سابق جلد WR Jauan جنینگز متمرکز بر بهبود 40-حیاط داش زمان. اما کمک به قربانیان گردباد می آید برای اولین بار

Jauan جنینگز می داند آنچه که او در اولویت باید باشد.

خود را در NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس هفته گذشته به طور قابل توجهی underwhelming بعد از همه. همه که تعجب آور نیست – “بسیاری از پیشاهنگان آنها از من پرسید من اجرا میکنه و من به آنها گفتم راست تا 4.6, 4.7,” جنینگز گفت: – اما underwhelming با این وجود.

سابق جلد گسترده گیرنده 4.72-دوم 40-حیاط داش رتبه دوم در بدترین موقعیت خود را در ترکیب. بنابراین خود را در 29 اینچ جهش عمودی.

UT طرفدار روز 26 مارس است. جنینگز گفت هدف او این بود که به اجرا در 4.6 ثانیه و سپس. که در آن تمرکز خود را است – اما نه همه آن را.

“باید من اولویت شماره 1,” جنینگز گفت. “اما نشویل من اولویت شماره 1 در حال حاضر.”

به همین دلیل 6-پا-3, 215-کوبنده گیرنده خود را تبدیل دستخط جلسه روز شنبه در انسان غار جوهر در Mt. ژولیت به اهدای dropoff برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این گردباد که از طریق میانه تنسی در اوایل این هفته.

“از این به بعد من رفتن حق بازگشت به میدان” جنینگز گفت. “قرار دادن من کلاه سخت است.”

به همین دلیل او را داوطلبانه به جای انجام آمادگی بیشتر جلوتر از پیش نویس NFL در ماه آوریل است. WalterFootball.com صفوف جنینگز به عنوان شماره 27 گیرنده گسترده ای در این سال کلاس پیش نویس و نظرات او را به عنوان یک سوم به پنجم دور انتخاب کنید.

“فقط قادر به رفتن به پایین وجود دارد و به کمک” گفت: جنینگز یک مورفریزبورو بومی و Blackman بالا فارغ التحصیل “آن را به معنای زیادی به دلیل این است که یک محل است که به کمک ساخت که من امروز هستم.

“آن قرار می دهد همه چیز را به چشم انداز. … من تا به حال فقط به بدست ناکسویل از ترکیب و به خواب بیدار می شوید و ببینید که تماس بگیرید (در مورد گردباد) و دیدن ویرانی که اتفاق افتاده آن را شکست قلب من است . من (رفتن به) اینجا (در نشویل) یک روز زودتر و من به پایان رسید تا نه آینده. پس از آن بود درست مثل من می تواند وجود داشته اند بیش از حد.”

جنینگز گفت: او را ترک نمی ایندیاناپولیس ناراضی توسط عملکرد خود را در ترکیب به جای پیدا کردن یک پوشش نقره ای در آنچه که او نشان داده شده در فیلم: یک ریگ سخت-به-پایین آوردن گیرنده جامد با توپ مهارت.

“من نوار آن را به آن را نشان می دهد همه” جنینگز گفت. “همه از من گرفتن touchdowns و مردم را از دست, پس از آن همه خوب است.”

چند نام آمد تا شنبه به خبرنگاران فشرده او در مورد خود را 40 بار. سابق NFL گیرنده گسترده Anquan Boldin که زد 4.71 قبل از رفتن به یکی از پرکار ترین مشاغل در موقعیت خود را در لیگ سابقه بود. جنینگز آورده Browns گیرنده گسترده ای Jarvis Landry.

“من آن را توضیح دهید مثل این: هنگامی که شما تا به حال رفتن به اجرای 40 متری راست به همان سرعتی که شما می توانید ؟ شما لازم نیست که در بازی فوتبال. بنابراین من را به دیدگاه” جنینگز گفت. “بسیاری از بازیکنان که زد 4.6 s 4.7 s است که در این لیگ در حال حاضر. جارویس Landry من نگاه کردن به او به عنوان یک مسیر دونده و به عنوان یک توپ گیر و او زد 4.77. بنابراین من واقعا بیش از حد نگران در مورد آنچه که من می توانید انجام دهید در NFL. من فقط نمی توانید صبر کنید به کمک استعداد من.”

همه که باید صبر کنید ،

جنینگز لبخند زد امضا امضا و گفتگو با صدها نفر از طرفداران که صف در خارج از غار جوهر او را ببیند. اما بهترین بخش جنینگز گفت که شمع رو به رشد کمک های مالی برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این گردباد.

“بسیاری از مردم در تماس با من و آنها مانند” چه می تواند ما را (به کمک)?'” جنینگز گفت. “و من گفتم:” فقط آوردن کمک های مالی. من به مراقبت از بقیه.’ آن را فقط بدان معناست که بسیاری قادر به فقط بیا اینجا و کمک به جامعه.”

جنینگز است کار را به انجام اگر او برای رفتن به بهبود خود را measurables برای UT نرم افزار روز. اما او اصرار دارد برخی از چیزهایی که مهم تر هستند.

“این نوع از من گرفته شده کار کردن” جنینگز گفت: داوطلبانه “و من واقعا نمی مراقبت. به خارج وجود دارد کار (کسانی که تحت تاثیر گردباد) آن را فقط احساس می کند خیلی خوب می شود قادر به بازگشت به جامعه است. فقط به خارج وجود دارد و دیدن برخی از کسانی که مردم و دولت از شوک در آنها فقط قادر به می گویند ” این همه حق است. ما اینجا هستیم برای کمک به.’ که نشانی از آن همه برای من است.”

رسیدن به اریک Bacharach در [email protected] و در توییتر @ErikBacharach.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>