آن بوده است واقعا واقعا طولانی offseason با وجود این واقعیت است که Astros, بازی های برگزار شده تا به معنای واقعی کلمه در آخرین روز از offseason. بدیهی است که این اخبار شده است توسط یک سری از رسوایی منجر به کمیسیون گزارش که Astros فریب خورده. به عنوان بهار, آموزش باز آن را تنها به نظر می رسید به بدتر با بازیکنان وزن در جنجال و طرفداران booing صمیمانه.

اما در مورد ما فراموش کرده بود وجود دارد واقعی بیس بال به بازی می شود و آستروس در حال حاضر یک زن و شوهر بازی ها را در پیش فصل از جمله 11-1 فاتح از ببرها در روز دوشنبه. مقدار زیادی از سوالات معطل اطراف اردوگاه آموزشی مانند نحوه جدید veteran مدیر گرد و خاکی بیکر مسئولیت رسیدگی به تمام کردن زمینه عوارض (او را خوب انجام دهد در این زمینه). اما برای لحظه ای بیایید در نظر برخی از خطوط داستان از بین خطوط.

کایل تاکر در مقابل جاش Reddick

با قسمت سمت چپ (مایکل Brent) و مرکز (جورج اسپرینگر) گرفته شده سوال بزرگ است که تبدیل خواهد شد و روزمره استارت در سمت راست. جاش Reddick کردم بسیاری از فرصت های فصل گذشته است و نه تنها کهنه کاری مدرسه بیکر قدردانی — اما برجسته مدافع. تاکر از سوی دیگر این جوان با استعداد چشم انداز که در نهایت شروع به ظاهر در فصل گذشته. در دراز مدت آستروس در حال شرط بندی تاکر خود است اما آن خواهد بود این فصل ؟

در حالی که بیکر ممکن است ترجیح می دهند جانبازان تاکر به اندازه کافی زمان در زیر کمربند خود را به شایستگی بیش از یک نگاه گذرا از کاپیتان. او همچنین یک فرصت برای اضافه کردن بیشتر قدرت ضربه زدن به یک در حال حاضر توانمند صف چیزی Reddick بعید است به ارائه. اگر او شروع می شود آهسته شود جای تعجب نیست برای دیدن Reddick گرفتن فرصت های بیشتر به شروع فصل حتی اگر طرفداران ممکن است سر و صدا برای تاکر.

می لنس McCullers جونیور دوباره از یکی دیگر از آسیب ؟

McCullers تلاش کرده است با آسیب تقریبا همیشه فصل است. خود ویرانگر منحنی توپ انجام نمی دهد بسیار خوب است هنگامی که او در اتاق آموزش. در این سال به احتمال زیاد مهم ترین کار خود را. نه تنها آن را به یک راه طولانی به سوی تعیین چقدر بیشتر او می تواند به عنوان یک پارچ شروع در بیس بال خود را به عنوان شغل سوم شروع خواهد شد در حال حاضر بسیار مهم است که Gerrit کول از بین رفته است.

McCullers نیز با یک تراشه بر روی شانه خود و برخی با شدت بر روی تپه. این می تواند فصل وقتی که نقش مهمی. اگر این باشگاه خانه است که برای زنده ماندن کباب آن را بدون شک این تیم نیاز به یک پناهگاه ذهنیت و McCullers یک مرد است که قطعا می تواند کمک به ارائه آن است.

چقدر زمان خواهد Yordan آلوارز در این زمینه دارید ؟

هیچ سوال وجود دارد Alvarez را صرف بیشتر از فصل خود را در DH نقطه برای ‘Stros. با بت خود را, آنها در حال رفتن به می خواهید او را در صف به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و برای لحظه ای که او در بهترین حالت خود. اما بیشتر آنها می تواند کار او را در این زمینه بهتر است. آستروس همیشه ساخته شده با استفاده از DH به عنوان یک راه برای به بازیکنان یک روز در حالی که نگه داشتن آنها را در صف. آلوارز نگه می دارد که گزینه های بسته بیشتر از زمان.

علاوه بر این گرفتن آلوارز را در این زمینه به معنی دادن او گزینه های بیشتر برای کمک به چیزی که او قطعا می خواهد و تا حد زیادی به نفع این تیم در دراز مدت است. انتظار می رود او برای به دست آوردن زمان در خود اما ما می خواهیم مطمئن شوید که عشق به نظر می رسد او چند احتمال در ابتدا به عنوان به خوبی.

که پنجم استارت?

برای بسیاری از تیم های نگران کننده در مورد یک پنجم استارت لوکس است. آستروس شده اند خیلی خوب در سال های اخیر بسیاری از “مشکلات” چیزهایی که بقیه بیس بال نمی کنم در مورد. در این فصل آن را پنجم شروع شود. با جاستین Verlander زاک Greinke, McCullers و خوزه Urquidy ظاهری قادر به ارائه یک جامد یکی از-طریق-چهار چرخش شاید تنها چیزی که باید در رابطه با, در این مرحله شماره پنج.

تبادل مربی برنت Strom گفت: در حال حاضر براد طاووس خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند در اغل گاو یا حشم خروج سه نفر از بچه ها به مبارزه برای آخرین نقطه: سخت پرتاب جاش جیمز چپ Framber والدز و تازه وارد Austin Pruitt که رسید پس از اینکه به دست آورد و در ماه ژانویه است. والدز ممکن است بیش از حد با ارزش به عنوان یک چپ دست و بازو از اغل گاو یا حشم که برگ جیمز و Pruitt. برای هر دو موضوع اصلی خواهد بود کنترل. جیمز تلاش کرده است با آن در حالی که Pruitt سرآمد است. که ممکن است تفاوت حتی اگر جیمز خیلی بیشتر صعود کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de