سابق Tennessee Vols کارفرمایی جاش دابز سقوط آنلاین مهندسی کلاس

دانشگاه تنسی دانش آموزان در یک کلاس آنلاین مهندسی در زوم کردم درمان به یک مهمان ویژه در روز پنج شنبه.

سابق جلد کارفرمایی جاش Dobbs در حال حاضر با Jacksonville Jaguars در زمان سوالات و ارائه مشاوره به دانش آموزان در آن حضور داشتند.

UT Knoxville حساب توییتر توییتی تصویری از Dobbs در تعامل با دانش آموزان و ارائه حکمت.

“من می دانم این است که احتمالا ایده آل ترین راه برای صرف junior ترم رفتن به سال ارشد خود را در خانه در زوم کلاس” دابز گفت. “من می دانم که همه شما می دانید چگونه به ویژه دانشگاه تنسی است به من. بسیاری از مردم در حال حاضر به رها کردن یک مقدار زیادی از زمان و منابع برای کمک به دانشجویان فعلی.”

دابز دوم سابق تنسی کارفرمایی به عنوان بخشی از یک کنترل از راه دور کلاس نشده است. Peyton Manning ساخته شده بازدید به ارتباطات کلاس در مارس 26 طریق زوم.

دابز به دست آورده در رشته مهندسی هوا فضا در دانشگاه تهران.

“من فقط می خواهم به شما اجازه می دانم زمانی که من آمد به UT حتی به این روز نمی توانم بگویم کسی که من یک مهندسی هوا فضا دانشجو در دانشگاه تهران بدون اینکه پرسید: اگر من می دانم که شما.” یکی از دانشجویان گفت:.

“در حال حاضر شما می توانید می گویند شما می دانید من” دابز پاسخ داد.

دابز گذشت برای 7,138 متری و 53 touchdowns از 2013-16. او حرفه ای و دارنده رکورد برای عجله متری (2,160) و عجله touchdowns (32) توسط یک کارفرمایی در دانشگاه تهران تاریخچه.

او پیش نویس توسط Pittsburgh Steelers در دور چهارم در سال 2017 پیش نویس NFL قبل از اینکه معامله به پلنگ در ماه سپتامبر 2019.

تنسی انجام خواهد شد کلاس های آنلاین برای تمامیت بهار و تابستان ترم در پی زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>