سابق Tennessee Vols بازیکن بسکتبال ممفیس دندانپزشک اد وینر می میرد 87

اد وینر که از نیویورک به ایالت تنسی و یکی دو بار همه آمریکایی برای جلد درگذشت یکشنبه. قدیمی ممفیس دندانپزشک شد 87.

وینر گفت: او آموخته بازی بسکتبال در یک YMCA در بروکلین به دلیل مربیان مدرسه خود را بالا تیم در اعتصاب بودند.

“من هرگز نیاز به یک مربی من را برای بازی در” او گفت: اخبار نگهبان در سال 2004 ، “من هر بازی مثل این آخرین بازی از زندگی من است. زمانی که من راه می رفت در دادگاه این بود که من و او. و آن است. و من همیشه راضی است.”

وینر وارد در دانشگاه تهران در سال 1952 تحت مربی امت Lowery.

وینر 6-پا-3 به جلو منجر جلد به ثمر رساند و در بازگشت به عنوان یک دانشجوی سال دوم در سال 1953 و او به دست آورده متوالی همه آمریکایی افتخارات از صحبت در سال 1954 و 1955. او برای اولین بار از پنج تنسی بازیکنان بسکتبال از نیویورک به کسب همه آمریکایی افتخارات. این دیگران بودند برنارد کینگ موبایل Grunfeld Howard چوب و توبیاس هریس.

وینر بود اول-تیم تمام ثانیه های انتخاب خود را در طول فصل ارشد.

در طول 1951-52 فصل جلد رفت و به آتلانتا برای بازی مقابل گرجستان Tech. تیمی سابق هنک Bertelkamp گفت: اخبار نگهبان در سال 2001 داستان که وینر و J. D. Byington روشن چند بازی به مجموعه ای خاموش هتل سیستم زنگ خطر. آتش سوزی کامیون مسابقه آمد به صحنه یکی از صحنه های به حال یک حمله آسم در هیجان و قادر به بازی در بازی. در ضمن Lowery تا به حال برای رفتن به شب دادگاه به Byington کردن قلاب.

وینر شد سومین بازیکن در تاریخ مدرسه, به شکستن 1000 نقطه علامت گذاری در حرفه خود. او صفوف شماره 36 در همه زمان ها به ثمر رساند لیست با 1,212 امتیاز. او به طور متوسط 16.6 امتیاز در هر بازی در 73 بازی های حرفه ای.

او انتخاب شد شماره 25 به طور کلی توسط فیلادلفیا رزمندگان در دور چهارم از سال 1955 NBA پیش نویس است.

وینر خدمت در ارتش در فورت Devens در ماساچوست تا سال 1962 زمانی که او به ممفیس به ایجاد خود را تمرین دندانپزشکی در حال حاضر شناخته شده به عنوان “901 دندانپزشک.”

او بازنشسته از دندانپزشکی در سال 2017 پس از 55 سال زندگی حرفه ای.

او و همسرش راشل جشن خود را 61 سالگرد عروسی در ژوئن 21. پسرش, Craig عضو تنسی تیم بسکتبال از 1979-80.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>