 پیش نویس NFL توسط Pittsburgh Steelers. او با بازی در پنج بازی در طول فصل 2018 با پیتسبورگ تکمیل 6 از 12 عبور برای 43 متری و یک رهگیری.

او معامله به Jacksonville Jaguars برای پنجم-انتخاب دور در سپتامبر.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>