چهار Astros که نیاز به بزرگ فصل

به عنوان روز افتتاحیه اینچ تا کنون نزدیک این بازی را در این زمینه برای آستروس در نهایت شروع به گرفتن توجه بیشتر — حداقل محلی از فاجعه خاموش الماس در offseason. در طول بهار آموزش اکثر بازیکنان نگران آمار به عنوان آنها در تنظیم خوب خود را به بازی و آماده شدن برای فصل. که البته اجتناب از آسیب.

برای ‘Stros وجود دارد چهار بچه به طور خاص خواهد شد که انتقادی به موفقیت این تیم در سال 2020 است. اجازه دهید آنها را شکستن پایین.

کارلوس کوریا

آن را احساس می کند مانند هر فصل قرار است به “برک آوت” فصل برای کوریا. هیچ کس شک و تردید خود را skillset. اما به عنوان خوب به عنوان او بوده است (و او بسیار خوب بوده است در زمان او زندگی نه به اعتیاد به مواد مخدره در عین حال عمدتا به دلیل او اغلب به حال خود فصل از خط خارج توسط صدمات. سال گذشته بود نه بدنام ماساژ آسیب است که هزینه او یک تکه بزرگ از سال است. اما کوریا فقط دو فصل از نامحدود رایگان آژانس و او را واجد شرایط برای قابل ملاحظه گسترش هر چه زودتر به جای بعد. است که فرض کنید او می تواند توجیه کند که دیدار و در این فصل به نظر می رسد یکی از مهم برای آینده خود و آینده این جوان Astros هسته. اگر کوریا نقش به پتانسیل خود در این فصل و سالم باقی می ماند آن می تواند به معنای چیزهای بزرگ برای این جرم در سال 2020 است.

کایل تاکر

تاکر باقی مانده تا حدودی مبهم بازیکن جوان در این زمینه است. هیچ یک از اختلافات او مهارت های واقعی, اما او هنوز به طور مداوم نشان می دهد آنها در سطح لیگ. او تا به حال لحظات و کمی وجود دارد دلیلی برای او ارسال از طریق یکی دیگر از سه گانه فصل چیزی که او نزدیک به تسلط. اما با ناگهانی و چشمگیر موفقیت Yordan Alvarez فصل گذشته تاکر بود که تقریبا Alvarez مساوی در سه گانه در سال 2019 باید احساس فشار. او به احتمال زیاد به جوخه با جاش Reddick در سمت راست میدان به خصوص با 0-برای شروع او تا به حال در این بهار اما آستروس واقعا نیاز تاکر به شکستن و تبدیل شدن به ضروری روزمره outfielder آنها باور دارند که او می تواند.

روبرتو اسونا

تحت الشعاع قرار توسط نشانه سرقت رسوایی بود ادامه جنجال بر سر تجارت برای اسونا که از دست رفته یک تکه بزرگ از لیگ برتر زمان بازی به دلیل یک حادثه داخلی. به عنوان اگر اسونا نیاز به هر گونه کمک به غلبه بر همه سابق Astros VP براندون Taubman تا به حال برای رفتن کامل یک سوراخ در محل باشگاه وانجمن پس از ALCS حاکی از توهین به خبرنگاران در مورد Astros نزدیک تر است. در حقیقت اسونا فوق العاده بود نزدیک اما او تا به حال برخی از مهم دمیده لحظه چیزی بهترین آرام نمی تواند داشته باشد. او تا به بسیاری ثابت کند اما او می تواند یک راه طولانی به سوی انجام است که در سال 2020 است.

لنس McCullers جونیور

وجود ندارد و بیشتر علامت سوال و امید رفتن به این فصل از بازگشت از McCullers از تامی جان عمل جراحی که هزینه های او همه 2019. McCullers یکی از بهترین شکستن زمین در بازی بیس بال, اما او نمی از آن ساخته شده به 130 نوبت یک بار در چهار فصل سال در رشته های. آستروس امیدوار به نگه داشتن او را تحت که دوباره در این فصل به طور منظم حفاظت از بازو که مجروح شده قبلا. اما آنها در حال رفتن به نیاز به اعتماد و اطمینان را از او پس از از دست دادن Gerrit کول در آژانس رایگان. McCullers هنوز جوان است اما او نیاز به یک به طور کامل سالم فصل به اثبات او می تواند بخشی از این تیم آینده چرخش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>