قلعه ساندرز مرکز پزشکی علائم 100 سال از بهداشت و درمان در خط مقدم

قلعه ساندرز مرکز پزشکی منطقه ای دیده می شود بسیار کمی از پزشکی مرتبط با تاریخ محلی در آن 100 سال است اما یکی از مهم ترین فصل ممکن است محل مصرف در حال حاضر با شیوع کروناویروس که قرار است در تمام بیمارستان های منطقه هشدار داد.

“من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی کاملا مثل این که آمده است تا به سرعت گفت:” بیمارستان معاون رئیس جمهور و پاتریشیا نیل مرکز توانبخشی مدیر لسلی ایروین در 18 مارس به عنوان موارد تایید شده از COVID-19 ویروس افزایش در تنسی است.

“آنها هستند که به عنوان فعال که ممکن است در برخورد با وضعیت فعلی است.”

آن است که بدون شک یکی دیگر از ترسناک اما اولین مانع برای این بیمارستان که آغاز شده بود چندی پس از شیوع آنفولانزای از سال 1918.

به عنوان بیمارستان جشن صدمین سالگرد آن در این سال نگاهی به تاریخچه آن را نشان می دهد این اقدام به اقامت در بالا از مسائل مربوط به سلامت در طول سال از طریق انواع خدمات پزشکی که بسیاری از آنها برای اولین بار ارائه شده به صورت محلی در فورت Sanders.

با توجه به سال 1979 کتاب “برجسته تاریخ از مردم دلسوز برای مردم” توسط LeBerta H. Morgan, ایده برای بیمارستان آمد از طریق چند تن از پزشکان به رهبری دکتر C. B. Jones, Dr. L. L. Shedden و Dr. M. M. Copenhaver.

ناکسویل در آن زمان تا به حال متعلق به شهرستان ناکسویل بیمارستان عمومی به عنوان به خوبی به عنوان یک کوچکتر تسهیلات در ریورساید درایو و پزشکان احساس یک بیمارستان خصوصی از یک اندازه قابل توجهی مورد نیاز بود.

اگر چه این محله که در آن یک جنگ داخلی قرار گرفته بود در حال حاضر چندین خوابگاه های توسعه نیافته علفزار در پایان غرب در دسترس بود و خوش تیپ خانواده سلطنتی تودور-سبک ساختمان که شبیه یک گلف باشگاه وانجمن یا کوه کاروانسرا ساخته شد. این نشست که در آن تقریبا پرچ خیابان و 19 خیابان هستند.

آن را به حال دانشکده پرستاری و اولین محلی خصوصی خدمات آمبولانس طولانی نیست پس از آن افتتاح شد و اولین نوزاد متولد شده به وجود آمده است. 24, 1920 – یک روز پس از افتتاح – داده شد وسط نام ساندرز.

این مرکز به زودی به حال این منطقه اولین انکوباتور نوزادان در سال 1924 قابل حمل X-ray دستگاه در سال 1933 و درمان سرطان واحد در سال 1937. در سال 1944 در آن بیمارستان برای اولین بار در ناکسویل به استفاده از پنی سیلین برای درمان عفونت های مختلف است.

در سال 1954 صاحبان تصمیم تسهیلات عملیات باید به تصویب یک غیر انتفاعی کلیسای وابسته به گروه و آن شد فورت ساندرز پروتستان بیمارستان. شعله در آن زمان لوگو می آید از آن قبل از ارتباط با کلیسای پروتستان به دنیا آمد.

در میان بعد از عمده پروژه های ساخت و ساز بود “بال غربی” که ساخته شد در سمت غرب از بیمارستان مرکز در کنار پرچ خیابان و باز در اوایل سال 1960. شمال بال به پایان رسید در سال 1969 در پشت غرب گرا و شرق گرا – که تقریبا در آن نشانید اصلی 1920 ساختمان بیمارستان شد – افتتاح در سال 1978.

باز در شرق بال آن سال بود Patricia Neal مرکز توانبخشی به نام بازیگر که تا به حال رشد در شرق Knoxville با حضور ناکسویل بالا بود و همچنین مبارزه چندین سکته مغزی است.

هنگامی که این مرکز افتتاح شد, زمان معاون رئیس جمهور در ایروین به تازگی آغاز شده وجود دارد به عنوان یک درمانگر فیزیکی پس از در حال رشد در اوک ریج و حضور در دانشگاه تنسی و UT درمان فیزیکی مدرسه در ممفیس. او تا به حال فرصت برای دیدار با نیل چندین بار قبل از جایزه اسکار, بازیگر برنده مرگ در سال 2010.

“او بسیار پر زرق و برق” ایروین به یاد می آورد. “در اواخر دهه 1970 او همیشه به حال همراهان با او هنگامی که او آمد. او واقعا یک بازیگر. هنگامی که دوربین در آمد او نقطه بود.”

او گفت: Neal در ادامه به بازدید از سکته مغزی, مرکز توانبخشی در طول سال و همیشه به تشویق به بیماران و کارکنان.

دیگر حوادث به یاد ماندنی در بیمارستان 100 سال سابقه رخ داده است که هوارد میفیلد آن شد اولین دانشجوی پرستاری فارغ التحصیل در سال 1958 زمانی که اولین اسکنر CT در تنسی نصب شده بود در سال 1974 و زمانی که تامپسون بقای سرطان مرکز افتتاح شد در سال 1988.

با توجه به بیمارستان مدیر بازاریابی والری سامرویل اخیر پروژه های ساخت و ساز را شامل تازگی افتتاح بخش اورژانس جدید و در حال ساخت ويژه بخش. آنها بخشی از گسترش مرکز پیشرفته پزشکی است که برای اولین بار افتتاح شد در سال 2010.

بیمارستان همچنین قلبی در جامعه, نقش در سال 1965 هنگامی که سه دستیار UT مربیان فوتبال پس از درگذشت قطار-برخورد اتومبیل در غرب ناکسویل. لایحه رشته و باب جونز مرده بود فورا; چارلی راش بود با عجله در وضعیت بحرانی به فورت ساندرز اما درگذشت, چهار روز بعد.

قلعه ساندرز شده است بخشی از میثاق بهداشت از سال 1996 زمانی که این ادغام با Methodist پزشکی مرکز اوک ریج به شکل جدید سیستم مراقبت های بهداشتی.

ایروین شده است که در فورت ساندرز و یا با پیمان سلامتی برای همه از او 42 سال فعالیت حرفه ای و هنوز هم به وضوح به یاد می آورد او در اوایل روز به عنوان یک جوان فیزیوتراپیست گفت: این بیمارستان همواره خانواده احساس به او.

“این همه در مورد بیمار,” او گفت:. “من واقعا احساس می کنیم که خود را زندگی می کنند و تعهد است که بیمار می آید برای اولین بار.”

به عنوان یک نتیجه, او طول می کشد افتخار در صدمین سالگرد جشن گرفته بودن این سال است.

“من نمی توانم فکر می کنم از بسیاری از شرکت هایی که در 100 سال گذشته در همین مکان و با همان تعهد ما تا به حال بیش از سال,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>